Tagoro Lounge Bar kerkon Banakiere Tirane

Oferta Vende Pune Data: 11/04/2021 08:36 Post Id: 325874


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 169

Tagoro Lounge bar kerkon banakiere

Te kete eksperienc te mepareshme pune

Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin

Te jete pozitive dhe me integritet ne pune

Tagoro Lounge ofron kushte te mira pune

Pages te kenaqeshme + Bonuse+ Siguracione

Adresa: Rruga Muhamed Gjollesh pran Neranxit
+
Afati i fundit i aplikimit: 03/05/2021 11:09