Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi ,krepier/e dhe sanitare Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 22:29 Post Id: 327856


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Qyteti Studenti, Tirana, Albania
Lexime 197

Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e dhe sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Me ose pa eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne turn i dyte.

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Qytet Studenti

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 10:43