pune ne mal te zi 

 Online 334 lexues | 34 njoftime ne pritje

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje pune me page te mire ? Jeni njohes i gjuhes spanjolle ose italiane ? Kerkohen operatore me ose pa eksperience pune per gjuhet e mesiperme ! Ofrojme : Page konkuruese (baze+bonuse te larta ) Mundesi rritjeje profesionale ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣First Call Kerkon Agjente Pa Eksperience Pune Te Meparshme

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣[u]Kape mundesine![/u] 👉🏻Kerkojme vetem agjente pa eksperience per gjuhet: •Gjermanisht 🇩🇪 •Spanjisht 🇪🇸 •Italisht 🇮🇹 •Greqisht 🇬🇷 *[i]Agjentet me eksperience nuk do te pranohen. [/i] 💥F...

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...

Zoteroni Gjuhen Gjermane Dhe Ate Spanjolle Kerkoni Nje Mundesi Punesimi ?? Je Ne Vendin E Duhur! APL

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Ofrojme: 💷 Pagese baze deri ne 70.000 L 💸 Bonuse ditore, javore dhe mujore me konkurueset ne treg; 🏢 Kushte pune ideale; 🍻 Week-end te lire; 📈 Mundesi rritjeje profesionale 📍Adresa ; Bllok,Tirane Nxito ti bashkohesh dhe ...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

VENDE TE REJA PUNE “DURRES”

AKULLORE BLLACA, Durres 350 Euro
KOMPANIA LIBREX ZGJEROHET ME ZYRA EDHE NE DURRES. KERKOHEN AGJENT SHITJESH NE TERREN , PUNA ME STANDARTE EUROPIANE. PAGESA MBI MESATARE . PAGESA ME RROGA BAZ OSE ME %. KUSHTET: DUHET TE KESH NJE MAKINE TE VOGEL PERSONALE MINIMUMI SHKOLLA E MES...

AGJENT TELEFONIK NE GJUHEN SPANJOLLE, ITALIANE DHE GJERMANE !!!

Rruga Kristo Luarasi, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Jemi duke kerkuar agjente telefonike per gjuhen spanjolle, italiane dhe gjermane! Nese komunikon ne njeren prej ketyre gjuheve dhe kerkon nje pune qe te shperblen shume mire per aftesite e tua, aplikoni tani!! Kandidati yne ideal duhet: -...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE !

Rruga Liqeni i Thate 13, Tirana, Albania, Tirane 850 Euro
Keni njohuri te gjuhes : 1-GJERMANE 🇩🇪 2-ITALIANE 🇮🇹 3-SPANJOLLE 🇪🇸 Mund te aplikoni tani !📲 KUSHTET QE OFROJME : 📃 Kontrata te rregullta sipas legjislacionit . 💵 Rroga mujore 500-550 € 💰Bonuse Extra dhe m...

Flisni Italisht,Gjermanisht Ose Spanjisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000 ALL?

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Cfare ju duhet : - Italisht,Gjermanisht ose Spanjisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME/PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkushtim ne pune - Aftesi te mira komunikimi Cfare ju ofrojme: -Pagese baze 70...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Pite Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pite me shije kerkon te punesoje motorrist me ose pa motorr. 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem. - Eksperienca ne pozi...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr.Liman Kaba (perballe parkut olimpik), kerkon te punesoje: Sanitare femer (me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke+siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojne n...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Advance Life Ambition Kerkon Operatore Forex (italisht)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Kerkojme operatore call center,ose grup -Gjuha italiane -FOREX -Ambjent komod -Pagesa te larta -Bonuse 100 euro per cdo ftd -8 ore ...
 • Profesioni: Operatorë
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operatore Ne Fushaten Forex - Deri Ne 1000 Euro Ne Muaj 💶

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣 Kompania Lider ne Forex kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ITALISHT🇮🇪/ SPANJISHT🇪🇸/ GJERMANISHT🇩🇪. 👉Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme. ✅Paga baze...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oferta Pune

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
kompania gjermane Librex ofron 10 vende te lira pune. mundesi fitimi njejt si ne Europe . agjent shitjesh personat e kualifikuar duhet te plotesojn disa kritere: Ambicje per karrier Plan afatgjat pune Plan program per Punen Te disponoje Makine ...
 • Profesioni: agjent shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjeçe deri ne 33 vjeç ne pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt. ...

🗣 SMART CALL Kerkon Operatore- Gjermanishte, Italishte, Greke

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
🗣Mundësi punësimi e menjëhershme !!! Nëse jeni njohës shumë i mirë i gjuhës: ▪️GJERMANISHT ▪️GREQISHT ▪️ITALISHT Bëhu pjesë e stafit më dinamik të SMART CALL Eksperienca nuk ka rëndësi,dëshira p...
 • Profesioni: operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Zogu i Zi, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT 👉Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme. ✅Pag...

Kompania FS Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kërkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX Pozicionet : -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Të zoterojë gjuhen Gjermanishte, Spanjishte, An...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
🗣JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR🗣! 🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! ☑️ Part Time ose Full Time...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔴POWER CALL Kerkon Operatore- Italisht, Gjermanisht, Spanjisht

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
💥Mundesi Punesimi💥 Nese zoteroni shume mire nje nga gjuhet: ✔ITALISHT ✔GJERMANISHT ✔SPANJISHT ✔GREQISHT Behu pjese e stafit POWER CALL ⤵Kerkesat: 1. Te zoteroje shume mire nje nga gjuhet e mesiperme 2. Me...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet Menaxher/e Shitje

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Real Dent Center me qender ne Tirane kerkon te punesoj Menaxher/e shitje per produkte dentare . Paga shume e mire Mundesi per trajnime Orare fleksibel Siguracione te paguara Per informacion kontaktoni ne nr e telefonit ose dergoni cv ne ...
 • Profesioni: Menaxher shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

Leda-G Kerkon Te Punesoje Parukiere Dhe Masazhiere 💇🏼‍♀️, 🧖‍♀️

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Leda-G kerkon te punesoje: -Parukiere💇🏼‍♀️ - Masazhiere🧖‍♀️ Kriteret e Aplikuesit: Te kete eksperience pune ne fushen e estetikes. Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. 💶Operojme me formen e pageses 50...

Kerkojme Staf Per 2 Lokale Ne Zonen E Bllokut

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme staf per bar kafe lounge 24oraresh Jan 2 lokele ne zonene e bllokut Paga e kenaqshme Ambjenti serioz Jan 2 Lokale dhe kerkohen Banakier / Banakiere ...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2020
🔸Kompania Cebilon 👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme? 🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren...
 • Profesioni: Agjente Terreni
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

📣 Tagoro Bar Lounge Kerkon Banakiere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/10/2020
Tagoro Bar Lounge kerkon banakiere. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet : [/i] - Mosha 25-40 vjec. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

Kerkohen 2 Shitese

Tirana Ring Center, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2020
Kingsman suit store Tirana Ring Center kerkon shitese me eksperience ne fushen e shitjeve te rrobave per meshkuj,kandidatet duhet te kene: Eksperience ne fushen e shitjeve te rrobave per meshkuj. Te komunikoje dhe sherbeje klienteve sipas standart...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

🔈 Eden Park Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/10/2020
Eden Park kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/kamariere - Banakier/banakiere 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe kl...

Operatore Ne Gjuhen Shqipe Me Eksperience. Part Time

Rruga misto mame, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 10/03/2020
Kerkohen 3 operatore ne gjuhen shqipe Fusha e punes marketing online. Page fikse plus bonuse Pune part time 4 ore 09-13 ose 13-17 e diela pushim Dergoni cv ne whatsapp ne nr. ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER, KAMARIER/E, HOSTESS, NDIHMESE, SANITARE)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER KAMARIER/E NDIHMESE HOSTESS SANITARE SHISHA BOY Telefononi ose whatsaap vetem ne nr ....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

👉🏻Bela Flower Shop Kerkon Te Punesoje Shitese 💐

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
✨Bela Flower Shop kerkon te punesoje SHITESE 👉🏻Kriteret e aplikueses: 🌼Eksperienca e meparshme ne kete pozicion pune eshte e domosdoshme. 🌼Te kete aftesi komunikuese te mira. 🌼Te jete e sjellshme me klientin. 🌼Te ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Lavazh Special Kerkon Staf.

Babrru, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌 Lavazh Special kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Lavazhier - Tapicier 👉[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 18-40 vjec. - Te jene te sjellshem me s...

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time ( Italisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

💥EAT ME Kerkon Personel Per Fastfood 💥

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌EAT ME kerkon personel •Fastfoodier •Picajol 📎Kerkohet: ▪️Eksperience e meparshme pune ▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes ▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet ▪️T...

Kekohet Kamariere (F) Nd/ Banakiere (F)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Kamariere (F) Nd/banakiere (F) Ad: blv "Gjergj Fishta" prane ish ekspozites ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 50.000 + sigurime (+ me mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...

📌Diamond Bar Coffee Kerkon: •Banakiere (F) •Sanitare

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Diamond Bar Coffee kerkon: •Banakiere femer •Sanitare 👉🏻Kerkohen: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene te komunikueshme. -Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. -Te shfaqin integritet ne pune. 👉🏻Ofro...

Zgara Arli Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉🏻Zgara Arli kerkon te punesoje personel: Kamarier ose kamariere 🍻 Sallatiere 🥗 Kuzhinier 🍗 👉🏻Kriteret e aplikuesit : Te jene me eksperience pune te meparshme. Adresa: Rruga Mikel Maruli, ngjitur me Union Bar...

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣 Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet: ▪️Gjermanisht 🇩🇪 ▪️Spanjisht 🇪🇸e ▪️Italisht 🇮🇪 👉Kriteret e aplikuesit: ▪️Disponibiliteti: Full-time⏰ ▪️Page baze+ bonuse te ken...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

📌Diamond Coffee Institut Kerkon Te Zgjeroje Staf

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Diamond Coffee Institut kerkon te zgjeroje staf: •Kerkohet: -Kamarier -Ndihmes banakiere -Sanitare 👉🏻Kriteret: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene te komunikueshme. -Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. ...

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Vizion +, Tirane 200 Euro
Divinus Bar kerkon te punesoje KAMARIERE ose Kamarier me eksperience. Lokali ndodhet ne kompleksin vizion +. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit . ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Kamarier/ Kamariere Vetem Turni I 1

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar kafe ofron: Page shume te mire. Pune vetem turni i 1. Kushte shume te mira pune. Adresa:tek tregu i rrobave prane medresese Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e celularit ose ne whatsapp. ...

📢 Vila Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌Vila Luara , nje vile mjaft komode dhe moderne ofron sherbim cilesor dhe ambjent shume familjar per te gjithe frekuentuesit e saj. Vila Luara kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Kuzhiniere - Shitese - Agjent shitjesh...

📣 Big Bite Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔘 Big Bite kerkon te punesoje : - Menaxher/e - Kasiere - Kuzhinier/e - Magaziniere - Shofer magazine - Shofer (delivery) 🔶[i] Kandidati per menaxher/e duhet te plotesoje kriteret e punes te cilat jane : [/i] - Te ...

👉🏻Bonsai Kerkon Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje: •Banakier •Recepsionist •Kamerier 📎Kerkohet: -Te kene eksperience te meparshme pune. -Te kene aftesi te mira komunikuese. -Te kene integritet ne pune. -Te jene te sjellshem me sta...

Kerkohen Punonjese Per Rrobaqepsi 👔

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉🏻Kerkohen Punonjese Rrobaqepsie 👔 ne pozicionet: ▪️ Tegel te pare dhe te dyte jake ▪️ Tegel te pare dhe te dyte menge ▪️Montim doreze ▪️ Zbukurim jake ▪️ Shtim jake ▪️Bashkim kame dhe jake ▪️ Kopsa ...

Kerkohet Sanitare Part Time Ose Full Time (Stadiumi Dinamo)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 2 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin tone te kontaktit. Adresa: Rruga "Gjin Bue Shpata", Unaze e re....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Union Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔸 Banakier (turni i trete). 🔸 Ndihmese banakiere ( me eksperience). 🔸Kamarier (me eksperience) 🔸 Kamariere ( me eksperience). 🔸 Ndihmese kuzhinere. 🔸 P...

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER, KAMARIER/E, HOSTESS, NDIHMESE, SANITARE)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER KAMARIER/E NDIHMESE HOSTESS SANITARE SHISHA BOY Telefononi ose whatsaap vetem ne nr ....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Konsulente Turistike 🌎 Ne Tirane ,Durres,Shkoder, Vlore, Sarande

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Keni aftesi te mira komunikimi ne gjuhe te huaj 🌎dhe deshironi te gjeneroni para ekstra nga shtepia 🏠? Jeni ne vendin e duhur ! Ne operojme ne 125 vende te ndryshme 🌎. 👉Kriteret e kandidatit: ⏰Disponibiliteti full time ose part...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

RRUGA PERRAJ I GJIROZES, PERBALLE BUNK ART 1, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE / Transporti paguar nga KOMPANIA WHATSAPP OSE / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I 3

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/e Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kasiere Marketi

Sauk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jemi te interesuar te punesojme nje kasiere per nje market te ri ne zonen e Saukut. Kushte optimale pune. Te interesuarat jane te lutura te dergojne nje Cv ne adresen - financa@italpackalbania.com...
 • Profesioni: Kasiere marketi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

Post Vakant Per Hidraulik , Ndihmes Hidraulik

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrohet vend pune i perhershem me kohe te plote per pozicionet : Hidraulik - eksperience pune mbi 3 vjet - eksperience punimi me sistemet hidraulike me ngjitje dhe me kolektore , kaldajat , sistemet e zjarrit , Ndihmes Hid...
 • Profesioni: Hidraulik
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

📢 Vila Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 11/10/2020
📌Vila Luara , nje vile mjaft komode dhe moderne ofron sherbim cilesor dhe ambjent shume familjar per te gjithe frekuentuesit e saj. Vila Luara kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Kuzhiniere - Shitese - Agjent shitjesh...

👉🏻Bonsai Kerkon Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/10/2020
👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje: •Banakier •Recepsionist •Kamerier 📎Kerkohet: -Te kene eksperience te meparshme pune. -Te kene aftesi te mira komunikuese. -Te kene integritet ne pune. -Te jene te sjellshem me sta...

KËRKOHET AMVISË OSE DADO PËR FËMIJËT VETEM PER 6 ORE E GJYSEM

Rruga Hajredin Shtino, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
KËRKOHET AMVISË SHTËPIE OSE DADO PËR FËMIJËT, SHTËPIA NDODHET PERBALLË VIZION PLUSIT PRANË SHKOLLËS QAZIM TURDIU. PAGESA E KËNAQSHME . JU LUTEM TELEFONONI NË NR E CEL OSE DERGONI CV TUAJ TEK INFO@VIZIONALPRODUCTION.COM...
 • Profesioni: AMVISË OSE DADO
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/10/2020
Je ne kerkim te nje pune me page te mire ? Jeni njohes i gjuhes spanjolle ose italiane ? Kerkohen operatore me ose pa eksperience pune per gjuhet e mesiperme ! Ofrojme : Page konkuruese (baze+bonuse te larta ) Mundesi rritjeje profesionale ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

🔈 Union Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2020
Union Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔸 Banakier (turni i trete). 🔸 Ndihmese banakiere ( me eksperience). 🔸Kamarier (me eksperience) 🔸 Kamariere ( me eksperience). 🔸 Ndihmese kuzhinere. 🔸 P...

🔈 Bar Camel Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer.

Rruga Asim Vokshi, Kamëz, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Camel kerkon te punesoje kamariere femer. 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jen...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 355& Partner SH.P.K Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike 🇮🇹

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
📣 355& Partner SH.P.K ne zgjerim te aktivitetit te saj po kerkon Operator Telefonik ne fushen e Kredise Personale, Cessione del Quinto. Kompania ka nje eksperience mbi 10 vjecare qe operon ne tregun Italian. 👉Kriteret e aplikuesit: ...

Da'so Bar & Pizza Kerkon Te Punesoje Motorriste

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Da'so Bar & Pizza kerkon te punesoje : Motorrist Kriteret e aplikuesit: Te jete me eksperience te mepareshme pune. Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune. Adresa: Xhanf...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Bliss Coffe Lounge Kerkon Sanitare.

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bliss Coffe Lounge kerkon sanitare. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te punojne turn i pare. - Mosha deri 50 vjece. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana, Tirane Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...

📣 Creperi Milano Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Krepier/Krepiere - Punetor 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...

Prive Lounge Bar Kerkon Kamariere Dhe Banakie

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Prive Lounge Bar kerkon te punesoje : ✅Kamariere ✅Banakiere Kriteret e kandidateve: Kane perparesi aplikantet me eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e paracaktuara. Te jene etike me stafin d...

📣 Kerkohen Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare 🇮🇹 (Forex)

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Po kerkon nje vend qe fitohet shume dhe punohet pa stres ?📣 Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! 🔔 👉Kriteret e Kandidatit : ▪️Te jete njohes i mire i gjuhes Italiane 🇮🇹 ▪️Te kete eksperiencte minimale te pakte...

📣 Dua CoffeeShop Kerkon Te Punesoje Bariste Femer.

Qender, tek 9 kateshet, Tirane 35,000 Leke
⚫Dua CoffeeShop kerkon bariste femer. 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Mosha 20-35 vjece. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me...
 • Profesioni: Bariste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

🔈 Pizzeri Tirona Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Medreseja, Tirane Me Marreveshje
Pizzeri Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Motorrist - Krepier 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. -Te jene po...

Ku&Ba Coffee Shop

Yzberisht rruga engjell mashi, Tirane 23,000 Leke
Ku&Ba coffee shop Kerkohen vajza me eksperience pune ne fushen e kafeterise per nje coffee shop te ri ne zonen e yzberishtit Vajzat preferohen te jen afer zones Banakiere mosha 20-35 (paga 30.000 + sig) Kamariere mosha 20-30 (paga 23.00...

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Ndihmese Banakiere Femer.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Franco's Bar Lounge kerkon ndihmese banakiere femer. 🔻[i]Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : [/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. - Te arrijne te menaxhojne flu...

📣Brix Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Brix Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamariere femer. - Ndihmese banakiere femer. 🔹[i] Kriteret e kandidateve per pozicionet e punes :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellsh...

Leda-G Kerkon Te Punesoje Parukiere Dhe Masazhiere 💇🏼‍♀️, 🧖‍♀️

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Leda-G kerkon te punesoje: -Parukiere💇🏼‍♀️ - Masazhiere🧖‍♀️ Kriteret e Aplikuesit: Te kete eksperience pune ne fushen e estetikes. Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. 💶Operojme me formen e pageses 50...

Bar Coffee Selita Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Coffee Selita kerkon te punesoje personel: 👉🏻Banakier 👉🏻Kamarier 👉🏻Sanitare 👉🏻Lavazhier 🔸Kriteret e aplikuesit: - Te jene me ekperience pune te meparshme. -Te jene te sjellshme me stafin dhe kl...

📣 Basic Snack Bar Kerkon Staf.

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Basic Snack Bar kerkon staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/e - Banakier/e 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jen...

🔈 Laguna Pizza & Ice Cream Kerkon Shitese.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Laguna Pizza & Ice Cream kerkon shitese . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te punojne ne oraret e turnit te dyte 14 :00 - 22:00 dhe 15:00 - 23:00 - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjells...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Tagoro Bar Lounge Kerkon Banakiere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tagoro Bar Lounge kerkon banakiere. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet : [/i] - Mosha 25-40 vjec. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi. 👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem te punojne me turne. ...
 • Profesioni: Shites mishi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🏨 Hotel Golem Kerkon Te Punesoje Personel

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
🏨 Hotel Golem kerkon te Punesoje Personel: ✅Kuzhinier ✅Recepsionist/ e turni 3 ✅Kamarier /e Kriteret e aplikuesit: ▪️ Te jene me eksperience pune te meparshem. 📍Adresa: Golem, Durres 🔔Ju mirepresim!...

🗣Kompania SAMOA UC GROUP Kerkon Operatore Dhe Supervizore Per Fushaten Vodafone Casa

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania SAMOA UC GROUP kerkon : 👉🏻50 Operatore 👉🏻3 Supervizore Gjuha italiane,fushata :Vodafone Casa 🔶Ofrohet: 🔸 Trajnim 🔸 Sistem pune me orare part time/full time 🔸 Kontekst nderkombetar dhe ambient p...

🗣Kerkohen Agjente Shitjesh Ne Tirane🗣

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣Kompania e frutave te thata "Sonjada" kerkon Agjente shitjesh ne Tirane!!! 👉🏻Kriteret e kandidatit : 🔸Te kete ekperience mbi 7 vite si agjente shitjesh. 🔸Preferohet te jete mbi moshen 40 vjec. 👉🏻Ofrojme: ...

📣 Pasticeri Arbi Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier. [i]👉Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune ...

🔈 Eden Park Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Eden Park kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/kamariere - Banakier/banakiere 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe kl...

📣Rekrutime Tirana Kerkon Te Punesoje Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧,🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Team leader Gjermanisht 🇩🇪 👉Kriteret: 〽️ Eksperience pune minimum 3 ...

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔸Kompania Cebilon 👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme? 🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren...

NOBU BAR LOUNGE Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔸NOBU BAR LOUNGE kerkon te punesoje: - Kamarier(M) -Kamariere(F) 🔸Kriteret e aplikuesit: Kane perparesi aplikantet me eksperience pune te meparshme. Te jete te sjellshem me stafin dhe klientet. Te jene te afte te permbushin o...

📣 Me'Mu Bar Kerkon Staf.

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Me'Mu Bar kerkon te staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/ - Banakier/e 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Per kamarier/e mosha 19-30 vjec. - Per banakier/e mosha 20-45 vjec . - Te kene eksperience t...

📣 Kancelaria King Office Kerkon Te Punesoje Shitese

Fresk, Tirane, Tirane Me Marreveshje
👉🏻Kerkohet Shitese per Kanceleri ▪️Kanceleria King Office po zgjeron deget ne zona te ndyshme te Tirane dhe eshte ne kerkim per shitese qe do te kontribojne ne krijimin e nje emri ne treg. Personat duhet te jene te disponueshme per tur...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/09/2020
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 50.000 + sigurime (+ me mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2020
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Kerkojme Agjente Closer| Retention Spanjisht Me Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 18/12/2020
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare full-time ( 10:...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

Bistro Wintergarten Te Blloku I Ambasadave Kerkon Banakier(e)

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:37,200 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
kerkojme Banakier(e) ose Barist(e) me eksperience, kryesisht per turnin e pasdites (15:00 ~ 23:00). Mosha 22-45 vjec ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

Kerkojme Ndihmes Kamariere

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Deshironi te punoni ne nje ambjent profesional dhe serioz ? Kerkojme nje kameriere edhe pa eksperience por me vullnet per te mesuar. Restorant Berlini Tirane ...
 • Profesioni: Ndihmes kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

Mobileri Trilenio Kerkon Te Punesoje Mobilier Dhe Marangoz 🚪⚒

Mullet, Albania, Tirane Me Marreveshje
Moblieri trilenio kerkon te punesoje: - Mobilier -Marangoz Kriteret e aolikuesit: ✅Te jene me eksperience pune te meparshme ne kete sektor. ✅Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. 📍Adresa: Mullet, Tirane ...

🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Puesoje Punetore Byreku

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 28,000 Leke
🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te puesoje Punetore Byreku ⏰ Turnin e pare 👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune 📍Adresa: Rruga Sotir Kolea prane Uni...

🗣️ Fast Food - Piceri Mevlani Kerkon Motorrist 🏍️

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
🗣️ Fast food - Piceri Mevlani kerkon te punesoje -Motorrist 🏍️ 👉Kerkon motorrist per turnin e pare dhe te dyte. 👉Paga 30 000 leke te reja 💸 📍Adresa: Rruga "Sotir Kolea" , prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 Kompani Sherbimesh- Kerkon Menaxher Shitje

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️KOMPANI MARKETINGU lançon oferten e punesimit per : ▪️ Menaxher shitje ne Terren 🔹Kriteret e Kandidatit: ▪️ Te kene ekperience te meparshme ne shitje ▪️Te jene ambicioz dhe energjike ⚡ ▪️Te jene te komunikues...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamariere(F)

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere(F)...
 • Profesioni: Kamariere(F)
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Tirane, Ofroj Vend Pune Recepsionist/ Turni Trete

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Metro Hotel Tirana eshte hoteli me i ri ne zonen e ish Bllokut – Tirane . Unik ne llojin e tij , hoteli eshte nje nderthurje e artit dhe arkitektures moderne. Vendodhja ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes e ben me favorit ne zgjedhjen e...

Edukatore

Rruga Myrteza Topi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen edukatore per cerdhe....
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim