operatore  

 Online 37 lexues | 16 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat j...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 1,234,568 Leke
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -Banakier/e -Barist/e -Kamarier/e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Punetor/e Fast Food pa eksperi...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN SPANJOLLE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN SPANJOLLE, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE AMBICIOZ. OFROH...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Prodhim Dhe Montim Reklamash

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Graphic House kerkon te punesoje 4 profesioniste ne fushen e reklamave....

Ofroj Vend Pune Per Punetor Magazine

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Ofroj vend pune per Punetor Magazine.Duhet te dije te drejtoj makinen dhe te kete patente.Orari i punes 06:00 me 15:00. Pagesa e kenaqeshme,plus dhe bonuse. Na kontaktoni ne ...
 • Profesioni: Punetor Magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kamarier/e

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:19,000 Leke
Kerkojm kamarier/e me eksperince pune...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkohen Kamarier, Banakier, Sanitare, Recepsioniste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Albanopolis Hotel shpall vakant pozicionet: Recepsioniste, Kamariere/e, Banakier/e, Sanitare Ju lutem dergoni CV ne: managementalbanopolishotel@gmail.com...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkojme Te Punesojme Punonjes Ne Fushen E Ndertimit Duke Filluar Nga 60€ Dita

osman jonuzi, Tirane Pagesa:100,000 Leke
Kerkojme te punesojme punonjes ne fushen e ndertimit: -punetor te thjeshte -ustallar -pergjegjes grupi - inxhinier zbatimi -inxhinier ndertimi Paga:Duke filluar nga €uro dita ne varesi te pozicionit te punes. Nr Kontakti:...
 • Profesioni: punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

KERKOHET BANAKIER/E

Rruga Kavajes perball ish Volkswagen , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Piki Bar kerkon te punesoje banakier/e per turnin mbasdite. Pergjegjesite: Te dije te pergatise coctail-et baze. Te jete serioz ne pune. Sigurime te paguara dhe page e kenqashme...
 • Profesioni: BANAKIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

AUTO CENTER

Rruga Vasil Shanto, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/11/2019

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Dollar Afati i Aplikimit: 12/11/2020
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...
 • Profesioni: Staf per krocere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

Kerkohen Staf

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Bar lounge Meet Point kerkone : Kamarjer/e Banakier/e Ofrohet : Kushte the Mira Pune dhe komode Rehati dhe qetesi Siguracione te paguara Pagese e kenqshme ...

Kerkojme Kamarier,Banakier,Sanitare

Rruga Fransua Pukvil, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/02/2020
Kerkojme: Kamarier/e me eksperince Banakier/e me eksperience Sanitare /e me eksperience Mund te na kontaktoni per cdo detaj shtese. ...
 • Profesioni: --
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

Kerkohet Motorist

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkohet motorist dhe shofer per shperndarje gomash. Te interesuarit te kontakotjne ne ose te paraqiten te Bridgestone , kthesa kamzes ....
 • Profesioni: motorist/shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

Moskat Lounge Kerkon Kamarier/e Me Eksperience Pune.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/11/2019
Moskat Lounge kerkon kamarier/e me eksperience pune.Paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/11/2019

FARMACI M&SONS KERKON TE PUNSOJE 2 FARMACISTE Ose FARMACIST

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
FARMACI M&SONS LAPRAKE KERKON TE PUNSOJE FARMACISTE OSE FARMACIST ME OSE PA EKSPERIENCE PUNE TE JETE PAJISUR ME PROVIMIN E SHTETIT .PUNA ME TURNE TE ALTERNUAR VIJOJNE TURNI PARE 7-15 DHE TURNI I DYRE 14-22 NJE DITE NE JAVE PUSHIM KUSHTE TE MIRA ...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/11/2019

Kerkoj Staf Guzhine Guzhinier

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/12/2019
Kerkoj Guzhinier M mosha mbi 23 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni: Guzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/11/2019

Kerkoj Kamarier Bar Durresi

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Bar Durresi kerkon kamarier me eksperince pune, kushte pune te kenaqshme , dhe siguracione sapo vjen n pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/11/2019

Kerkoj Kamarier

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Bar Durresi kerkon kamarier me eksperince pune, kushte pune te kenaqshme , dhe siguracione sapo vjen n pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/11/2019

Bar Restorant Elios Kerkon Te Punsoje Kuzhinier/e Te Pajisur Me Certifikate Kursi Kuzhine .

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Bar restorant elios kerkon te punsoje kuzhinier/e te pajisur me kursin e kuzhines me certifikate ose dipllome puna 10 ore .per me shum informacion kontaktoni ne what aap...
 • Profesioni: Kuzhinier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/11/2019

Kerkohet Kamarjer/e Restoranti

Shëtitorja Murat Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kamarier/e restoranti me eksperience....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/11/2019

Kerkohet Ndihmes/e Banakier/e Pert Turnin E Paradites

Rruga andon zako cajupi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kerkohet ndihmes/e banakier/e pert turnin e paradites ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/11/2019

Kerkohet Kamarier Mashkull

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj kamarier mashkull me eksperience pune vetem per turnin e pare ... Orari 06:50 - 14:50 ... Te jete i komunikueshem dhe te respektoje klientet dhe stafin ... Paga e kenaqshme .... Te interesuarit te paraqiten prane lokalit .... Ndodhemi tek Ish...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 18/11/2019

Abc Home Eshte Ne Kerkim Te Zgjerimit Te Stafit

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jeni ne kerkim te nje pune ne fushen imobiliare? Abc Home Real Estate eshte ne kerkim te zgjerimit te stafit te saj per konsulent imobiliar. Duhet te zoteroni aftesi te mira komunikimi; Aftesi negociese; Zoterim te gjuhes angleze; Korrektesi d...
 • Profesioni: ndermjetes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier/e Kamarier/e Kujdestare per kendin e lojrave ...

Ofroj Vend Pune Menaxher I Pasurive Te Paluajtshme

Bulevardi Bajram Curri, prane pallateve Agimi, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Tirane, ofroj pozicion vakant pune si Menaxher i Pasurive te Paluajtshme Puna alternohet me qendrim ne zyre dhe vizita te pronave ne terren. Detyrat 1 - Mbledhja e te dhenave ne lidhje me nje prone dhe fotografimin e saj. 2 - Kontakti me shi...

Kerkoje,Ndihmes Guzhinier / M

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/11/2019
Kerkoj Ndihmes guzhiner / M mosha mbi 20 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni: Ndihmes guzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim