per shofer me patent b 

 Online 320 lexues | 22 njoftime ne pritje

Shofer Me Patente Furgoni

Laprake , Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/12/2020
Pershendetje, Kerkojme shofer me eksperience i cili duhet te kete patente furgoni. Do behet transporti i mallit si dhe shkarkimi te klientet. Per me teper informcaion rreth menyres se punes apo pages na kontaktoni ne e-mail ose telefon....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2020

Di Spanjisht Ose Gjermanisht? Cfare Pret? Eja Dhe Puno Me Me Te Miret.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operator per gjuhet GJERMANISHT SPANJISHT *ITALISHT VETEM ME EKSPERIENCE Mjafton te jesh 18-25 vjec, te njohesh nje nga gjuhet e huaja ne nivel mesatar dhe te kesh deshiren per te punuar. Nese po kerkoni nje pune komode, me t...

A Jeni Foles Italisht / Anglisht / Gjermanisht? Kerkohen Operatore Ne Sigurimin E Jetes

Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mundesi te larta % te Komisionit ne Shitje Nuk kerkohet asnje pervoje! A jeni foles italisht / anglisht / gjermanisht? Mesoni sot shitjet e Sigurimeve te Jetes! Baze 600 euro + Komisione Na kontaktoni per me shume info: ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Guxo Te Hedhesh Hapin Drejt Nje Rruge Te Sukseshme

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Po kerkoni nje pune me te ardhura te larta por nuk keni eksperience.. Atehere jeni ne vendin e duhur. Ajo qe ju duhet eshte te keni moshen 18-25 vjec dhe te zoteroni njeren nga gjuhet e meposhteme: 1. GJERMANISHT 2. SPANJISHT 3. ITALISHT ...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

VUOI LAVORARE A ROMA?

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
UC GROUP SRL Azienda leader nel settore delle telecomunicazioni ricerca figura professionale addetta al backoffice per la sede di ROMA (ITALIA). Si richiede: • Precedente esperienza nel settore • Ottima conoscenza della lingua...
 • Profesioni: back office
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Infermiere Me Gjermanisht

Rruga e Durrësit, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm dy infermiere qe te komunikojn gjermnisht vetem per 3 muaj ne gjermani/Austri. Qendrimi dhe ushqimi jane te paguara ....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔥🔥🔥PUNO ME ME TE MIRET!!!!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET per filialin e tij ne zonen e 🏢ish-Bllokut kerkon 🎧operator/e per fushaten Vodafone Casa👨‍💻👩‍💻 Nese te pelqen te punosh ne nje ambjent: te qete 😊 miqesor 🤗 motivues💃🕺 ...apliko menjehere tani! 🙌...

Kerkojme Operatore Call Center SPANJISHT Me Eskperience Por Jo Vetem!!!

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme operatore call center me eskperience por jo vetem!!! Bejme dhe trajnime per persona qe nuk kane eksperience por qe e zoterojne mir gjuhen Spanjolle. Na kontaktoni nqs jeni te lodhur apo te pa kenaqur me punen aktuale, mund te jete mund...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MENAXHO VETË TË ARDHURAT E TUA ! 💵💵

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Behu i pavarur duke i fituar vete te ardhurat e tua!💵 📣 Ofrojme mundesi punesimi ne pozicionin retention dhe operator/e!! 👉Ne Gjuhen: 🔸️Italiane 🔸️Gjermane 🔸️Spanjolle 👉Ne kerkojme njerez ambicioz dhe energjik!...

Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rruga Liman Kaba(perballe parkut olimpik ) kerkon te punesoje: Sanitare femer ( me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kon...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cerchiamo Operatori Outbound

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane 70,000 Leke
Cerchiamo operatori telefonici per l'attività di WIND INFOSTRADA e TIM 350 Lek /Ora più bonus fino a 4’000 lek/Contratto. Ci troviamo: Rruga Lidhja e Prizrenit (Garda e Republikes) Di fronte a Tirana Bank, Tirane Facebook: No L...
 • Profesioni: Operatori
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operator Callcenter

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kerkohen operator si dhe supervizor call center per fushaten e energjis elektrike ne gjuhen italiane..pagat nga me te lartat ne treg duke filluar per operator nga 400 lek ora neto si edhe per supervizor nga 14000 lek paga fikse plus bonuse.. Te in...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

🔈 Hotel Atrium Kerkon Te Punesoje Dy Sanitare.

Rruga Tirane-Elbasan,prane TEG-ut , Tirane 36,000 Leke
Hotel Atrium kerkon te punesoje dy sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Mosha : Mbi 40 vjece - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer| Retention, Anglisht, Greqisht, Spanjisht Me Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhen Anglisht, Greqisht, Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec. ...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare/Pastruese

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time / Full-Time( Italisht/gjermanisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Flisni Gjermanisht Ose Spanjisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000 ALL?

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet shume mire SPANJISHT ose GJERMANISHT dhe di te shesesh? Punesim ne kompanit me lider ne Shqiperi! Ne punesojme vetem me te miret! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME - Eksperie...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete a...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece

TOP GRADE Fresh Daily Leads- FX

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
A well known office with over 3 years in the market looking to expand (TOP GRADE fresh Daily Leads) Salary of 1200 EURO regularly ITALIAN ONLY Call Mr. Cohen for more info whatsapp: Pershendetje Jemi nje zyre e njohur me mbi 3 vjet ne tre...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Angleze , Gjermane ,italiane Dhe Spanjolle !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je aktualisht ne pune por nuk je i kenaqur me kushtet ? Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ? Je njohes i mire i gjuhes gjermane , italiane , ose spanjolle ? Ke eksperience pune ose jo ? Ky eshte vendi i duhur per ty !! Kerkohen agjent fo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

2000 Euro - CALLCENTER ELITE Kerkon 500 OPERATOR - Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Anglisht, Itali

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center ELITE per gjuhet: • - Spanjisht • - Gjermanisht • - Greqisht • - Anglisht • - Italisht Kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne Forex,me disponibilitet full-ti...

VUOI LAVORARE A ROMA?

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/12/2020
UC GROUP SRL Azienda leader nel settore delle telecomunicazioni ricerca figura professionale addetta al backoffice per la sede di ROMA (ITALIA). Si richiede: • Precedente esperienza nel settore • Ottima conoscenza della lingua...
 • Profesioni: back office
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Retention

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/12/2020
Nje nder kompanite me serioze ne treg po kerkon retention ne gjuhen 1- Angleze 2- Italiane Punoni me min 20 Ftd ne muaj !! Traficc live ! Super baze + super bonus !!! Pranohen vetem aplikime me eksperience si Retention! rekrutimeforex@g...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

📣S SOLUTION Eshte Ne Kerkim Te Me Te Mireve!!!

Rruga George W Bush, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
📌Kompania e marketingut S SOLUTION hap vende te lira pune ne pozicionin operator ne gjuhet: 🇮🇹Italiane 🇩🇪Gjermane 🇪🇸Spanjolle 👉🏻Kriteret e kerkuara: 〽️Eksperience te mepareshme ne Forex apo ne fushat...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Kerkojme Menaxher-e Marketingu

Rruga Prokop Mima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Momentum Group shpall vëndin vakant për Menaxher/e Marketingu Funksionet Bazë dhe qëllimi i përgjegjësive: Menaxheri i Marketingut është përgjegjës te rrisë, organizoje dhe menaxhoje departamentin e marketingut dhe ta marketojë ...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Angleze , Gjermane ,italiane Dhe Spanjolle !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/11/2020
Je aktualisht ne pune por nuk je i kenaqur me kushtet ? Po kerkon nje pune qe te ndihesh rehat ? Je njohes i mire i gjuhes gjermane , italiane , ose spanjolle ? Ke eksperience pune ose jo ? Ky eshte vendi i duhur per ty !! Kerkohen agjent fo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Manager Junior / Servizio Clienti Inbound

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen ITALIANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe ma...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Manager Junior - Sherbim Klienti - Gjermanisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen GJERMANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Gjermane nivelin B2. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikue...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Manager Junior - Sherbim Klienti - Frengjisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen FRENGE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Frengjisht. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe mana...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Banakier Ose Banakiere

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/12/2020
Kerkohet banakier ose banakiere me eksperience . Lokal familjar , afer Bllokut. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Cerchiamo Operatori Outbound

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Cerchiamo operatori telefonici per l'attività di WIND INFOSTRADA e TIM 350 Lek /Ora più bonus fino a 4’000 lek/Contratto. Ci troviamo: Rruga Lidhja e Prizrenit (Garda e Republikes) Di fronte a Tirana Bank, Tirane Facebook: No L...
 • Profesioni: Operatori
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

GJOKA KONSTRUKSION SH.A KERKON: ING. MEKANIK

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
“Gjoka Konstruksion” sh.a kerkon te punesoje Inxhinier Mekanik: Kualifikimet: • Te kete mbaruar arsimin e Larte ne fakultetin e Inxhinierise, dega - Mekanike; • Te kete eksperience pune mbi 5 vite; • Te kene njohuri te mira kompiute...
 • Profesioni: ING. MEKANIK
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres, Durres Me Marreveshje
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet : - Inxhinier mekanik - Inxhinier hidraulik 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene korrekte dhe pozitive. ...

MUNDESI PUNESIMI E MENJEHERSHME

Mesaplik, Albania, Tirane 400 Euro
KOMPANIA GJERMANE “K M” HAP VENDE TE REJA PUNE PER AGJENT/E SHITJESH NE TERREN. KANE PERPARESI PERSONAT QE DISPONOJNE MAKINE / PATENTE. KOMPANIA OFRON SEMINARE DHE UDHETIME JASHTE VENDIT SI EDHE BONUSE TE VARESI TE PERFORMANCES. PAGA BAZE OSE...

POLONI-GJERMANI-DANIMARKE-KROACI Etj. PUNESIME PER FEMRA & MESHKUJ

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 1,600 Euro
Alxher Services kompania e punesimit nderkombetar publikon vende te reja pune te lejueshme per periudhen Cov-19 si me poshte PUNESIM PER FEMRA (pa njohuri gjuhesore) - POLONI: Fabrike e prodhimit ushqimor (18-60) - KROACI: Fabrike Peshku &am...

📣Fillo Pune Tani Ne Zonen E Ish-Bllokut

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fillo pune tani ne zonen e ish-Bllokut ✅ Pastrimi kimik LAVANDER dallohet per perkushtimin disa vjeçar ndaj klienteve te zgjedhur me kerkesa te larta per pastertine dhe komfortin. 🔹Njesia jone ne zonen e ish-Bllokut ofron mundesi punes...

Kerkojme Operatore Call Center ITALISHT, Me Eskperience Por Jo Vetem!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkojme operatore call center me eskperience por jo vetem!!! Bejme dhe trajnime per persona qe nuk kane eksperience por qe e zoterojne mir gjuhen Italiane. Na kontaktoni nqs jeni te lodhur apo te pa kenaqur me punen aktuale, mund te jete munde...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

GJERMANI, Punesim I Shpejte Ne Ndertim & Profesione Te Kualifikuara !!!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 1,600 Euro
Kompania e punesimit nderkombetar[i] Alxher Services[/i] ofron mundesi punesimi ne Stuttgart, Gjermani ne fushen e ndertimit edhe te profesioneve te kualifikuara si : 1. Murator 2. Karpenter 3. Bojaxhi 4. Drejtues Vinci 5. Gips-Knauf 6. Mont...
 • Profesioni: Ndertim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Agjent Forex

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kriteret e aplikuesve Te kete aftesi te mira komunikuese Te jete i/e afte qe te punoje ne grup Disponibilitet qe te punoje full time Te kete komunikim te rrjedhshem te gjuhes angleze Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh. Ofrohet: Page...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece

Ofrohen Vende Pune Operatore Per Call Center ,gjuha Anglisht.

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Ofrohen vende pune per operator te gjuhes Anglisht. Mundesi punesimi me eksperience Mosha : 20-30 vjec Njohuri te mira te Gjuhes Anglisht . Aftesi te mira komunikuese . Te kete deshire per te punuar , Orari i punes Full Time , me pushime te n...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

OFERTE PUNESIMI

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
KOMPANIA JONE LIDER NE TREG PREJ 15 VITESH , ZGJERON STAFIN. NQS KERKON TE ARDHURA ME TE MIRA , KERKON NJE VEND KOMOD PUNE DHE MUNDESI PER TE BER KARRIER DERGO NJE CV DHE LER NJE INTERVISTE. PAGESA ME RROGE BAZ OSE ME % VENDOS TI SIPAS KUSHTEVE TE...

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Biznes i hapur me leje levizje gjate gjithe dites. Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dediku...

Manaxher,per Organizimin E Porosive, Ne Fabriken E Prodhimin E Mobiljeve.

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: Manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Italiane Gjermane Angleze Dhe Greke Me Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Greke angelze Italiane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Sanitare

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/11/2020
Blue Shisha kerkon te punesoje Kamarjer dhe Sanitare. Kushte te mira pune, page e kenaqshme....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Guxo Te Hedhesh Hapin Drejt Nje Rruge Te Sukseshme

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Po kerkoni nje pune me te ardhura te larta por nuk keni eksperience.. Atehere jeni ne vendin e duhur. Ajo qe ju duhet eshte te keni moshen 18-25 vjec dhe te zoteroni njeren nga gjuhet e meposhteme: 1. GJERMANISHT 2. SPANJISHT 3. ITALISHT ...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobiliar

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompa...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Future Home Real Estate, Kerkon Të Punësojë Konsulent/e Imobiliar/e!

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh! Po kërkon një punë të re dhe të pëlqen njëkohësisht të jesh social, të punosh në ekip dhe dita jote të ketë dinamike? Eja në Future Home! Cfare do të gjeni në Future Home? 1...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Po kërkon një punë të re dhe të pëlqen njëkohësisht të jesh social, të punosh në ekip dhe dita jote të ketë dinamike? Eja në Future Home! Cfare do të gjeni në Future Home? 1. Aktivitete dhe Trajnime të vazhdueshme (brenda dhe jas...
 • Profesioni: Konsulent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Pozicion Vakant Si Konsulent Imobiliar (Future Home Priority)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Ne duam te terheqim talente qe e njohin potencialin e tyre. Ne po te kerkojme TY qe ndan te njejtat vlera dhe sjellje me NE. Ne jemi kompania imobiliare me e madhe Shqipetare. Ne...

INXHINIER HIDROTEKNIK

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kompania “Gjoka Konstruksion Sh.A” kërkon të punësojë një Inxhinier Hidroteknik: Kualifikimet: • Të ketë përfunduar arsimin e lartë në Inxhinieri Ndërtimi, dega Hidroteknikë. • Të ketë eksperiencë pune të paktën 5 vje...

4Marketing Kerkon Te Punesoje Account Manager Ne Gjuhen Italisht.

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
4Marketing Kerkon te punesoje Account Manager ne gjuhen Italisht. Ofrojme: - Page baze 500 Euro - Bonus ne baze te rezultateve - Ambjente komode dhe moderne pune - Kontrate punesimi ne perputhje me Legjislacionin Shqiptar - Mundesi rritje pr...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Operator/TL/RT Per Call Center ,Gjuha Gjermane Dhe Angleze

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Ofrohen vende pune per operator/TL/RT te gjuhes Gjermane dhe Angleze Mundesi punesimi me eksperience pune Mosha : 20-30 vjec/e Njohuri te mira te Gjuhes Gjermane ose Angleze Aftesi te mira komunikuese . Te kete deshire per te punuar . Orari i ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

MIB Call Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Italiane 🇮🇹

Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣MIB Call kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj ne grup. ⏰ Disponibilitet per te punuar Full-Tim...

Perde Tani Elbasan Kerkon Montues Perdesh

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Perde Tani Elbasan kerkon Montues Perdesh 🔧 👉Kriteret e aplikantit: 🔧Te kete eksperience te meparshme pune 🔩Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. ⚙️Te jete korret me oraret 👉Ofrojme Kushte te mira pune dhe pa...

Kerkohen Te Punesohen Agjent Shitje Per Gjuhet 🇬🇧 Anglisht Dhe 🇩🇪 Gjermanishte

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣 Kerkphen te punesohen e Agjent Shitje per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇩🇪 Gjermanishte 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 〽️ Te kete eksperinec te meparshme ne kete fushate te pakten 1 vit. 👥 Aftesi te mira ...
 • Profesioni: Agent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Kerkohet Inxhinier Miniere

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
“Gjoka Konstruksion” sh.a kërkon të punësojë Inxhinier Miniere: • Drejtues Teknik, ne veprimtarine e hapjes se tuneleve dhe punime kapitale nentoksore per infrastrukturen rrugore, si dhe objekte te tjera me karakter civil. Kualif...
 • Profesioni: Inxhinier Miniere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

📣 Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Turni.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2020
📣 Big Bite kerkon te punesoje menaxher/e turni. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne fushen e gastronomise). - Te jene korrekte . - Te jene te perkushtuar ne pune. ...
 • Profesioni: Menaxher/e turni
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Big Bite Kerkon Te Punesoje Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2020
Big Bite kerkon te punesoje magaziniere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne magazine ). - Te jene te sjellshem me stafin. - Te jene korrekte dhe te perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Magaziniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Big Bite Kërkon Të Punësojë Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2020
Big Bite kërkon të punësojë motorrist. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : -Te kene eksperience te meparshme pune. - Te njohin shume mire rruget e Tiranes. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshe...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Furre Buke Koleci Kerkon Te Punesoje Shitese.

Allias, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2020
Furre buke Koleci, kerkon te punesoje shitese. Mosha 20 deri 30 vjece Orari 14:00 me 22:00 Adresa: Allias...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

AWS Looking To Hire Content Developer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/11/2020
Responsibilities: Create content related to Company’s brand products, services and client interests. Specifically topics on online trading, trading strategies, forex, oils, metals, indices, bonds, agricultural commodities and equities. Share ...

Kerkohen Te Punesohen Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Gjermane.

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Ecommerce Albania kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanishte 👉Pozicionet : -Operatore 👉Kriteret: 〽️Kane prioritet personat me eksperience pune te meparshme ne fus...

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompleksi Dine kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier. - Ndihmese fast foodi. - Sanitare. - Motorrist. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjells...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj: Kamariere, Sanitare

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere Sanitare...

Oferte Vende Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 05/12/2020
KOMPANIA Gjermane Kerkon te punesoje agjent/e marketingu me/pa eksperience pune . KOMPANIA OFRON : 1. Trajnime te vazhdueshme (brenda dhe jashte vendit. 2.Rritje ne karriere bazuar mbi rezultate ,punen e vazhdueshme tuajen. 3.Mbeshtetje e vaz...

Oferte Pune

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkohet punonjese shitjesh per dyqan aksesore celulare. Dergoni CV ne whatsapp . PAGA eshte fikse plus bonus....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim