Kerkohet Sanitare (Stadiumi Dinamo) Tirane

Oferta Vende Pune Data: 21/10/2020 22:28 Post Id: 81244

Health Care Required I (Astir)

Full-time health care first round.
Satisfactory payment and good working conditions.

Interested parties can contact us at 0693763556

Address: Street "Teodor Keko", New Ring


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
Lexime 6864

Kerkohet Sanitare turni 1

Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Kontaktoni ne numrin tone te kontaktit.


Adresa: Rruga "Gjin Bue Shpata", Stadiumi Dinamo