punesim ne fabrike 

 Online 394 lexues | 38 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Pizzeria Bella Napoli Ne Golem Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer !

Golem, Albania, Durres 30,000 Leke
Pizzeria Bella Napoli Golem kerkon te punesoje : Sanitare femer Paga 30000 lek + siguracione Adresa : Vila Arbri Golem Te interesuarat te na kontaktojn ne nr cel te dhene si me posht . ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Telecom Italia. Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:0...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Nd Kuzhinjer /e

PEZE E Madhe, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme Nd kuzhinjer /e,sapo eshte hapur Restoranti i Ri ne Peze te madhe Kushte shume te mira pune Paga e kenaqshme Eksperience pune minimalisht 1 vit Cel ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Ofrojme Mundesi Punesimi Nga Shtepia, Ne Forex!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kompania me e madhe ne Shqiperi ne fushaten forex ofron mundesi punesimi nga shtepia, tani! Ne po kerkojme njerez te pergjegjshem dhe ambicioz. Puna do te jete nga shtepia! Mjetet e punes jua mundesojme ne! Ne kerkojme ne gjuhet ITALIANE, SPAN...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Financier/e - Distributor Farmaceutik

Autostrada Tirane-Durres, Km 8 Rruga , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Detyrat kryesore dhe përgjegjësitë: Përgjegjës për përmbledhjen dhe verifikimin e të dhënave të shitjeve në fund të çdo dite, duke u siguruar që informacioni i saktë të raportohet në fund të çdo muaji/fund viti financiar, duke...
 • Profesioni: Financier/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Menaxher Imobilare

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Real Estate One Kompania e Rrjetit per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE Reone Albania eshte pjese e rrjetit me te madh ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e shtrire ne Shqiperi dhe ne , kompania ka aktualisht 3 ...

Asistent Magazine - Depo Farmaceutike

Rruga Monun Km 8 Tirane-Durres Kashar Tirana, Albania 1001, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/06/2020
Jemi në kërkim të një individi energjik, të vetë-motivuar, pozitiv dhe me dëshirë për t’u bashkuar me ekipin tonë, në pozicionin Asistent Magazine. Kriteret e nevojshme: - Të ketë përfunduar arsimin e mesëm. - Të ketë aftë...
 • Profesioni: Asistent Magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Nd Kuzhinjer /e

PEZE E Madhe, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme Nd kuzhinjer /e,sapo eshte hapur Restoranti i Ri ne Peze te madhe Kushte shume te mira pune Paga e kenaqshme Eksperience pune minimalisht 1 vit Cel ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Pizzeria Bella Napoli Ne Golem Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer !

Golem, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Pizzeria Bella Napoli Golem kerkon te punesoje : Sanitare femer Paga 30000 lek + siguracione Adresa : Vila Arbri Golem Te interesuarat te na kontaktojn ne nr cel te dhene si me posht . ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

MAKINIST Per Nje Kompani GJERMANE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro
Alxher Services ofron pozicione vakante ne profesionin e Makinistit ne nje Kompani Gjermane. Kandidatet duhet te njohin gjuhen Gjermane ne nivel bazik. Paga mbi nivelin e tregut! Per me shume informacion mund te na ndiqni ne rrjetet t...
 • Profesioni: Makinist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Puntore Shtepie

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/06/2020
Kerkohet nje zonje 35-45 vjec per t’u kujdesur per punet e shtepise 4 ore ne dite. Orari 9.00-13.00, e diela pushim. Paga 15.000 leke / muaj. Te banoje afer 21Dhjetorit...
 • Profesioni: Punetore shetpie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kamarier Restoranti

Pedonale golem, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/07/2021
Kamarier ne restorant qe te njofi produktet e detit.restoranti ndodhet ne pedonalen e golemit.ambjent familjar .akomodimi sigurimet dhe ushqimi te siguruara nga ne....

Kerkohet Ekonomiste

Rruga Vangjel Noti, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Lounge bar +31 kerkon te punesoje ekonomiste. Te kete eksperience pune me baret dhe te zoteroje programin Financa 5....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Punetor Mobilerie/marangoz. Paga E Kenaqshme

Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrohet vend pune si marangoz prane zones se Misto Mame. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Arkitekt/Inxhinier/BIM Technician

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Crystal BIM Solutions part of Crystal System Group a company that provides BIM services worldwide to the AEC sector, bringing together Engineering competence and IT know-how is looking for the following position: Junior BIM Technician Key Roles...
 • Profesioni: Arkitekt/Inxhinier
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Menaxhere Eventi

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2020
AMI EVENT kërkon të punësojë MENAXHERE EVENTI PËRGJEGJËSITË KRYESORE: - Të ketë aftësi të mira planifikimi dhe shitjeje. - Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi ndërpersonal dhe të krijojë një ambient miqësor në ekip...
 • Profesioni: Menaxhere Eventi
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese.

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kerkohet te punesohet Rrobaqepese. * Me eksperience pune . *Paga e sigurt. *Sigurimet te paguara 100% nga firma *Dita e shtune orari i i punes deri ne 13:30, e diela pushim. *Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Sanitare/Ndihmese Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 40,000 Leke
📣Kerkohet sanitare ne Restaurant Himara 28 gjithashtu te ndihmoj edhe ne disa detyra ne kuzhine.📣 👉 Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. 👉Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme ne pune si edhe te respektoje koleget d...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarier/e

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/e me eksperienc ne 21 dhjetor afer hotel mondial kushte te mira pune...
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkojm Banakier/e

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Alkimia Lounge Bar kerkon te punesoj banakier/e me kushte te mira pune dhe rrog te kenaqshme te interesuarit te na kontaktojn 😊Ju mirpresim ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

KERKOHEN SHITESE PER DYQAN TELEFONASH ME TURNE

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK ...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Agjent/ Ekspert Imobiliar.

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa:1,111 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Λ B C H O M Ξ Λ B C H O M Ξ kerkon te zgjeroj stafin e saj me Agjent/ Ekspert Imobiliar. Kriteret qe duhet te permbushe kandidati: 1-Mosha mbi 23 vjec. 2-Arsim I larte perben avantazh. 3-Eksperience e meparshme ne fu...
 • Profesioni: Agjente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Sanitare/Ndihmese Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare Pagesa:40,000 Leke
📣Kerkohet sanitare ne Restaurant Himara 28 gjithashtu te ndihmoj edhe ne disa detyra ne kuzhine.📣 👉 Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. 👉Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme ne pune si edhe te respektoje koleget d...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Coko Bistro-Bar Ofron Vende Pune Per Ndihmes Kuzhinier / E

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Coko Bistro-Bar ofron vende pune per ndihmes kuzhinier / e : 1. Te jete mbi moshen 21 vjec. 2. Te kete perfunduar shkollen e mesme. 3. Te kete pak eksperience pune. 4. Te kete aftesi te mira komunikuese. 5. Te jete e perkushtuar ne pune dhe te...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Tirane, Ofroj Vend Pune Ndihmes Banakiere

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/03/2020
Coko Bistro-Bar ofron vende pune per ndihmes banakiere : 1. Te jete mbi moshen 21 vjec. 2. Te kete perfunduar shkollen e mesme. 3. Te kete pak eksperience pune. 4. Te kete aftesi te mira komunikuese. 5. Te jete e perkushtuar ne pune dhe te ket...
 • Profesioni: ndihmes banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Banakier

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kerkojme punonjes në pozicionin: Banakier Kriteret Të ketë eksperiencë pune si Banakier, minimumi 3 vjet. Aftësi shumë të mira komunikuese dhe të punuarit në grup. Adresa Brenda Rezidences ''Kodra e Diellit''...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim