Bar Kafe Peter Pan kerkon kujdestare femijesh per kendin e lojrave Tirane

Oferta Vende Pune Data: 12/04/2021 08:17 Post Id: 326020


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kujdestare femijesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 1472

Bar kafe Peter Pan kerkon kujdestare femijesh per kendin e lojrave.

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

- te kene eksperience te meparshme pune
- te kujdeset per femijet dhe te jete sa me e dashur me to
- te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes
-te jene korrekte dhe disponibel

Ofrojme kushte te mira pune.

Adresa: Rezidenca Tower Bridge 3, rruga e Dibres (prane Komisariatit nr.4)
+

Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2021 09:50