parkues 

 Online 402 lexues | 43 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2020
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,800 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2020
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kamarjere

Pallatet vizion plus, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamariere me orar te plote rroga e kenaqshme ambient serioz familjar..nr kontakt ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/06/2020
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Kerkoj Kamarier/e Bar Amos Coffe

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Kerkoj kamarier/e Bar kafe Orar i plote 8orarsh Page e kenaqshme Me eksperienc Per cdo info kontaktoni saimir...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Sanitare

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet sanitare pastruese per shtepi 5 ore me nje dite pushim Preferohet te kete punuar me pare me te huaj. Gjuha e huaj perben vantazh...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Kerkoj Kamarjer/e

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Bar snacks melbourne kerkon Kamarjer/e Paga e kenaqshme kushte te mira pune. Adresa.Rruga mine peza perball jace travel ...
 • Profesioni: Kamarjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 31/05/2020

Sunrise Hotel Orikum Kerkon Te Punesoj Staf

Rruga E Pashalimanit, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Sunrise Hotel Kerkon Te Punesoj Sanitare , Kamarier/e me eksperienc pune paga dhe kushtet e punes te kenaqeshme....
 • Profesioni: E Papercaktuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Ofroj Pune Ne Atelie

Rruga Riza Kodheli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Kerkohen rrobaqepese me eksperience. duhet te kete eksperienca te meparshme ne qepjen e fustaneve te mbremjes. Ne baze te pervojes ndryshon cmimi! Puna eshte 8 orarsh! ...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer/Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MAKINIST Per Nje Kompani GJERMANE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro
Alxher Services ofron pozicione vakante ne profesionin e Makinistit ne nje Kompani Gjermane. Kandidatet duhet te njohin gjuhen Gjermane ne nivel bazik. Paga mbi nivelin e tregut! Per me shume informacion mund te na ndiqni ne rrjetet t...
 • Profesioni: Makinist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 31/05/2020

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/06/2020
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...
 • Profesioni: Ndihmese kuzhiniere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Ofrojm Vend Pune Per Banakier Dhe Kamariere

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/07/2020
Pershendetje Kerkoj te punesoj Kamariere (femer) de Banakier (mashkull) me eksperience per bar kafe Te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit Per me shum informacione na kontatktoni ne nr e celularit Adresa: Komuna e Parisit, Kompleks...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkoj Banakier/e

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kerkoj bankier/e turni 1/2 dhe banakier turni 3 me eksperienc pune ....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Tek Toptani Kerkohet Shitese Me Eksperienc Pune

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:220 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Tek Toptani Kerkohet Shitese Me Eksperienc Pune Ne Katin e 2 Pages+%...
 • Profesioni: Shitse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkoj Kamarier

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Bar Durresi kerkon kamarier me eksperince pune, kushte pune te kenaqshme , dhe siguracione sapo vjen n pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakiere

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj banakiere femer, kushte pune te kenaqshme ambjent familjar, siguracione ne momentin q vjen n pun...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare Pagesa:30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkojme Kamarier/e Te Bar London City Mylsym Shyr

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Kerkojme kamarier me eksperienc tek lokali ne myslym shyr te bar london city, orari me turne paga e kenqshme, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkojme Kamarier/e Bar London

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Lokali ndodhet ne myslym shyr prane karburantit Bar London. Kerkohet kamarier/e dhe oaga e kenaqshme. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkojm Banakjer

Rruga Miqesia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet te punsohet Kamarier tek Bryan Hotel e cila ndodhet ne Spitall rruges per tek Universiteti. Per cdo informatcion na kontaktoni ne numrin e telefonit ose whats app ....
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Nicolsposa Kerkon Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 6/44/8101
kerkohet shitese me eksperienc pune.aftesi te mira komunikimi,te ket eksperienc ne sektorin e shitjeve....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 19/05/2024
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/05/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim