punesim ne angli 2019 

 Online 112 lexues | 5 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Consulente Commerciale B2B_Settore Vendita Auto

Kompleksi i Delijorgjit, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group, e' una web company multinazionale tedesca leader nel E-Commerce Automotive, presente in più di 30 paesi in Europa, specializzata nella compravendita di auto usate. Per la propria sede centrale di Tirana ricerca e seleziona: Ref...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek “Komuna e Parisit” perball “Kompleksit Dinamo” kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00. Paga:26000 lek+siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kon...

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire . or...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

WE ARE HIRING REMAX KONCEPT

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Casa Del Cibo Kerkon -> Menaxhere & Punonjese Salle (F)

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Casa Del Cibo Food-Bakery-Pastry-Coffee Kerkon te punesoje Menaxher Salle -> Full Time Punonjese Salle -> Full & Part Time Ambjent dhe kushte shume te pershtateshme. Kerkohet Seriozitet,Perpikmeri ...

Kerkohen Vajza Per Shitje Ne Call Center Shqip

Rruga Foto Xhavella, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen vajza per nje Call Center Shqip ne zonen e zonen e astirit , pagesa e kenaqshme dhe oraret e favorshme . Eksperienca ne nje pune te ngjashme ben perparsi ....
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Camel Bar Kerkon Te Punesoje Nje Kamariere Femer

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Camel Bar kerkon te punesoje nje kamariere femer per turnin e paradites Kushte te mira pune dhe me siguracion...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Sallatjere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Sallatjere...
 • Profesioni: Sallatjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Ndihmese Kamariere Femer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
puna eshte me turne, ose edhe me orar te reduktuar mbazdite.te interesuarat te paraqiten tek lokali ose tel .jemi tek ish kinema 17 nentori brenda tek galeria...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Banakier/Banakiere

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
EUROPA Caffe kerkon te zgjeroje stafin me banakier banakiere Te interesuarit te kontaktojne : ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Kamariere Femer Per Pune Bar Restorant

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme kamarier gemer te jete serioze dhe me deshiren per te punuar paga e kenaqshme +sigurimet...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Gjermani - Pizzaiol

Leipzig Gjermani, Vlore Pagesa:1,200 Euro
Kerkohet nje Ndihmes Pizzaiol me pervoje Pune dhe Vetem me Dukumenta Europiane. Nese jeni te Interesuar na kontaktoni ne Nr e meposhtem. Ju Faleminderit . ...
 • Profesioni: Ndihmes Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Gjermani - Pizzaiol

Leipzig Gjermani, Vlore 1,200 Euro
Kerkohet nje Ndihmes Pizzaiol me pervoje Pune dhe Vetem me Dukumenta Europiane. Nese jeni te Interesuar na kontaktoni ne Nr e meposhtem. Ju Faleminderit . ...

KERKOHET KAMARIERE

KOMPLEKSI VIZION PLUS, Tirane 20,000 Leke
DIVINUS BAR KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE. LOKALI NDODHET NE RRUGEN DON BOSKO BRENDA NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. NR TEL. ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA “F-V” HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa eksperience pune. PAGESA: Baze dhe perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime fantastike jashte vendit per ...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier te kete eksperienc pune,...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,te kete punuar me perpara me kete lloj pune...

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,400 Euro
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacionit ne fuqi - Trajnim prane zyr...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane 99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

Kerkohet Banakier/e Me Ekperience Pune 34000+ Siguracione Te Paguara!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

' MUNDESI E MENJEHERSHME PUNESIMI '

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
"KOMPANIA A&ZH" ofron vende te reja pune per agjente/menaxhere shitjesh me/pa eksperience. Perfitoni: *Trajnime profesionale falas *Page ne standarte europiane *Udhetime jashte vendit Perben avantazh : *Leja e drejtimit *Makin...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Social Media Manager & Design & Content Editor

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2018
BABOON, Aplikacioni Mobile per sherbimin e ushqimit ONLINE ne Tirane Kerkon STAF te ri per manaxhimin e rrjeteve sociale, Pagesa fillon nga 50.000 leke te reja, dhe brenda kompanise ka mundesi shume te mire per te bere kariere si ne nivel kombeta...

