Shef kuzhine Tirane

Oferta Vende Pune Data: 08/04/2021 15:55 Post Id: 327840


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Arsimi
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania
Lexime 29

Jemi te interesuar per shef kuzhine me eksperience pune ne restorant Fresh Garden ne bllok.Kushte pune te kenaqshme dhe page e diskutueshme.