promocioni 12179 njoftime

 Online 409 lexues | 4 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane 60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30 ,. P...

DIPLOMAT HOTEL & SPA

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
DIPLOMAT HOTEL & SPA - VENDE PUNE TE LIRA Kamarier / e , te cilet plotesojne keto ...

Kamariere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kamariere ne Fast food Pergjegjesite e kamarierit/es perfshijne: · Ofrimin e...

Auto 1 Albania Cerca Intermediario Commerciale

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane Me Marreveshje
AUTO1.com è il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di au...

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! -Je duke kerkuar nje ...

4 MOTORIST - PUNETORE FAST FOODI + KREPIER/E + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, • Gjermane Te kene nj...

Pastruese Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofrohet vend pune ne pozicionin : Pastruese ne fast food. Pergjegjesite e pastruesit pe...

Kuzhiniere Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kuzhiniere Pergjegjesite e Kuzhinierit perfshijne: · Ngritjen e stacioneve te p...

Arketare

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Arketare Pergjegjesite e Arkes perfshijne: · Mirepritjen e klienteve, duke iu...

Kerkojm Motorrist

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
kerkojm motorris per full time ose part time paga shume e mir plus bonuse. ...

Ndihmes Kuzhiniere Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ndihmes Kuzhiniere Pergjegjesite e ndihmes kuzhierit perfshijne: · Ndjekin ur...

Menaxhere Turni

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Menaxhere Turni Pergjegjesite e Menaxherit te Salles perfshijne: · Delegimin ...

Kerkojme Sanitare ( Pastruse )

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkojme te punsojme sanitare (pastruese) ne bar kafe kushte shum te mira pune paga e kena...

Kerkohet Asistente Zyre

Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu Perballe gjykates Administrative te Shkalles se Pare, Tirane, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet asistente per zyre Avokatie. Te kete mbaruar arsimin e larte per drejtesi, master...

Bar Restorant Piceri Strasbourg Kerkon Te Punesoje Staf Ne Keto Kategori

Astiri/ Unaza e re / Teodor Keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Picier me eksperience pune te meparshme Kamarier me eksperience pune te meparshme Ofroj...

Staf Kuzhine, Kamariere, Sezoni Veror

Shetitorja Sarande, Sarande Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! Kerkojme te punesojme per sezonin veror (Maj-Shtator) 2019 staf: - 1 s...

Tirane, Ofroj Vend Pune SANITARE / PJATALARESE

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restoranti i njohur Oriental City me vendndodhje ne rrugen ''Themistokli Germenj...

Kerkohet Kamarier Restoranti

Rruga XhafeRruga Shaba, Mjull Bathore, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Queen Park kerkon kamarier/kamariere me eksperience ne restorant. Mosha duhet te jete mbi ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 15/02/2019 20:13

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, ne krahe te Deges se Thesarit,, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune Part Time & Full Time ne turne prej 4, 6 & 8 ore. Kerk...

Kerkohen Operatore Call Center GJUHA ITALIANE .

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Tek hyrja e Rruga se cameve, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme Operatore Call center GJUHA ITALIANE , ne sektorin e shitjeve. (VETEM ME EKSPER...

Back Office/Vendite

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Cruisetopic.it Cerca Back office/Vendite - ottimo italiano e inglese scritto e parlat...

Ofrohen Vende Pune Masazhatore

Durres, Albania, Durres 28,000 Leke
masazh relaks pashallesha ofrohn vende pune masazhatore me ose pa eksperienc pune. per ne ...

Kerkohen Agjent Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Sukesi eshte ne doren tuaj. Jeni ju ata qe zgjidhni te keni sukses ose te deshtoni. Ne ju ...

Kerkojme Operatore

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
FOREX/TRADING ONLINE kerkon Operatore ne Tirane ne gjuhen Italiane me eksperience pune...

Manaxhimi I Porosive Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Kompania "S.C.system sh.p.k" qe operon ne fushen e lendes se pare per mobileri, ...

Ofroj Vend Pune - Trajnues I Gjuhes Gjermane

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dominus Language, strukture e Dominusoft kerkon te punesoje nje Trajnues ne gjuhen Gjerman...

Kerkojme Operatore Te Gjuhes Italiane Per Fushaten TELECOM ITALIA

Adresa Bulevardi Gjergj Fishta , ish ekspozita , prane supermarket CONAD , Tirane Me Marreveshje
***** GREEN EURO CALL ***** * Eshte ne kerkim te operatoreve telefonik me apo pa ekspe...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet, te Bulevardi Zhan d'Ark (pe...

Kerkohen 100 Operatore & 10 Team Leader (Tirane & Fier)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane 60,000 Leke
Kerkojme 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grupe me eksperience Telemarketing (call c...

Smartcom New , Hapen Zyrat E Reja Per Pozicionet Retention,Conversion,Broker Part-time & Full-ti

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kriteret e kerkuara per pozicionet e mesiperme jane: a) Njohje dhe zoterim i mire...

Stockholm Coffe&Lounge Kerkon Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge kerkon -sanitare (me ose pa eksperienc pune) Paga:26000 l...

Kjo Eshte Nje Mundesi SUPER Per Ty!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Mos u lodhni te kerkon...

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane Pagesa:60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 19:40

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Ofroj Vende Pune.

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
KLARON SECURITY kerkon te punesoje 1- Dy punonjes per grup te gatshem. Kandidatet duhe...
 • Profesioni: Security
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Date: 15/02/2019 19:40

Kuzhiniere Per Gatime Tradicionale

rruga e rinasit, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kompania LAST SUPPER kerkon te punesoje kuzhiniere me eksperience per gatime tradicionale,...

Kamarier (Femer-mashkull) Restoranti

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Me zgjerimin e kompanise LAST SUPPER ne hapjen e restorantit te trete brenda kompanise ker...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 19:40

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! -Je duke kerkuar nje ...

Kerkojme Parukiere

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm parukiere me eksperienc, Rr:Budi tek Drejtotia e Higjenes...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 19:40

Pune Part Time & Full Time

Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, ne krahe te Deges se Thesarit,, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune Part Time & Full Time ne turne prej 4, 6 & 8 ore. Kerk...
 • Profesioni: operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 19:40

Kerkohet Ekonomiste

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fishop (restorant dhe dyqan peshku) kerkon te punesoje ekonomist me eksperience pune. Te ...

Kamarier (Femer-mashkull) Restoranti

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Me zgjerimin e kompanise LAST SUPPER ne hapjen e restorantit te trete brenda kompanise ker...

Kuzhiniere Per Gatime Tradicionale

rruga e rinasit, Tirane 25,000 Leke
Kompania LAST SUPPER kerkon te punesoje kuzhiniere me eksperience per gatime tradicionale,...

Kerkojme Parukiere

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm parukiere me eksperienc, Rr:Budi tek Drejtotia e Higjenes...

Kerkohet Ekonomiste

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fishop (restorant dhe dyqan peshku) kerkon te punesoje ekonomist me eksperience pune. Te ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 19:40

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, • Gjermane Te kene nj...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 19:40

Kjo Eshte Nje Mundesi SUPER Per Ty!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Mos u lodhni te kerkon...

Kerkoj Kujdestare Per Nje Te Moshuar

Rruga Sabaudin Gabrani, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje femer per nje te moshuar Orari i plote Preferohet nje person...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 19:37

Kerkojme Kamarier

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier per bar kafe numri kontaktit 0694446006 watscap viber Bar caffe Clevis ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 15/02/2019 19:29

Smartcom New , Hapen Zyrat E Reja Per Pozicionet Retention,Conversion,Broker Part-time & Full-ti

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro
Kriteret e kerkuara per pozicionet e mesiperme jane: a) Njohje dhe zoterim i mire...

KERKOHET EKONOMISTE

Vlore, Lagja Rilindja, Rruga Hasan Kushte, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeria SH.P.S.F. "VISION SECURITY" Kerkone te punesoje nje ekonomiste te brend...

Ofroj Vende Pune.

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
KLARON SECURITY kerkon te punesoje 1- Dy punonjes per grup te gatshem. Kandidatet duhe...

Little Twister’s Kerkon Te Punesoje Arketare Dhe Kamariere(F).

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Kendi i Lojrave Little Twister’s kerkon te punesoje arketare,Kujdestare lodrash dhe Kama...

Kerkohet Punonjese Rrobaqepsie!

Bulevardi Gjergj Fishta, Lezhë District, Albania, Lezhe Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punonjese robqepsie per ne rrobaqepsi veshjesh dhe uniformash profesionale qender...

Kerkojme Te Punesojme Shofere Taksie Serioze Edhe Korrekte.

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompleksi ALBAS kerkon te punesoje 40 shofere Taksi Kerkohen shofere taksie ne qytetin e ...
 • Profesioni: Taxi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 19:16

Inxhinier Ndërtimi (konstruktor)

Rruga Fadil Rada, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Detyrat Angazhim gjithëpërfshirës për projektin në ngarkim:  Projektim konstrukt...

Kerkohet Kamarjer/e

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:40,000 Leke
Hotel “Adriatik” eshte nje rezort me pese yje i vendosur vetem disa hapa larg bregut t...

Kerkohet Banakiere

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
kërkohet banakiere me eksperiencë pune orari turni par mosha 20 deri 40 paga 350 + sigur...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 15/02/2019 17:37

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim