pedagog 

 Online 408 lexues | 56 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere, Kamariere Dhe Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj : Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune ...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare Pagesa:30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

OFROJME VENDE PUNE FOREX ITALISHT!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2020
KOMPANIA KERKON TE PUNESOJE AGJENTE DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE, TE JENE AMBICIOZ, TE DUAN PUNEN NE GRUP. PRANOHEN ME DHE PA EKSPERIENCA NE KETE FUSHE! KOMPAN...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkohet Urgjent Marangoz/punetor Mobilerie

Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Kerkohet urgjent punetor mobilerie prane Misto Mame. Te interesuarit te kontaktojne ne . Paga e kenaqshme...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Ofroj Vend Pune Menaxhere Qender Estetike

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/06/2020
Qendra estetike Aura Beauty Center kerkon te punesoje menaxhere me orar te plote. Turnet e punes jane 8:00 me 16:00 dhe 12.30 me 20:30 Kandidatet duhet te plotesojne keto kerkesa: - Arsim i larte perben avantazh - Eksperienca pune te meparsh...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 15/07/2020
NJOFTIM_PER_PUNESIM_NE_️️SUEDI DHE ITALI #KOMPANI_NE_SUEDI_DHE_ITALI_KERKOJNE_PERSONEL_NGA_SHQIPERIA_PER_POZICIONIN_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#KUJDESTARE_NE_SHTEPI _____________________________________________ 🔖- Kandidatet e interes...
 • Profesioni: Kujdestare Shtepie
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Agjent Per Marrje Porosish

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Bozgo Shpk kerkon te punesoje agjent per marjen e porosive per supermarketet dhe pikat e vogla. Detyrat e agjentit : Te marri porosi ne pikat e caktuara ne nje zone te caktuar nga kompania. Te vizitoje marketin te pakten nje here ne jave. Te siste...

Punoni Nga Shtepia Kete Periudhe Ne Kompanine Me Te Madhe Dhe Te Licensuar Te Forex!

Hipoteka, Pas Harry Fultz , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Nese zoteron nje nder gjuhet e huaja me poshte : - Italisht - Spanjisht - Anglisht (retention) - Gjermanisht (retention) Nese je : - i shkathet - ke aftesi te mira komunikuese dhe bindese - je ambicioz per te arritur e fituar gjit...
 • Profesioni: Opening, Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Motorrist

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Kerkohet motorrist piceria e sapo hapur me motorrin e piceris orari 8 or paga 300 milek adresa tek komuna parisit ....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Saldator

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Profili i Kandidatit: Duhet të kenë eksperiencë në prodhimin dhe montimin e konstruksioneve metalike. Të njohin mirë procesin e punës të saldimin me elektrik, argon dhe oksigjen. Kandidatët duhet të kenë përvojë pune mbi 2 vjet. ...
 • Profesioni: Saldator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kamariere F

Muhamet Çami, Pristina, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/02/2021
Kerkohet kamariere femer, pagesa shume e mire dhe kushte te mira pune, turn I negociueshem, adresa per all kasstratit zogu I zi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
NJOFTIM_PER_PUNESIM_NE_️️SUEDI DHE ITALI #KOMPANI_NE_SUEDI_DHE_ITALI_KERKOJNE_PERSONEL_NGA_SHQIPERIA_PER_POZICIONIN_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#KUJDESTARE_NE_SHTEPI _____________________________________________ 🔖- Kandidatet e interes...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Kerkohet Makiniste /Rrobaqepese

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kompani prodhimi Italiane kerkon makiniste /rrobaqepese me eksperience .Kushtet e punes jane shume te favorshme ,ambjent i qete dhe pagese e kenaqshme .Te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit . ...

Bar Vivre Kerkon Kamarier Me Kohe Te Plote

Rruga Bilal Sina, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Bar Kafe Vivre lounge bar, kerkon te punosoje me kohe te plote kamarier/e me ose pa eksperiense pune. Mosha, mbi 18 vjec dhe te ken perfunduar arsimin e mesem. Paga e kenaqshme!...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Market24h Kerkon Shitese Me Ose Pa Eksperience

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Maket24 kerkon te punesoje shitese ~Me ose pa eksperience pune ~Pagat jane te kenaqshme ~Ofrohen kushte te mira pune Per me shum informacion kontaktoni ne nr tan te tel; ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkohet Hostess Part Time (Don Bosko)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon Hostess part time. Detyrat dhe Kerkesat: -Te jete e komunikueshme -Te presi klientet Te interesuarat te kontaktojne ...
 • Profesioni: Hostess
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkojme Marangoz Me Eksperience Pune

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Mobileri Xhesami kerkon marangoz. Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme : Te kete perfunduar arsimin e mesem Te kete eksperience pune Vetem kandidatet me eksperience do te merren parasysh. Paga e kenaqshme Kontakt : ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 19/05/2024
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Bejd Group Ofron Vende Te Lira Pune Ne Pozicionin E Agjentit Imobiliare

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
🏡Kandidadet duhet te plotesojne keto kritere: 🔸Te kene mbaruar arsimin e larte 🔸Perben avanatazh eksperienca ne shitje 🔸Perben avantazh njohja e te pakten nje gjuhe te huaj 🔸Te jete ambicioz, me deshire per te mesuar, ...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Music Books Kerkon Kuzhinier Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Kamarier

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Kamarier Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. Ofrojme kushte shume te mira pune * page te kenaqshme + siguracione Adresa : Ali Demi ,rruga Idriz Dollaku...

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkohen Agjent Ne Terren📣

Tiranë, Albania, Tirane 400 Euro
📣Oferte per pune!📣 👉Kompania Gjermane Ritello kerkon te punesoj agjent tregtare ne terren ne fushen e mireqenies dhe shendetit me ose pa eksperience pune! 🤩Mundesia me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret dhe nqs ...

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier. Preferohet te jete me eksperience pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Staf per Eiden Kopmpleks : *Kamarier/e *Ndihmes Kamarier/e *Banakier/e *Ndihmes Banakier/e *Kujdestare per tek lodrat Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....

Kamarier Ne Restorant. Dhe Ndihmes Kamarier

Bulevard golem, Durres Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2020
Kerkohet kamarier ne restorant dhe ndihmes kamarier restoranti..siguracione ,akomodim,te perfshira..kamarieret duhet te njohin mire produktet e detit....
 • Profesioni: Kamariet
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

📣Kerkohen Agjent Ne Terren📣

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/07/2020
📣Oferte per pune!📣 👉Kompania Gjermane Ritello kerkon te punesoj agjent tregtare ne terren ne fushen e mireqenies dhe shendetit me ose pa eksperience pune! 🤩Mundesia me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret dhe nqs ...
 • Profesioni: Agjent ne terren
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkohet Te Punesohet Elektricist

Rruga Omer Nishani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/07/2020
Vend vakant pune si Elektricist. Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati : Te kete eksperience pune te pakten dy vite. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Rruga Omer Nishani ...
 • Profesioni: Elektricist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkohet Te Punesohet Motorrist

Rruga Omer Nishani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/07/2020
Vend vakant pune si Motorrist Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: Te njohe mire qytenin e Tiranes. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kamariere ( F )

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Brilant kerkon te punesoje nje Kamarier F / M per turnin e pasdites. Me eksperience Pune Paga 250 mije leke + Siguracionet dhe Bakshishet Kushte te Mira Pune Adresa Ish Fusha e Aviacionit (Zona e Konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit) Te ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Shofer Fatorino Dhe Mekanik

Shkozet, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme: Shofer Autobuzi me patenten perkatese plus cap. Mekanik per mirebajtie autobuzash.Rrogat e kenashme me siguracione. Kerkohen dhe fatorino. ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kontrollore Cilesie Me Eksperience (per Rroba Pune)

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Kontrollore cilesie me eksperience ne rrobaqepsi (per rroba pune)...
 • Profesioni: Kontrollore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkojme Asistente Zyre

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2020
Kompania Absolute Water Tek kerkon Asistente Zyre. Kandidatja duhet te plotesoje kriteret e meposhtme: 1. Te kete mbaruar arsimin e larte. 2. Te kete njohuri mbi programet baze kompjuterike. 3. Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze ( ni...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim