picier e 

 Online 444 lexues | 40 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge Personat e interesuar duhet: • Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2 • Te jene me ose pa eksperience • Te kene aftesi k...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkohet Shitese

Rruga Vangjel Noti, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje shitese part-time pasdite. Te kete njohuri kompjuterike....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkohet Ekonomiste

Rruga Vangjel Noti, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Lounge bar +31 kerkon te punesoje ekonomiste. Te kete eksperience pune me baret dhe te zoteroje programin Financa 5....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Kamariere...

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Porta Bar, kerkon te punesoj nje kamariere. Pagesa e kenaqshme, minimumi kontrates se punes 6 muaj. Per me shume informacion, kontaktoni ne numrin e telefonit. ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Bar Vivre Kerkon Kamarier Me Kohe Te Plote

Rruga Bilal Sina, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Bar Kafe Vivre lounge bar, kerkon te punosoje me kohe te plote kamarier/e me ose pa eksperiense pune. Mosha, mbi 18 vjec dhe te ken perfunduar arsimin e mesem. Paga e kenaqshme!...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Menaxhere Marketing Femer

Rruga Haxhi Isuf Banka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Kerkohet MenaxhereMarketingu ( femer) per Tirane Kriteret: -mosha 25-35 vjec - arsim i larte -te kete aftesi komunikuese dhe bindese Paga shume e kenaqeshme....

Kerkohet Kamariere Mbi 25 Vjec Vetem Turni I 1 Me Page Shume Te Mire!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
-Ofrohen: ->page shume e mire ->kushte te mira pune ->Puna eshte vetem turni i 1 ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Bar Pasticeri Kritea Kerkon Kamarier,kamariere Me Page Shume Te Mire!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e organizuar me turne -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamarier/kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Kërkohen Sanitare Hoteli Për Turnin E Parë Dhe Të Dytë.

Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Viol Hotel kërkon të punësojë sanitare për pastrim dhomash hoteli. Paga e kënaqshme. Mosha deri në 45 vjeç. Eksperienca e punës në hoteleri përbën avantazh. ...
 • Profesioni: Sanitare/Pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Bar Gold Kerkon Kamrier Dhe Banakier

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/06/2020
Bar gold kerkon kamarier dhe banakier me eksperienc pune ,te jete i komunikueshum ,i sjellshem ,serioz. Ofrojme page te knaqshme ,kushte mira pune .Ndodhet prane Venue Clab. Rruga Sadik Petrela Cel :...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojme Conversion Dhe Retention Ne Forex!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 18/06/2020
Ne po kerkojme operator conversion dhe retention ne forex per gjuhet italiane dhe spanjolle! Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time *Trajnimi me pagese! *Puna nga shtepia! *Mjetet jua japim ne! ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkoj Pastruese Shtepiake

Rruga Aleksander Goga, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:150 Euro
Kerkoj pastruese shtepiake 24 ore per te sherbyer nje personi me probleme shendetsore(femer),do ishte ideale ndonje person qe jeton vetem ,keshtu mund te bashkohet ne familje.per te interesuarit kontakto ne ose e-mail simakuandi1184@gmail.com .page...

Kerkohet Kamarier/e

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2020
Bonsai coffee and food kerkon kamarier/e Rruga : Rruga Emin Duraku Tirane, prane stadiumit Dinamo ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Kamarier

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:13,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/12/2020
kerkoj kamarier me eksperienc pune mosha 18+...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkoj Ndihmese Per Ne Shtepi

Rruga Nikolla Lena, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Sherbim per zonje 80 vjec nga ora 8.00 -14.00 ose 14.00-20.00 ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 60-70 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kamariere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamariere femer , adresa : zogu i zi...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarjere

Pallatet e vizion plus, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Me.eksperience te interesuarat te kontaktojne ne nr ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Bar Kafe

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier / banakier me eksperience (jo fillestar) kerkojme njerez pergjegjes edhe serioz ne pune puna me turne Ndodhet afer Venus ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Muci Distribution Kerkon Te Punesoj Agjente Marketingu Me Dhe Pa Eksperience (Femer )

Rruga Prokop Mima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2021
Muci Distribution me mbi 20 vjet ne tregun e shitjes me shumice dhe pakice te gjithe produkteve te nevojshme per barin ose restorantin tuaj .Kerkon te punesoj agjente marketingu . Page baze , bonuse dhe perqindje ....
 • Profesioni: Marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkohen Operatore/ Forex

gjin bue shpata , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Skytech Marketing kerkon te punesoje: .Team Leader .Operator per gjuhen angleze & italiane me ose pa eksperience. Ofrohet: . Leads live cdo dite . Page baze e larte . Bonuse konkuruese . Ambjent dinamik dhe rinor Na kontaktoni ne nr. ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Select Bar

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Bar Select tek ish Fusha aviacionit kerkon te punesoje kamarier per turnin e 2 . mosha 18-35 vjec. te jete i komunikueshem dhe i sjellshem. kushte komode . ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

Kerkojme Roje

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Kerkojme te punesojme Roje per ruajtjen e nje ambjenti lokal orari 22:30 deri ne 7:30 ...
 • Profesioni: Roje ambjenti
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/06/2020

OFROJME VENDE PUNE FOREX ITALISHT!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2020
KOMPANIA KERKON TE PUNESOJE AGJENTE DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE, TE JENE AMBICIOZ, TE DUAN PUNEN NE GRUP. PRANOHEN ME DHE PA EKSPERIENCA NE KETE FUSHE! KOMPAN...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/06/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim