Franco’s kerkon te punesoje ndihmese banakiere femer vetem turn i dyte Tirane

Oferta Vende Pune Data: 15/04/2021 20:24 Post Id: 327518


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmese banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 193

Franco’s kerkon te punesoje ndihmese banakiere femer

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Mosha 18-28 vjece

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne vetem turn i dyte.⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.

📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulishtja.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 16:51