Ofrojme vend pune Social Media Manager Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 23/05/2019 12:48


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni social media manager
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 634

www.aksesore.al eshte i pari dyqan online per bleje te sigurta ne Shqiperi.
Duke ushruar aktivitetin prej me shume se nje viti jemi duke zgjeruar stafin tone:
Kerkojme nje kandidate (femer) qe te kete perfunduar studimet ne degen e Informatik / Elektronik /Teknologji informacioni ose fusha te ngjashme

Detyrat


Te krijoje, analizoje dhe zbatoje strategji te ndryshme marketingu ne Facebook, Instagram & Google Ads & Facebook Ads
Te krijoje, editoje dhe publikoje foto, video dhe tekste me drejtshkrim.
Qellimi i kandidatit duhet te jete ngritja dhe zhvillimi i audiences ne rrjetet social & website.
Kujdesi ndaj klientit ne format chat dhe telefon


Kualifikimet

Te kete njohuri te mire te gjuhes Angleze.
Njohuri Shume te Mira mbi Marketingun online.
Njohuri Photoshopi dhe programeve te ngjashme editimi.
Njohuri te mire ne Google AdWords, Social Networking
Te kete njohuri baze mbi marketingun online dhe procedurat rreth tij.
Te jete pozitive ne punePaga e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.


Nese mendoni se I plotesoni kushtet e mesiperme,

atehere na dergoni nje CV ne info@aksesore.al dhe na kontaktoni ne numrin : nga ora 8:00-16:00

Ju faleminderit

Cel. :