operatore supervisore 

 Online 60 lexues | 5 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Consulente Commerciale B2B_Settore Vendita Auto

Kompleksi i Delijorgjit, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group, e' una web company multinazionale tedesca leader nel E-Commerce Automotive, presente in più di 30 paesi in Europa, specializzata nella compravendita di auto usate. Per la propria sede centrale di Tirana ricerca e seleziona: Ref...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

WE ARE HIRING REMAX KONCEPT

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek “Komuna e Parisit” perball “Kompleksit Dinamo” kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00. Paga:26000 lek+siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kon...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 38,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. WHATSAPP / NUMERI F...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Ofroj Vend Pune Banakier/e Barist/e

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Ofroj vend pune Banakier/e Barist/e Blv Gjergj Fishta prane ish ekspozites tek gjykata ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese

Perlat rexhepi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkojmë shitëse për një dyqan lëngjesh të shtrydhura(juice time)mosha 20 _35rr.perlat Rexhepi JUICE TIME....
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

Ofrohen Vende Pune Per Shitese

Qendra Tregtare ETC, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/11/2019
Kompania Italiane 7 Camicie me seli ne Rome /Itali e cila operon sipas modelit franchise nw fushen e modes me mbi 550 pika shitje ne bote ka hapur nje showrom te ri ne qendren Tregtare ETC ne katin e pare. Kerkohen shitese me eksperience ne fushen e...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

Kerkojme Shitese Per Dyqanet Tona Ne Teg Dhe Mshyr

m shyr, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2019
kerkojme shitese per dyqanet tona HEXAGONA ne TEG dhe M.shyr ....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

Telekom Lounge Kerkon /kamarier/banakier/hostes

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Telekom Lounge ne bllok kerkon te punesoje/ kamarier /banakier/ hostes. ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

' MUNDESI E MENJEHERSHME PUNESIMI '

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
"KOMPANIA A&ZH" ofron vende te reja pune per agjente/menaxhere shitjesh me/pa eksperience. Perfitoni: *Trajnime profesionale falas *Page ne standarte europiane *Udhetime jashte vendit Perben avantazh : *Leja e drejtimit *Makin...

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 15/11/2019
KOMPANIA “F-V” HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa eksperience pune. PAGESA: Baze dhe perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime fantastike jashte vendit per ...

Di Nje Gjuhe Te Huaj? Puno Me Ne!

Rruga , Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
[u][/u]Deshiron t'i mundesosh vetes nje jete komode ne nje kohe te shkurter? Je gati te punosh ne nje vend motivues, argetues me njerez ambicioze si puna jote? 🤓 DI NJE GJUHE TE HUAJ? 🎈 - Italisht 🇮🇹 - Spanjisht 🇪🇸 - Gjerm...
 • Profesioni: Broker i licensuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

Kerkoi Punetor/e

Rruga Qelqit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2019
Mundesi punesimi e menjehereshme.. Kerkoi Punetor/e dhe sanitare me ose pa eksperienc pune....
 • Profesioni: Pune te ndryshme
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

AGJENTE SHITJEJE .

, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
KEQI GRUP SHPKN kompani italiane lider ne produkte per arredim shtepie , kerkone agjent shitje me eksperience per te gjitha qytetet e Shqiperise . Rroge baze 200€ pluse 8% mbi shitje . Te interesuarit te kontaktojne : - ....
 • Profesioni: Agjente Shitjeje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Turni 2

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc turni 2 Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Gjermani - Pizzaiol

Leipzig Gjermani, Vlore 1,200 Euro
Kerkohet nje Ndihmes Pizzaiol me pervoje Pune dhe Vetem me Dukumenta Europiane. Nese jeni te Interesuar na kontaktoni ne Nr e meposhtem. Ju Faleminderit . ...

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,400 Euro
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHET KAMARIERE (F)

KOMPLEKSI VIZION PLUS, Tirane 20,000 Leke
DIVINUS BAR KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE. LOKALI NDODHET NE RRUGEN DON BOSKO BRENDA NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. NR TEL. ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane 99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA “F-V” HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa eksperience pune. PAGESA: Baze dhe perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime fantastike jashte vendit per ...

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacionit ne fuqi - Trajnim prane zyr...

Telekom Lounge Kerkon /kamarier/banakier/hostes

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Telekom Lounge ne bllok kerkon te punesoje/ kamarier /banakier/ hostes. ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

' MUNDESI E MENJEHERSHME PUNESIMI '

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
"KOMPANIA A&ZH" ofron vende te reja pune per agjente/menaxhere shitjesh me/pa eksperience. Perfitoni: *Trajnime profesionale falas *Page ne standarte europiane *Udhetime jashte vendit Perben avantazh : *Leja e drejtimit *Makin...

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 24/10/2019
Stockholm coffe&lounge1 tek “Komuna e Parisit” perball “Kompleksit Dinamo” kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00. Paga:26000 lek+siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kon...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

Kerkojme Kamarier/E

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Kafe ne Bllok Kerkojme te punesojm Kamarier/E Me eskperience pune ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

Consulente Commerciale B2B_Settore Vendita Auto

Kompleksi i Delijorgjit, Alpas Center, Tirane, Tirane Pagesa:1,050 Euro Afati i Aplikimit: 06/10/2019
AUTO1 Group, e' una web company multinazionale tedesca leader nel E-Commerce Automotive, presente in più di 30 paesi in Europa, specializzata nella compravendita di auto usate. Per la propria sede centrale di Tirana ricerca e seleziona: Ref...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

MARCÍ Nails&Bar Kerkon

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kemi nevoj per : menaxherë salon bukurie (recepcioniste), eyelashes technician, estetiste për thonjtë, estetiste për depilim. ...
 • Profesioni: Menaxherë
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Kerkojme Perfaqesues Mjekesor Dhe Agjente Shitjesh

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:111,111 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2020
New Medical Plus depo farmaceutike kerkon te punesoje Perfaqesuese Mjekesore, te kene mbaruar ne nje nga deget e Universitetit te Mjekesise dhe eksperienca e meparshme perben avantazh. Gjithashtu kerkojme Agjente Shitjesh per farmacite. ...
 • Profesioni: Perfaqesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

Kerkohet Recepsionist/e

Rruga Elbasanit tek Pallati Brigadave, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/10/2019
Kerkohet Recepsionist/e - Te kete njohuri shume te mira te Anglishtes. Njohja e nje gjuhe te huaj te dyte ka perparesi -Te kete njohuri te mira te kompjuterit -Mosha 25-35 vjec -Te mos jete ne marredhenie shkolle...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Unaze e re. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

Speedshop.al Kerkon Te Punesoje Operatore Femer 🙂

Rruga 5 maji , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Speedshop.al kerkon te punesoje operatore femer per shitjet online kushte komode pune te jete e sjellshme e komunikueshme me klientin te lutem te interesuarat te na dergojn cv me email paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

AUTO-CENTER

Rruga Viktor Eftemiu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

Little Twister’s (kend Lojrash Per Femije)

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Little Twister’s (kend lojrash per femije) kerkon te punesoje: Kujdestare Page e kenaqshme dhe ambjen pune i pershtatshem. ...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Magaziniere

rruga don bosko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/12/2021
Kerkohen magaziniere per te punuar ne depo farmaceutike. Ofrohen page e mire dhe kushte komode pune. ...
 • Profesioni: magaziniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

Kerkohen 30 Operatore Ne Gjuhen Angleze, Italiane, Spanjolle Dhe Gjermane!

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 23/11/2019
R2 Call kerkon te punesoje 30 operatore ne gjuhen Angleze, Italiane, Spanjolle dhe Gjermane Ofrohet: - Baza duke filluan nga 350 € - 600 € + Bonus + % - Ambjente komode - Mundesi rritje ne detyre - Happy hour Kerkohet: - Te keni eksp...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim