🔈 Kerkohen agjent/e shitje Tirane

Oferta Vende Pune Data: 12/04/2021 20:47 Post Id: 325370


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Agjent/e shitje
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania
Lexime 4024


🔹Kompani distributioni👉 Kerkohen agjent/e shitje.

- Preferohen me eksperience.

- Mosha 18 deri ne 35 vjec.

- Arsimi i mesem.

- Kushte shume te mira pune.

💸Paga neto 30.000 leke +% dhe bonuse extra.

🔗Orari i punes 8:00 - 16:00

📍Adresa : Tirane.

Ju mirepresim
Afati i fundit i aplikimit: 02/05/2021 14:33