ofroj vende pune falas 

 Online 351 lexues | 37 njoftime ne pritje

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte shume te mi...

Kerkojme Staff - Operator Telefonike Per Fushaten Telecom Italia.

Rruga e Kavajës, Tiranë ( Palati Raiffeisen Bank ), Tirane 1,000 Euro
A.M.S - Ofrojme vende pune reception sekretare part-time. - Ofrojme vende pune ne gjuhen Italiane. - Kerkojme operatore telefonike per fushaten Telecom Italia. - Orari I punes 6 ore paradite ose pasdite. - Orari 9H - 21H nga e hena ne te s...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oferte Urgjente ! INFERMIERE- DUBAI

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Dollar
📣Oferte urgjente 🇦🇪DUBAI🇦🇪📣 Erca Albania kerkon te punesoje per VIP kompani : ➡INFERMIERE ( Femra ) -diplome ,njohuri te gjuhes angleze ,eksperience pune. ➡Kompania siguron : ✅Akomodimin ne hotel me 5⭐️ ✅Page...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
📣Oferte pune 📣 Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane. Orari: Full-time dhe part-time. Fundjava pushim Pozicioni: Operator telefonik. Ofrojme: ✅ * Page konkuruese mbi mesataren e tre...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Restorant Gjino Kastra Keron Te Punesoj Puntore Guzhine (pjatalarese)

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,puna eshte me turne lokali funksjonon cdo dite te javes pushime nuk ka.Jeni te mirepritur te restoranti ku edhe do merni edhe informacion me te detajuar reth punes...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier/e me eksperienc pune ,puna eshte me turne .Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykat...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

KERKOHEN SHOFER

Rruga Argjinatura, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/03/2020
Shoqeria "Gjoka konstruksion" sh.a kerkon te punesoje: SHOFER - Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme; - Te disponojne leje drejtimi me kategorite perkatese per mjete te renda; - Te disponoje Certifikate aftesimi prof...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkojme Agjente, Team Leader & Retention Ne Italisht Dhe Gjermanisht.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 18/11/2024
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Gjermanisht dhe Italisht  Team Leader ne Italisht dhe Gjermanisht  Retention ne Italisht dhe Gjermanisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe b...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkohet Inxhinier Mekanik

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2019
“Gjoka Konstruksion” sh.a kërkon të punësojë Inxhinier Mekanik: Kualifikimet: • Te kete mbaruar arsimin e Lartë në fakultetin e Inxhinierisë, dega - Mekanike; • Te kete eksperiencë pune mbi 5 vite; • Të kenë njohuri të ...
 • Profesioni: Inxhinier Mekanik
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

KERKOHET EKONOMIISTE

Rruga Konferenca e Pezës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Shoqeria "Lorena Shpk" kerkon ekonomiste. Te kete eksperience te pakten 1 vit ne kete pozicion pune. Te dije te perdore shume mire programet Microsoft Office (Excel, Word). Te jete e komunikueshme. Te interesuarat te dergojne Cv ne adresen...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Operatore Zyre

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pozicioni ne fjale ka te beje me asistimin e operatoreve telefonik ne zyre. Ku nenkuptohet kryesisht zbardhja dhe printim i faturave. Gjithashtu mund te ngarkoheni me detyra te tjera te ndryshme asistuese ne zyre. Personi ne fjale duhet te permbu...
 • Profesioni: Operatore zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkojme Ekonomiste

Rruga Konferenca e Pezës, Тирана, Албания, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/03/2020
Firma Lorena sh.p.k Kerkon Ekonomiste me eksperience pune, te jete e shkathet, e komunikueshme, bashkepunuese ne grup. Te kete njohuri mbi progamet e microsoft office. te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit , ose te dergojne CV e tyre ne e...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkoj Te Punesoj Estetiste Per Thonjt

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Kerkoj te punesoj estetiste per thonjt ne beauty salon aneola. Kerkohet te kete eksperience dhe te jete e komunikueshme. Pagesa eshte me perqindje. Per me shum informacion na kontaktoni ne nr e telefoni + Faleminderit ...

Wine Sales Manager

Vlorë County, Albania, Vlore Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 01/03/2020
WINE SALES MANAGER Salmanazar is a wine export company exporting premium/organic New Zealand wine to Europe, US, Canada and Asia. Established 2012 - www.salmanazar.co.nz The location of the role is flexible and the successful applicant can wo...
 • Profesioni: Wine Sales Manager
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

RECEPSIONISTE

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohet Recepsioniste per Barbershop ne Tiranë. Te jete e komunikueshme , folese e gjuhes angleze dhe te pakten një vit eksperience . Paga dhe kushtet e punes shume te mira! ...
 • Profesioni: RECEPSIOM
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkohet Kamarier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/03/2020
Kerkohet kamarier me eksperienc pune te jet pa preukopime gjat dites sepse puna esht me turne....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne: axlmobile...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F & V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per ...