Tirane, Kerkojme 100 OPERATOR TELEFONIKE Per Fushatat LUCE/GAS Dhe TIM

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jeni njohes i gjuhes italiane? Doni fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent pozitiv e dinamik? Renovatio po te kerkon! Jemi ne kerkim te 100 operatoreve per fushatat LUCE E GAS dhe TIM. Ofrojme kompensim dhe komisionet me te larta ne treg. Orar...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Motorist Per Shperndarje Ushqimi BABOON PAGESA (200 LEKE/ora + 50 Lek Tarifa)

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2018
BABOON, Kerkon nje staf te specializuar dhe te motivuar Motorristash per ZONEN e Tiranes. - 200 Leke Ora - 50 Leke Per Cdo Fature - 100% Bonus per Tarifat Larg - Nje dite ne jave pushim Kerkesat minimale per motorristat jane: - Motor...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro
KAZA MARKET kerkon puntore Bulmeti me ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin ...
 • Profesioni: Puntore Bulmeti
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/11/2019
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...
 • Profesioni: Business Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...
 • Profesioni: Customer Service
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Kerkojme Ndihmese Ne Parukeri

Rruga Bajram Curri,pranë klinikës italiane San Antonio , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkojme nje vajze per ndihmese parukiere me ose pa eksperience. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit : + ose ne instagram: newlook_zhaklina...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

KERKOJME SHITESE ME EKSPERIENCE

Murat Toptani Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/10/2019
Plotesoje keto kritere: 1) Pa angazhime 2) Njohuri te pergjithshme te gjuhes Angleze 3) Aftesi komunikuese 4) Me eksperinece ne shitje CONTACT : + ( Whats app) ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

SHITES

Rruga Pavaresia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/11/2019
Auto MERASTAR kerkon te punesoje: SHITES NE BANAK Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV te detajuar me foto në adresën e e-mailit: info@automerastar.al ose te kontaktojne ne nr cel: ...
 • Profesioni: SHITES
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Manaxher Operacional LOGJISTIKE

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
BABOON, Aplikacioni Mobile per porositjen e ushqimit ONLINE ne Tirane Kerkon nje person te specializuar dhe te motivuar per MANAXHIMIN e LOGJISTIKES te motorave dhe shperndarjen e ushqimit me infrastrukture dhe teknologji shume te AVANCUAR dhe total...

Tirane, Baboon Ofron Vend Pune JAVA Developer FULL TIME

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/04/2019
BABOON, Aplikacioni Mobile per sherbimin e ushqimit ONLINE ne Tirane kerkon STAF te ri : "Pozicioni Java Developer" Detyrat Dizenjimi dhe implementimi i aplikacioneve bazuar ne Java Njohuri te mira ne Object-Oriented Programming D...
 • Profesioni: JAVA Developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Managere M/f

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
kerkohet managere me eksperjence ne gastronomi...
 • Profesioni: managerw
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Operatore Telefonie Per Fushatat E Energjise Dhe Telefonise

Raiffaisen Bank , Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Mbc call center kerkon operatore per fushate energjie elektrike upselling e prospect residenziali. Detyrat Kryesore Kerkohet: Njohje e mire e gjuhes italiane Eksperience e meparshme ne fushaten e energjise dhe ate te telefonise. Ofrojme: ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/10/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Kamariere (F) Paga 25000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...

PROMOCION

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kompania lider në treg COMMERCE CORP, kërkon staf energjik dhe ambicioz . Mendoni se mund të jeni ju imazhi që ne po kërkojmë? Dëshironi të bëni një rritje te mëtejshme në karrierën tuaj përmes komunikimit, paraqitjes dhe aftë...
 • Profesioni: PROMOCION
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

Coffee Toffee Kerkon Banakier/e!

tre deshmoret,yzberisht, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2019
kerkohet banakier/e me esksperience,te jete i komunikueshem me pjesen tjeter te stafit. Puna me turne 8-ore.Pagesa 300+sigurimet. Mosha mbi 20 vjec....
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim