Pizza Basic Kerkon Motorrist. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 08/04/2021 18:17 Post Id: 325622


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk
Lexime 102

Pizza Basic kerkon te punesoi:

Motorrist

Kriteret e kandidateve

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin

Te jene strikt ne oraret e punes

Pizza Basic ofron kushte mira pune

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Adresa: Fresk
Afati i fundit i aplikimit: 03/05/2021 14:55