Amoroso Bar kerkon Ndihmese Banakiere, Kamarier/e Tirane

Oferta Vende Pune Data: 12/04/2021 08:25 Post Id: 325781


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmese Banakiere, Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 927

Amoroso bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:

- Ndihmese Banakiere, me eksperience.

- Kamarier/e, me eksperience.

👉 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.

Adresa: Rruga e Kavajes
Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 13:25