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Bar Pasticeri KRITEA Kerkon Banakier/e Me Page Te Kenaqshme!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte me turne -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I Dyte (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Astir ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 500 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 550 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSI KERKON -KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNETORE TE REJA PA EKSPERI...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperjence. Puna 8 orarshe. Pagesa 30000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjare. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Ofrojme Vende Pune 200 Operatore Ne Inbound & Outbound

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkojme Operatore Telefonike |Anglisht|Italisht|Gjermanisht|Spanjisht|

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Kompania NG Communication , ne kuader te zgjerimit kerkon operatore telefonike ne marketing te tregjeve financiare ne gjuhet: • Anglisht • Gjermanisht • Italisht • Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baz...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ne Ofrojme Punen Qe Doni!

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkoni nje vend pune ku te ndiheni te vlersuar? Deshiron te paguhesh me shume se shumica e nenpunesve ne Shqiperi? Kompania Librex ofron vend pune si Agjent Marketingu ne terren! Paga 400€ baze! Jeni te mirpritur....
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente, Team Leader & Retention Ne Italisht Dhe Gjermanisht.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Gjermanisht dhe Italisht  Team Leader ne Italisht dhe Gjermanisht  Retention ne Italisht dhe Gjermanisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe b...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Fast Food Piceri 23foodendmore Kerkon Staf: Motorrist/Picier/Fast Food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Oferte pune 📣 Fast food piceri 23foodendmore kerkon te punesoj: ✅1.Motorrist: -te di zonen, -me motorin e firmes, -pagesa me ore ose me rroge fikse, -ora...

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Mundesia Juaj Per Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
M&E kompani serioze kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent/e & Menaxher/e me ose pa eksperienc , entuaziast te vendosur dhe me ambicie per te arritur performance te larte. Ofrojme pagesa konkuruese ne treg Seminar & Trajnime ja...

DESHIRONI TE FITONI 1250 EURO NE MUAJ ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 1,250 Euro
MC DONALD'S ARABIA kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton te keni eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET : ...

Kompania Pro - Aqua International Ofron Vend Pune Per Angjent/agjente Terreni

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune : Per angjent/agjente terreni📣 ✅Jeni energjik ,ambicioz me aftesia te mira komunikimi? ✅Jeni midis 22-40 vjec/e? ✅Deshironi mundesi trajnimi dhe te jeni pjese e nje rrjeti nder...

LeadGen Kerkon Operator Telefonik Per Gjuhen Italiane

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
LEADGEN, eshte ne kerkim te personave te afte per rolin e operatorit telefonik ne fushaten Forex per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Mundesi punesimi full-time (10:00-19:00). • Kon...

OFERTE PUNE

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania Zviceriane A & ZH kerkon te zgjeroje stafin dhe kerkon konsulente shitjeje me ose pa eksperience mosha 20-30 vjec. Pagese baze dhe perqindje 400 € Ata qe kan patente ose makine personale perbejn avantazh. Perfshihen dhe udhetime jas...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHET KAMARIERE OSE KAMARIER

VIZION PLUS , Tirane 20,000 Leke
KERKOHET TE PUNESOHET KAMARIERE OSE KAMARIER ME EKSPERIENC. BAR DIVINUS NDODHET NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TEL ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
Ti je nje djale i ri qe ke deshire te mesosh nje profesion te paguar mire si ai i Agjentit Imobiliar. Ke mbaruar shkollen e larte dhe ke provuar disa pune por asnjera nuk te ka permbushur mjaftueshem qe ta besh per kohe te gjate. Komunikimi esht...

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

La Collina Kerkon Banakjer/e Kamarjer/e Dhe Nd Kuzhine

Rezidenca Kodra e Diellt, Tirane 30,000 Leke
Kerkoj Staf per Bar Restorant Piceri Banakier/e Kamarjer/e Ndihmes Kuzhinier Te interesuarit kontakt watsap ose sms. ...

BERBER

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohet Berber per Barbershop ne Tiranë. Kandidatet duhet te njohin trendet e fundit dhe te kenë të pakten një vit eksperience . Paga dhe kushtet e punes shume te mira! ...
 • Profesioni: BERBER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

MUNDËSI PUNËSIMI

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 20/03/2020
KËRKOHEN AGJENT MARKETINGU PËR GJUHËT ITALISHT, GJERMANISHT, SANJISHT PAGESË E KËNAQËSHME FUNDJAVA PUSHIM Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV në: ervina.recruit@ctagroups.co Pas dërgimit të CV-së do të kontaktoheni ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

PARUKIERE ME EKSPERIENCE

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/03/2020
Venere by Ami kërkon të punësojë parukiere. Karakteristikat e kandidates: - Eksperiencë pune në parukeri&Estetike - Disponibilitet në orare. Mirëpresim të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën e email-...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Rosa Catering Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Catering-u

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/03/2020
Rosa Catering kerkon te punesoje nje vajze ne pozicionin e recepsionistes. Kandidatja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme : • Te jete e paraqitshme • Te jete e komunikueshme • Te njohe mire programet e Microsoft Office • Te jete e ...

Tirane, Ofrojme Vende Pune Si Gazetare

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Tirane, ofrojme vende pune si Gazetare Gota News kerkon te punesoje Gazetare me kohe te plote per nje nga partneret e saj qe operon ne fushen e medias online. Kandidatet duhet të plotësojne këto kushte: -Të ketë eksperiencë në fushen...
 • Profesioni: Gazetare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2017
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/01/2020
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte shume te mi...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkohet Banakiere

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofrohet vend pune per banakiere - turni i pare Duhet te kete eksperience ne banak. Eshte e preferueshme te dije te komunikoje nje gjuhe te huaj Paga e kenaqshme + siguracione + kushte te mira pune Te interesuarit te dergojne cv ne info@emer...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

HAPET SEZONI VEROR NE RHODOS! KERKOHEN PUNETORE PASTRIMI HOTELERIE!

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane 750 Euro
KERKOHEN 20 GRA DHE VAJZA TE MOSHES 18-45 vjece PER TU PUNESUAR NE GREQI SI PASTRUESE HOTELERIE! OFROHEN : - RROGE BAZE 750 EURO/MUAJ - PAJISJE ME VIZE GREKE - AKOMODIM DHE USHQIM I MBULUAR NGA KOMPANIA - ORARI I PUNES 07:00-15:00 - PAUZ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Day Off Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier / Banakiere

Rruga Joklin Persi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Day Off Lounge Bar kerkon te punesoje Banakier/ Banakiere me pervoje pune . Paga shum e kenaqshme . Te interesuarit te na kontaktojne ....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Ofroj Vend Pune Mekanik

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Fabrika e Birres Kaon kerkon te punesoj nje mekanik te pergjithshem . Personat e interesuar te dergojne CV ne adresen e email bn@kaonbeer.com ose te kontaktojne ne numrin e telefonit ....
 • Profesioni: mekanik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkojm Shitese Me Eksperience.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Aniss-butik kerkon te punesoje nje vajze familjare, te sjellshme dhe komunikueshme me eksperience ne shitjen e rrobave per femra dhe meshkuj.Vetem vajza me qellime afatgjata punesim ( jo per 2-3 muaj)Pagesa 25000plus siguracione te plota. Orari 7:30...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkojme Staff - Operator Telefonike Per Fushaten Telecom Italia.

Rruga e Kavajës, Tiranë ( Palati Raiffeisen Bank ), Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/06/2020
A.M.S - Ofrojme vende pune reception sekretare part-time. - Ofrojme vende pune ne gjuhen Italiane. - Kerkojme operatore telefonike per fushaten Telecom Italia. - Orari I punes 6 ore paradite ose pasdite. - Orari 9H - 21H nga e hena ne te s...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

KERKOHET KAMARIERE OSE KAMARIER

VIZION PLUS , Tirane Pagesa:20,000 Leke
KERKOHET TE PUNESOHET KAMARIERE OSE KAMARIER ME EKSPERIENC. BAR DIVINUS NDODHET NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TEL ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Kerkohen Agjente Terreni Per Agjenci Imobiliare.

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Ofrojme vende te lira pune per Agjent Imobiliar,rroge baze plus perqindje....
 • Profesioni: Agjent Terreni
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/02/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Banakier/e Kamariere

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e Kamariere ...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kuzhinier Per Snack Bar

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kuzhinier per snack bar. Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmes Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj ndihmes kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....

Kompania “Mon Chéri” Kerkon Te Punesoje Barista

Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kompania Mon Cheri, rrjeti me i madh i coffee shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri kerkon te punesoj ne pozicionin e punes Barista! Nese keni eksperience do perfitoni me tej nga trajnimet e shumta qe kompania ofron me trajues shqiptar dhe te...
 • Profesioni: Barista
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakier/e

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Bar Xxl kerkon te punesoje banakiere. Paga e diskutueshme bashke me siguracion...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

Tirane, Ofrojme Vend Pune Kuzhiniere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Rosa Catering kerkon te punesoje Kuzhiniere me kohe te plote. Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme 2 vjecare ne kuzhine. Pershkrimi i punes, Kuzhiniere Te planifikoje pergatitjen e ushqimit dhe te kujdeset per cilesine...
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/02/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim