ofroj pun integral 

 Online 42 lexues | 11 njoftime ne pritje

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat j...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN ITALIANE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE KENE EKSPERIENCE NE KETO FUSHA ...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Dhe Banakier/e.

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkoj te punesoj Kamarier edhe banakier/e me eksperienc pune. Me kushte shum te mira. ...

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Dollar Afati i Aplikimit: 12/11/2020
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...
 • Profesioni: Staf per krocere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Kerkojme Kamariere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamariere per bar kafe . ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Kerkoj Shites Per Tabacco Shop, Turni I III.

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/12/2019
Kerkor shites per Tabacco Shop, Turn i III. Me ose pa eksperience pune . ...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Kamarier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Coopers Bar, ngjitur me Prokurorine e Tiranes, kerkon te shtoj stafin me kamarier/e me eksperience! Te shkathet dhe te komunikueshem! Kushtet dhe paga shume te mira! Mos hezitoni te kontaktoni ne nr e tel ! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Kerkoj Specialist Duralumini

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme specialist dhe puntor duralumini me ose pa eksperience. Kushte te mira pune, paga te kenaqshme dhe rritje rroge ne baze te performances ne pune. ...

Kerkojme Te Punesojme Punonjes Ne Fushen E Ndertimit Duke Filluar Nga 60€ Dita

osman jonuzi, Tirane Pagesa:100,000 Leke
Kerkojme te punesojme punonjes ne fushen e ndertimit: -punetor te thjeshte -ustallar -pergjegjes grupi - inxhinier zbatimi -inxhinier ndertimi Paga:Duke filluar nga €uro dita ne varesi te pozicionit te punes. Nr Kontakti:...
 • Profesioni: punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Kerkohet Banakier

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet Banakier me eksperiec pune,page e kenaqeshme + siguracione...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Kerkojme Teknik Celularesh

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme teknik per nje dyqan celularesh ne zonen e 21-Dhjetorit. Dyqani ka operuar prej tanime 15 vitesh ne treg dhe kerkon te punesoje dike qe ti plotesoj keto kritere: -Te riparoje modele te ndryshme telefonash -Te mund te beje programime baz...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

OFROJME PUNE SANITARE

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/12/2020
KERKOHET NJE ZONJE PER TE PUNUAR SANITARE VETEM KATER ORE NE DITE 8:00-12:00 NE ZYRA. 6 DITE NE JAVE. ...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Esetiste Me Eksperience

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Klinika estetike Microblading by Anxhela. Kerkon nje estetiste me eksperience pune, kohe e plote. Paga e kënaqëshme.Të interesuarat te kontaktojne ne nr e tel +. ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Furrxhi

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet punonjes per furre buke, kushtet e punes dhe paga shume te mira. Adresa e punes eshte prane ish Uzines Dinamo. Per informacion kontaktoni ne ....

Kerkohet Nje Punetore Ne Dyqan Peshku,

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet nje punetore ne dyqan peshku, kryesisht per pastrim/larje te peshkut, vetem per dite te djele/ pagese e mire, Eksperienca perben avantazh. Kontaktoni ne nr: ...
 • Profesioni: punetore peshku
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Kerkohen Infermiere/ Asistente Dentare

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Në kuadër të zgjerimit të stafit Dilo Dental Center kërkon të punësojë asistente dentare/infermiere. Pranojmë dhe studente të Mjekësisë Dentare si praktikante....

Kompania Gota News Kerkon Qe Te Punesoje Gazetar/e Terreni

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/01/2020
Gota News eshte nje nga mediat online me inovatore ne tregun shqiptar, e cila fale stafit te saj te dedikuar sot numeron me mijra vizitore ne dite nga Shqiperia dhe diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkepunimi dhe perkushtimi, GotaNews ka ...
 • Profesioni: Gazetar/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...
 • Profesioni: AGJENT SHITJE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Banakier/e & Kamarier/e

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Metro Hotel Tirana eshte hoteli me i ri ne zonen e ish Bllokut – Tirane . Unik ne llojin e tij , hoteli eshte nje nderthurje e artit dhe arkitektures moderne. Vendodhja ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes e ben me favorit ne zgjedhjen e...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Kuzhinier/e Per Mence

Rruga e Dibrës nr 4, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
kerkohet kuzhinier/e per kuzhine tradicionale.me eksperience te meparshem ne mence.paga e diskutueshme.nga e hena ne te shtune 9 ore dhe e diela pushim....
 • Profesioni: kuzhinier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

ConData Cercha Operatori

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ConData e in cercha di operatori per un nuovo progetto in Albania Stipendi variabili da 350 fino a 1000 euro Ambiente in Rruga e Kavajes Se sei in cercha di un lavoro il quale il stress e 0 da noi troverai il posto giusto Ricercha di Operato...
 • Profesioni: Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

ConData Cercha Segretaria

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ConData e in cercha di 2 segretarie Serve che abbia buonissima conoscenza della lingua Italiana e anche della lingua Inglese Orario lavorativo Primo turno 08:00 fino alle 14:00 Secondo orario 14:00 fino alle 20:00 Retribuzione e anche...
 • Profesioni: Segretare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

KERKOHET EKONOMIST

Rruga Rinia, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
"DEA KAFE" Kerkon te punesoje ndihmes ekonomist/e . Kriteret qe duhet te permbushen : Diplome Universiteti .( dega Ekonomi ) Njohje te gjuhes Angleze .( niveli mesatar ) Njohje te...
 • Profesioni: EKONOMISTE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier/e per Turnin e 2-te Banakier per Turnin e 3-te ...

Kerkohet Banakjer Tek Bar Juna

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakjer tek bar Juna tek libri universitar Puna me turne Cmimi i diskutueshem plus siguracione Te jene me eksperienc Pune...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

Ofroj Pune Sanitare Me Kohe Te Pjesshme

Rruga Johan Fon Han, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Nova Lounge Bar kerkon sanitare me kohe te pjesshme ne orarin e paradites. Te interesuarit te telefonojne ne nr ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim