pune shofer 

 Online 63 lexues | 52 njoftime ne pritje

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj : Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga 30000 lek + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojn ne ...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

PUNETORE PER HAPJE PUNE! FASONERI VESHJESH

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
Alxher Services Per partnerin tone te punesimit ne Tirane vendet vakante per punetore fasonerie veshjesh ne pozicionin si : Punetore per hapje pune Aplikantet duhet te kene eksperience pune! Ambjent serioz dhe konform rregullave te punes! ...
 • Profesioni: RROBAQEPSE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Intership Studentor / Fakulteti Bujqesor

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Per te gjithe studentet aktual te Universiteteve Bujqesore ne Shqiperi ofrohen mundesi punesimi. Kriteret : - Te kene mbaruar vitin e pare te studimeve - Te kene njohuri te gjuhes angleze - Te kene deshire per tu punuar - Mund te aolikojne...
 • Profesioni: INTERSHIP I PAGUAR
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kerkoj Nje Zonje Per Pune Shtepie

Teg Tirane, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Jam nje zonje familjare dhe kerkoj nje grua te mire per pastrimin e shtepise dhe gatim. Paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Kerkojme Motorroist Picerie

Rruga Ali demi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkojm nje motorrist, orari 11:00-19:00 , (motorri eshte i piceris) ...

Kerkoj Banakier/e Bar Kafe Amos

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Kerkoj banakier/e me eksperienc. Orari 8 or i alternuar me turne (paradite ose mbasdite) Per cdo info kontaktoni nr saimir...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Operator Turistik

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2020
Përshkrimi: Albania Travel & Voyage shpall vakant pozicionin Operatore Turizmi. Ne menyre qe te vazhdojme te rritemi me te njejtin ritem qe kemi aktualisht, ne kemi nevoje te kemi ne ekipin tone te punes profesioniste te talentuar dhe te moti...
 • Profesioni: Agjent Shites
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

KAMARJER

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/12/2021
Pershendetje kerkoj 1 vend pune Turni 2 ose part time ose mbasdite KAMARJER ne qytetin e durresit flm ?...
 • Profesioni: KAMARJER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Kerkohet Kamariere-banakiere.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Kerkohet kamariere-banakiere. Mosha 20-30 vjec . Me ose pa eksperience pune . Kontaktoji ne numrin e meposhtem...

Agjent Imobiliare

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Agjensia Alesi Real Estate Kerkon te zgjeroj stafin Me agjent imobiliar Te jen te komunikueshm Ne mardhanje ne grup te komunikueshm Te sjellshem Serioz Korrekt Energjik Korrekt me oraret Te di te komunikoj ne terren dhe ne zyr me ...

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje...

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje:👉 ✅-pjatalarese turni II ✅-pastrues peshku ✅-ndihmes kuzhiniere 🤩Paga e kenaqeshme Te interesuarit te kontaktojne ne nr e celit...

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAINCO Elektroshtepiake Kerkon Shitese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Keshilluese shitjeje me eksperience pune ne fushen e elektroshtepiakeve. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

GJERMANI/DANIMARKE/NORVEGJI PUNESIM PER STUDENTET E ARGIKULTURES!!

Sami Peja, Pristina, Tirane 1,200 Euro
Alxher Services ne javen e fundit per intershipit te studentave te Fakulteteve te Agrokultures ben thirrjen e fundit per aplikime! Intershipi eshte ne Gjermani & Danimarke 1-vjecare dhe Norvegji 6 mujore! Studentet duhet te : - Ke...
 • Profesioni: INTERSHIPI
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne email: ax...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Kerkohet Furretar Dhe Nje Specialist Byreku - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune, afatgjate dhe me dokumenta te rregullt ne Varshave, Poloni. Kerkojme furretar me nje ose me shume nga aftesite e meposhtme: - Prodhim byreku me dore - Prodhim bukeve te ndryshme ne mase - Pr...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
NJOFTIM_PER_PUNESIM_NE_️️SUEDI DHE ITALI #KOMPANI_NE_SUEDI_DHE_ITALI_KERKOJNE_PERSONEL_NGA_SHQIPERIA_PER_POZICIONIN_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#KUJDESTARE_NE_SHTEPI _____________________________________________ 🔖- Kandidatet e interes...

OFERT PUNE

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & V OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 Euro Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udheti...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne email: ax...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje...

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/07/2020
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje:👉 ✅-pjatalarese turni II ✅-pastrues peshku ✅-ndihmes kuzhiniere 🤩Paga e kenaqeshme Te interesuarit te kontaktojne ne nr e celit...

Tirane, Future Home Real Estate Ofron Vend Pune Agjent Imobiliar

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : http:...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Asistente Zyre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune Asisitente Zyre. Future Home eshte kompania me e madhe Shqipetare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane, e formuar nga nje grup me te rinj shume energjik dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te ...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/06/2020
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Nd/kuzhinier-Kuzhinier

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/07/2020
Qellimi yne eshte sherbimi sa me cilesor ndaj klientit ne menyre te tille qe asnje klient te mos largohet i pakenaqur nga rezorti yne. Per t’ia arritur kesaj kemi nevoje per staf te pergatitur, me eksperience dhe te perkushtuar. Bashkoju dhe ti...

Sous Chef

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:1,111,111 Leke Afati i Aplikimit: 24/06/2020
Qellimi yne eshte sherbimi sa me cilesor ndaj klientit ne menyre te tille qe asnje klient te mos largohet i pakenaqur nga rezorti yne. Per t’ia arritur kesaj kemi nevoje per staf te pergatitur, me eksperience dhe te perkushtuar. Bashkoju dhe ti...
 • Profesioni: Sous CHEF
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier. Preferohet te jete me eksperience pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Kamarier

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Kamarier Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. Ofrojme kushte shume te mira pune * page te kenaqshme + siguracione Adresa : Ali Demi ,rruga Idriz Dollaku...

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Staf per Eiden Kopmpleks : *Kamarier/e *Ndihmes Kamarier/e *Banakier/e *Ndihmes Banakier/e *Kujdestare per tek lodrat Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Music Books Kerkon Kuzhinier Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkojme Retention Ne Gjuhen Angleze Me Eksperience Ne Forex!📣

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣Kompania me madhe ne Shqiperi ne fushaten forex ofron mundesi punesimi ne pozicionin retention!📣 👉Ne kerkojme njerez ambicioz dhe energjik! 👉Orari full time: e Hene- e Premte 👉Eksperienca ne forex e detyrueshme 👉Kontra...
 • Profesioni: Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkohen Agjent Ne Terren📣

Tiranë, Albania, Tirane 400 Euro
📣Oferte per pune!📣 👉Kompania Gjermane Ritello kerkon te punesoj agjent tregtare ne terren ne fushen e mireqenies dhe shendetit me ose pa eksperience pune! 🤩Mundesia me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret dhe nqs ...

Kamarier/e

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/06/2020
Hotel Adriatik , resorti me 5 yje, ne Plazh, pjese e Luxury Group kerkon te punesoje punonjes energjike dhe te perkushtuar ne pozicionin : Bashkoju dhe ti stafit ambicioz te hotel Adriatikut.Detyrat: - I mikpresin klientet ne menyre profesionale...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kamarier Ne Restorant. Dhe Ndihmes Kamarier

Bulevard golem, Durres Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2020
Kerkohet kamarier ne restorant dhe ndihmes kamarier restoranti..siguracione ,akomodim,te perfshira..kamarieret duhet te njohin mire produktet e detit....
 • Profesioni: Kamariet
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,800 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2020
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Urbanus Branding Agency Kërkon Të Punësojë Grafist Printimi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Aftësitë e kërkuara: – Të ketë eksperiencë në llojin e printerave Mimaki dhe Epilog laser – Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze – Të ketë njohuri të mira në design brandi, printim adeziv, printime 3d, printime të tje...
 • Profesioni: Grafist Printimi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Digital Marketing Expert (SEM/SEO)

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Candidate must meet following requirements: - SEM experience managing ad campaigns across search engines (Google and Bing) - SEO experience (content creation, keyword research, reporting) - Understanding technical aspects of SEO (HTML mark up, ...
 • Profesioni: Menaxher Marketingu
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kerkoj Banakier Kamarier

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkoj te punesoj Banakier me ekspeeienc pune ,, paga e kenaqshme me siguracione.....

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Larje Tapiceri Makinash

Rruga skenderbeu Fier, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2020
Kerkoj punetor per larje tapicerie makinash. ...
 • Profesioni: Lares tapicerie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kamariere

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/06/2020
Kerkojme Kamariere femer Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim