punesim ne zvicer 2018 

 Online 54 lexues | 23 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Sanitare femer (me ose pa ek...

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Filloje Muajin Mbare!!!! Me Sukses, Me Motivim, Me Shume PARA!!! Po Po, E Lexove Sakte!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen ,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kamarier\e

Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/01/2020
Kerkohet kamarier / e te dije te beje dhe banakun.(jo e domosdoshme). Kushte shume te mira pune. Pagesa 25.000 lek. Add don bosko prane market viva...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/03/2020
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

Pastruese Shtëpie

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Kërkohet një zonjë si pastruese shtëpie full-time: mosha 45-50 vjeçe. Preferohet të ketë pasur eksperienca të mëparshme pune si pastruese shtëpie. Pagesa është 40.000 Lekë! Orari i punës është 10:00-16:00 çdo ditë dhe 11:00-16:00 d...

ALBAGAME - Shites/e “Salespeople”

Rruga Mujo Ulqinaku , Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Albagame sh.p.k kërkon punonjës shites/e. “Salespeople” Ofrojmë : Kushte te mira pune. Pagesë konkurruese. Rritje e përfitimeve sipas vjetërsisë në punë. Sigurime shoqërore dhe shëndetësore. Bonuse në varësi të performanc...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Shitese

Murat Toptani Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Shitese ne STRINGEL STORE • Detyrat dhe pergjegjesite 1. Menaxhon procesin e shitjes 2. Njeh ne menyre te shkelqyer produktet 3. Pret dhe drejton klientet drejt produkteve te deshiruara 4. Raporton shitjet ditore 5. Regjistron shitjet ne...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Shofer

Rruga Babë Rexha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkoj te punesoj nje shofer me patente te klasit B. Kusht kryesor: Te posedoje patenten prej 10 vjetesh Kushte shume te mira pune. Paga: Shume e kenaqshme E diela pushim ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Furre Buke Pasticeri Kerkon Furrxhi Dhe Ndihmes Furrxhi

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkon te punesoje furrxhi ose ndihmes furrxhi me eksperienc pune. Pune me pag te kenaqeshme. Orari turni 3 per me shum informacioni kontaktoni ne numer : ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Shofer

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkohet 2agjent per zonen e tiranes rroge edhe % edhe 2 shofera per ekzekutim porosis eshte favor patenta me klasin C te interesuarit te dergoj CV ne email ose ne whatsup....

SHOFER

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/02/2020
Kompania Commerce Corp qe operon ne tregun shqiptar prej vitesh,shpall pozicionin vakant : Shofer Kriteret e kerkuara: • Te kete eksperience mbi 3 vjet si shofer; • Te zoteroje leje drejtimi (patente) te klasit "B" • Mos...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Heyyytaxi Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik Sherbim Taksi!

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Heyyytaxi kerkon te punesoje operator telefonik per te ofruar sherbim taksi! Kerkohet: Te kete aftesi te mira komunikimi Te kete njohuri te mira mbi adresat ne Tirane Te jete e/i afte te punoje ne grup dhe te kete aftesi organizative T...
 • Profesioni: Operator taksie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

KENI EKSPERIENCE NE CUSTOMER SERVICE ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 800 Dollar
MC DONALD'S Arabia kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton vetem 1 vit eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -picajol / e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Pizzaiol

Leipzig , Vlore 1,200 Euro
Ofrojme nje vend pune per Pizzaiol,Grillist ne guzhine Italiane . Per ne Gjermani. Ku lutem na kontaktoni nese Keni Diplome dhe Eksperiene Pune mbi 3 Vite. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

LeadGen Kerkon Operator Telefonik Per Gjuhen Italiane

Kompleksi Delijorgji, Tirane 400 Euro
LEADGEN, eshte ne kerkim te personave te afte per rolin e operatorit telefonik ne fushaten Forex per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Mundesi punesimi full-time (10:00-19:00). • Vleresim maksimal ne baze te performances se larte ne pune. • ...

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kaza Market kerkon punetore bulmeti me eksperience. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne. Adresa: "Rruga Teodor Keko", Unaze e re. ...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere - Kamarier

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane 2,000 Euro
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze.

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Angleze. Business Data po kerkon te punesoje operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu Outbound, me orar te plote. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e posh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Bar Kafe Kerkon Kamarier,kamariere Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Kerkohet Vajze Per Banak, Pa Eksperience

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet ne Mon Cheri-ne ne fillimin e Rruges se Durresit, nje vajze per te punuar si barista(banakiere). Vajzat qe punojne si pjese e stafit tone, perfitojne nga eksperienca ne nje kompani shqiptare te ngritur qe prej 15 viteve dhe trajnohen per tu...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/02/2020
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Kerkohet Recepsionist Turni I Trete

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/03/2020
Kerkohet recepsionist (M) turni i trete 22:00-6:00. Paga e kenaqshme + sigurime Te interesuarit te dergojne cv ne info@emeraldhotel.al ose te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Kerkojme Kamarier Me Eksperience Pune Te Bar Valencia

Rruga Viktor Eftemiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkojme kanarier/e me eksperience pune te bar valencia...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Bar Kafe Kerkon Kamarier,kamariere Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: KAMARIER,KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Kujdestare Per Femije

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:550 Euro
Kerkojme nje zonje ose zonjushe qe te kujdeset per djalin tone 6 vjecar. Do ju mirpresim si te jeni pjestare e familjes tone. Duam nje njeri te sinqert dhe sa me e dashur me femijet. Ne jetojm ne Zvicer prandaj dhe rruga ushqimi fjetja do paguhet ng...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Kerkoj Kamarier-e Bar Kafe Old Bazaar

Rruga Qemal Stafa, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamarier-e orari i turnrve 07"-15" dhe 15"-23" ka bakshishe te kenaqshme...
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Kujdestare Per Femije

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane 550 Euro
Kerkojme nje zonje ose zonjushe qe te kujdeset per djalin tone 6 vjecar. Do ju mirpresim si te jeni pjestare e familjes tone. Duam nje njeri te sinqert dhe sa me e dashur me femijet. Ne jetojm ne Zvicer prandaj dhe rruga ushqimi fjetja do paguhet ng...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operare Shtitje Ne Agjensi Turistike

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Kerkojme operatore shitje per ne Agjenci Turistike , preferohet me eksperience por dhe pa experience te nisin CV e tyre ne adresen tone te email-it Puna eshte 6 ore me dy ture e djela Email : info@star-tours.al...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Asistent/e Administrative

Autostrada Tirane-Durres , Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/02/2020
Pozicioni ne fjale ka te beje me mbajtjen e dokumentave dhe kryerjen e disa detyrave administrative/operacionale. Puna ka te beje gjithashtu edhe me ruajtjen dhe organizimin e informacionit per nje nga departament e kompanise. Jemi nje kompani n...

Kerkohen Goca Operatore Per Monitorim Te Kamerave Te Siguris...

Rruga Gjin Gjergji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen goca operatore per monitorim te kamerave te siguris... E Hene - E Shtune 08:00 - 16:00...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Ofrojme Vend Pune Kamarier Restoranti

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkohen 2 kamariere restoranti. Paga ne varesi te oreve te punes. Pranojme dhe kursante(praktikante) per guzhine italiane. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjësitë 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakier/e

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkoj LAVAZHIER

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj persona qe kane vullnet per pune ne LAVAZH! Paga eshte shume e mire dhe mirepres vetem ato persona qe jane serioz dhe kane vullnet ne pune. (ps. perfiton dhe bonuse,plus edhe rritje page) Kushte e punes jane shum te mira....
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Furre Buke Pasticeri “Elinikon” Kerkon Te Punesoje: Shofer

komuna e Parisit, Rruga Tish Daija, pas Bankes NOA, Tirane, Tirane Pagesa:200 Euro
- Edukimi: Me profil te arsimit të mesëm. -Eksperiencë Pune: Preferohen kandidatë me experience. -Mosha mbi 25 vjec. -Te disponoje Patente e Klasit B. ( transporti i produkteve nga pika kryesore neper pikat e shitjes te vete kompanise) ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim