oferte pune kuzhinier 

 Online 24 lexues | 4 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

WE ARE HIRING REMAX KONCEPT

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Consulente Commerciale B2B_Settore Vendita Auto

Kompleksi i Delijorgjit, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group, e' una web company multinazionale tedesca leader nel E-Commerce Automotive, presente in più di 30 paesi in Europa, specializzata nella compravendita di auto usate. Per la propria sede centrale di Tirana ricerca e seleziona: Ref...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek “Komuna e Parisit” perball “Kompleksit Dinamo” kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00. Paga:26000 lek+siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kon...

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire . or...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkoj Kamarier/banakier

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/10/2019
kerkoj kamarier/banakier . qe ti beje te dyja pozicionet .. paga e kenaqshme kushte te mira pune. lokali ndodhet ne rrugen hoxha tahsim nr tel .shkruani ose merni tek ky nr ...
 • Profesioni: kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Select Services Company . Kerkon Staff .

Ish parku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Select service company kerkon staf , kerkohen 5 goca te reja me deshire per pune dhe ambicjoze . Select servis company eshte nje kompani e orjentuar drejt ofrimit te sherbimeve si rimbushje elektronike , pagesa gjobash , pagesa faturash , imobil...

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Pagesa:99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

Social Media Manager & Design & Content Editor

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2018
BABOON, Aplikacioni Mobile per sherbimin e ushqimit ONLINE ne Tirane Kerkon STAF te ri per manaxhimin e rrjeteve sociale, Pagesa fillon nga 50.000 leke te reja, dhe brenda kompanise ka mundesi shume te mire per te bere kariere si ne nivel kombeta...

Kerkoj Punetor Per Alumin Dhe Pvc

Rruga framo bardhi , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Te interesuarit te kene nje eskpericente pune te pakten dy vjecare . Te njohi teknikat e punes . Te interesuarit te kontaktojne ne numrim e telefonit ...
 • Profesioni: Zantçi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkohen Goca Me Eksperienc Pune Ne Organizimin E Eventeve .

Prane uet, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen goc te reja dhe me eksperienc pune ne evente , Kerkohet 1 dizenjatore / me dhe pa eksperienc pune Kerkohen 2 goca per arredim eventesh Dhe 2 goca staf organizatore eventesh...

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,400 Euro Afati i Aplikimit: 10/09/2019
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...
 • Profesioni: STAF PER MALTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkohen Vajza Per Shitje Ne Call Center Shqip

Rruga Foto Xhavella, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen vajza per nje Call Center Shqip ne zonen e zonen e astirit , pagesa e kenaqshme dhe oraret e favorshme . Eksperienca ne nje pune te ngjashme ben perparsi ....
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Kompania Zviceriane A&K Kerkon Te Zgjeroje Stafin Ne Saje Te Hapjes Se Zyrave Te Reja

Bulevardi i Kasharit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 26/10/2019
Kompania Zviceriane A&K kerkon te zgjeroje stafin ne saje te hapjes se syrave te reja...kerkohen agjent/e shitjesh te moshes 20-35 vjec....aplikantet duhet te kene patente dhe makine personale...ofron trajnime,rritje profesionale dhe mundesi kar...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,400 Euro
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...

KERKOHET KAMARIERE

KOMPLEKSI VIZION PLUS, Tirane 20,000 Leke
DIVINUS BAR KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE. LOKALI NDODHET NE RRUGEN DON BOSKO BRENDA NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. NR TEL. ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier te kete eksperienc pune,...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gjermani - Pizzaiol

Leipzig Gjermani, Vlore 1,200 Euro
Kerkohet nje Ndihmes Pizzaiol me pervoje Pune dhe Vetem me Dukumenta Europiane. Nese jeni te Interesuar na kontaktoni ne Nr e meposhtem. Ju Faleminderit . ...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,te kete punuar me perpara me kete lloj pune...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA “F-V” HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa eksperience pune. PAGESA: Baze dhe perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime fantastike jashte vendit per ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacionit ne fuqi - Trajnim prane zyr...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane 99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

' MUNDESI E MENJEHERSHME PUNESIMI '

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
"KOMPANIA A&ZH" ofron vende te reja pune per agjente/menaxhere shitjesh me/pa eksperience. Perfitoni: *Trajnime profesionale falas *Page ne standarte europiane *Udhetime jashte vendit Perben avantazh : *Leja e drejtimit *Makin...

Kerkohet Banakier/e Me Ekperience Pune 34000+ Siguracione Te Paguara!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gjermani - Pizzaiol

Leipzig Gjermani, Vlore Pagesa:1,200 Euro
Kerkohet nje Ndihmes Pizzaiol me pervoje Pune dhe Vetem me Dukumenta Europiane. Nese jeni te Interesuar na kontaktoni ne Nr e meposhtem. Ju Faleminderit . ...
 • Profesioni: Ndihmes Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkoj Punetor Per Salle Gaming..

Tirana, Shqipëria, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet operator per salle gaming center.. adresa 21 dhjetori ,perball Postes Shqiptare... te interesuarit te kontaktojne ne nr .......
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Vend Vakant Pune Recepsioniste

Liqeni Thatë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Te jet korekte e shkathet Arsimi mesem Arsimi larte avantazh gjuhet e huaja perpasi Vetem wetsap Per ne tirane kerkohet dhe ne berlin Germany ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Casa Del Cibo Kerkon -> Menaxhere & Punonjese Salle (F)

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Casa Del Cibo Food-Bakery-Pastry-Coffee Kerkon te punesoje Menaxher Salle -> Full Time Punonjese Salle -> Full & Part Time Ambjent dhe kushte shume te pershtateshme. Kerkohet Seriozitet,Perpikmeri ...

Camel Bar Kerkon Te Punesoje Nje Kamariere Femer

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Camel Bar kerkon te punesoje nje kamariere femer per turnin e paradites Kushte te mira pune dhe me siguracion...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Sallatjere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Sallatjere...
 • Profesioni: Sallatjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Ndihmese Kamariere Femer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
puna eshte me turne, ose edhe me orar te reduktuar mbazdite.te interesuarat te paraqiten tek lokali ose tel .jemi tek ish kinema 17 nentori brenda tek galeria...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Banakier/Banakiere

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
EUROPA Caffe kerkon te zgjeroje stafin me banakier banakiere Te interesuarit te kontaktojne : ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Kamariere Femer Per Pune Bar Restorant

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme kamarier gemer te jete serioze dhe me deshiren per te punuar paga e kenaqshme +sigurimet...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Tirane, Kerkojme 100 OPERATOR TELEFONIKE Per Fushatat LUCE/GAS Dhe TIM

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jeni njohes i gjuhes italiane? Doni fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent pozitiv e dinamik? Renovatio po te kerkon! Jemi ne kerkim te 100 operatoreve per fushatat LUCE E GAS dhe TIM. Ofrojme kompensim dhe komisionet me te larta ne treg. Orar...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Motorist Per Shperndarje Ushqimi BABOON PAGESA (200 LEKE/ora + 50 Lek Tarifa)

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2018
BABOON, Kerkon nje staf te specializuar dhe te motivuar Motorristash per ZONEN e Tiranes. - 200 Leke Ora - 50 Leke Per Cdo Fature - 100% Bonus per Tarifat Larg - Nje dite ne jave pushim Kerkesat minimale per motorristat jane: - Motor...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Kamariere (F) Paga 25000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro
KAZA MARKET kerkon puntore Bulmeti me ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin ...
 • Profesioni: Puntore Bulmeti
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/11/2019
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...
 • Profesioni: Business Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim