pun n call center shqip 

 Online 386 lexues | 4 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune.Gjithashtu transporti...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 1,234,568 Leke
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -Banakier/e -Barist/e -Kamarier/e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 41,500 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ME NORMA . [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal eshte ne kerkim te njerezve me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nje nivel tjeter. Ne kembim ne u mesojme profesionin me elitar ne...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN SPANJOLLE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN SPANJOLLE, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE AMBICIOZ. OFROH...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

3UP CALL Ju Ofron Zgjidhjen E Duhur .

Rruga Xhorxh Bush, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
3up Kerkon Operatore me eksperience per fushtaten Telecom Italia . -Kerkohet : Njohje e mire e gjuhes italiane . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune deri ne 300 lek /ore . -Pagesa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Krepier/Krepiere me eksperienc...

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Xhulios Cofee Shop Kerkon Kamarier.

Rruga Sitki Çiço, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Te jet i komunikueshem dhe i sjellshëm.te jeten korrekt me orarin e punes.preferohen nen moshën 20 vjec dhe mundsisht te ket shpin afer lokalit.....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

D'anvers Coffe Kerkon Kamariere (F)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke
D'anverrs coffee kerkon Kamariere (F)...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkoj Kamariere

Rruga Erzen Lita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkoj kamariere me eksperienc pune .mosha 20-30 vjece.lokali esht i ri nje muaj qe eshte hapur ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane

prane bankes raiffaisen, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/12/2019
Je i motivuar, energjik , ambicioz dhe i aftë për të punuar në grup? Eja ti bashkangjitesh grupit tonë, për një eksperiencë plot sfida dhe shpërblime . Mbc Innovation Lab me eksperiencë në fushën e outbound , Telefoni dhe Energjie, ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkojm

Tv 2000-ja, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkojm picajol kamariere banakiere guzhinjere me eksperienc pune kushtet shum te mira paga e kenaqshme.....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

L`Occitane En Provence - Kërkohet Shitëse Për Parfumeri Kozmetikë!

TEG , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkohet shitese per Parfumeri Kozmetike ne TEG. E interesuara preferohet te jete me eksperience te meparshme ne shitje dhe me njohuri te mira te gjuhes angleze. Te jete e komunikueshme, entuziaste, e afte dhe e gatshme per te bashkepunuar.Te ket...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkohet Sanitare Dhe Pjatalarese(ndihmes Kuzhine)

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet sanitare dhe pjatalarese(ndihmese kuzhine)ne lounge Shisha Room,me siguracione,dhe me pushime te pagueshme!per me teper informacion kontaktoni ...

Kerkohet Shitese

Teg,Tirane, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkohet shitese,ne dyqanin Imperial fashion ne Teg,Tirane,brand italian,me veshje per femra, Shitesja duhet te jete me eksperience ne kete fushe, ju lutem dergoni nje email per aplikim ose njoftim ne telefon Ju faleminderit ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

Ofroj Pune Krepier/banakier/kamarier

Rruga Thoma Koxhaj, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:21,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kreperi Olala ne Misto Mame, rruga Thoma Goxha, kerkon te punesoje krepier/banakier/kamarier me ose pa eksperience. Kushtet e punes shume te mira dhe paga e favorshme....

Kerkohet Kamarier/e

Rruga Fortuzi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet kamarier ose kamariere me eksperience...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pozicion Pune Vakant

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Menaxher" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne fakultetin ekonomik ( menaxhim biznes, marketing) -Aftesi te mira menaxhimi edhe nese ka studiur n...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperience. Puna 8- orarshe. Pagesa 30000 te reja ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar- Restorant Tek 21 Dhjetori Kerkon Te Punesoje Banakiere Kamariere Paga E Kenaqshme

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Bar- Restorant tek 21 Dhjetori kerkon te punesoje banakiere kamariere paga e kenaqshme oraret e pershtatshme te ineresuarat te kontaktojne....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/02/2022
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Duralumin Zani &Koci kerkon te punesoje punetor duralumini. Adresa- 3 deshmoret yzberisht. Nr cel ...
 • Profesioni: Punetor duralumini
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkohet Kamarier Dhe Banakier/e.

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkoj te punesoj Kamarier edhe banakier/e me eksperienc pune. Me kushte shum te mira. ...

Durres, Ofroj Vend Pune Drejtor Marketingu

Durrës, Shqipëria, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2019
People R Us, në emër të klientit të saj aktualisht është duke rekrutuar për pozicionin Menaxher Marketingu në qytetin e Durrësit. Përgjegjësitë kryesore: • Propozon alternativa, ide apo mënyra promovimi duke sjellë praktikat ...
 • Profesioni: Mneaxher Marketingu
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...
 • Profesioni: Furretar, Byrek
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkohet Kamarier Mashkull

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj kamarier mashkull me eksperience pune vetem per turnin e pare ... Orari 06:50 - 14:50 ... Te jete i komunikueshem dhe te respektoje klientet dhe stafin ... Paga e kenaqshme .... Te interesuarit te paraqiten prane lokalit .... Ndodhemi tek Ish...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

Fondacioni KejEr

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fondacioni KejEr nje fondacion qe esht i perhapur ne shum ne Angli dhe po vazhdojm dhe ta perhapim ne Shqiperi . Nje fondacion Bamiresie . Na duhen vajza per punetore paga e kenaqshme ....
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkohet Masazhatore Me Eksperienc

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Qendra luksoze Spectrum te Kodra e Diellit kerkon te punesoj masazhiere me eksperienc. Kushtet dhe paga te kenaqshme....
 • Profesioni: Masazhiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkohet Bashkepuntore Biznesi Dermatologe

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Qendra estetike kerkone te punesoj bashkepuntore ne biznesin e saj. Kerkohet Bashkepuntor Dermatologe ose Estetiste me eksperienc. Qendra eshte luksoze te Kodra e Diellit...

ITALISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane. Kandidatet duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2 Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale. Pagesa: Page Baze + Bonuse. Ofr...
 • Profesioni: Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

GJERMANISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe te zoterojne gjuhen Gjermane. Kandidatet duhet: - Te zoterojne gjuhen Gjermane ne nje nivel B1/B2 - Te jene me ose pa eksperience - Te kene aftesi komunikuese dhe manaxheriale Pagesa: Page Baze+ Bonuse. O...
 • Profesioni: Gjermanisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge Personat e interesuar duhet: • Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2 • Te jene me ose pa eksperience • Te kene aftesi k...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier/e Kamarier/e Kujdestare per kendin e lojrave ...

Ofroj Vend Pune Shites/e

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Vitalux Shpk Kompani e specializuar ne ndricimin industrial professional dhe dekorativ, distributor i markave nderkombetare ne fushen e ndricimit, kerkon te punesoje: Shites/e Detyrat dhe Pergjegjesite: • Prezanton produktin ne baze te k...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim