MR Pizza Kerkon Te Punesoi Staf Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 19:31 Post Id: 326023


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni picajol,recepsioniste,motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 741

Mr. Pizza kerkon te punesoje:
- Picier/Picajol
- Kasiere (F)
- Motorrist

Kriteret e punes:
- Te kene eksperience ne pozicionet perkatese

- Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.

- Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.


Ofrohen kushte te mira pune

💵 Pagese e kenaqshme .

📍Adresa : Rezidenca Tower Bridge III, Rruga e Dibres. (Prane komisariatit nr.4)

📲Per me shume informacion na kontaktoni.
+
Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2021 09:53