punesimi fier 

 Online 408 lexues | 21 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Orari:15:00-23:00 Paga: 24000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte shume te mi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER FUSHATEN FOREX!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE DHE ITALIANE. TE INTERESUARIT PER SPANJISHT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Femra

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 46,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Kerkohet te punesohen vajza ne poz...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar edhe per here te pare. Jemi ne kerkim te...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkojme Te Punesojme Vajza Per Krupiere

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Keni deshire punosh si Crupiere? N...
 • Profesioni: Krupiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Rrobaqepese Tapicerie

Rruga Industriale , Autostrada Tirane-Durres , Emigres Center , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit "LAVEZZI HOME" shpall pozicionin vakant rrobaqepese tapicerie. Pranohen vetem me eksperience pune. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin Adresa : Rruga Industriale , Autostrada Tirane-Durres , Emigres ...

Tapicier Mobilerie

Rruga Industriale, Autostrada Tirane-Durres, Emigres Center , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit "LAVEZZI HOME" shpall pozicionin vakant Tapicier mobilerie. Pranohen me ose pa eksperience pune, eksperienca perben avantazh. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin Adresa : Rruga Industriale, Autostrada...
 • Profesioni: Tapicier mobilerie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne...

Account Menager

Rruge Devijimi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kandidatet duhet te kontaktojne per aplikim prane numrit . ose emailit edisongjekarekrutime@gmail.com Kandidatet duhet te plotesojne kto kritere: 1-Full time 2-Te jene te afte ne menagim situatash 3-Nivel i mire i Italishtes 4-Te jet...
 • Profesioni: Agent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Vende Te Lira Pune Agjent/e Imobiliare

Zogu i Zi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominium Estate "Zogu i Zi" hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: - Ag...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Pershendetje Bar My House Kerkon Te Punesoje Kamarier

hamdi peza, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/12/2019
lokali ndodhet ngjitur me fakuletetin e shkencave te drejtesise FSHN. ka nje pune te perditshme te rregullt . kamarieri me duhet sa me shpejt julutem kontaktoni ne kte nr ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

SHOFER

Rruga Argjinatura, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Shoqeria Gjoka Konstruksion sh.a, kerkon te punesoje SHOFER Kritere: - Eksperience pune te meparshme; - Te disponoje patente me katergorine perkatese per drejtimin e mjeteve te renda KAMION; - Te disponojne Certifikate Aftesie Personale (CAP...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Perfaqesuese Shitjesh Pretty Ballerinas Albania

TEG Rruga Nacionale Tiranë - Elbasan Tiranë, Albania AL, 1045, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/01/2019
Dyqani i balerinave bukuroshe, Pretty Ballerinas Albania, po rekruton! Marka ka 100 dyqane ne gjithe qytetet e botes si Rome, London, Madrid, New York etj. Dyqanin numer 1 ne Bllok mund ta gjeni ketu https://www.instagram.com/pretty_ballerin...

ASISTENTE SHITESE PER MARKET

Rruga Barrikadave , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Asistente Shitese per Market ...

Konsulent Imobiliar

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:3,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Cilat jane benefitet e te punuarit Agjent Imobiliar? Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje datab...
 • Profesioni: Kosulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/12/2019

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane 3,000 Euro
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Urgjente Sanitare , Ndihmes Picier, Ndihes Kuzhine,

Rezidenca kodra e diellit, Tirane 35,000 Leke
Bar Restorant -La Collina kerkon urgjentisht punonjes per: Sanitare(pastruese) Ndihmes kuzhinier, Ndihmes picier dhe Kujdestare Femijesh ne kendin e lojrave te femijeve. Ju lutem kontaktoni sa me shpejt per te filluar pune. Faleminder...
 • Profesioni: Restorant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Nje Puntore Si Vet Jo Ma Shum

Unaza e Madhe, Tirana, Albanien, Tirane 1,000 Euro
Pershendetje mir se erdhet ne Faqen ton Ju Lutem Lexone me ngadal ndoshta kam ber gabime kerkoj ndjes per ket arsye lexone nje her apo edhe dy her por ju Lus shum te me kuptoni para se te na Kontaktoni. Kerkojm Femer jo Mashkull jo aben ta ma...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Dado Kombinim Me Pune Te Shtepis

Zvicer , Tirane 500 Dollar
Kerkoi nje puntore per pune te shtepis,dhe kujdesje te nje femiu 5vjeq e gjysm, Puna gjendet ne Zvicer, Pagesa 500.Fr qmimi fix. Rrugen ushqimi dhe fjetja jan ink. Nga ana jone. Data e nisjes 04.01.2020 Ju lutem te me kontaktoin vetem ato qe k...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Kerkohen Infermiere Hamburg Germany

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI #KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ #PAGA_2800_EURO_ #FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ _________________________________________________ ✍️ Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni menjehere! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Barist Banakier Kamarier/e Arketare Kujdestare

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: Arketare Kujdestare per lodrat Kamarier /e Barist Banakier...

Perkthyes

Autostrada Tirane-Durres km1 (Pajtoni Center kati 4), Tirane Pagesa:79,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Kineze 2-Anglisht-Hungarisht 3-Anglisht-Bullgarisht 4-Anglisht-Serbisht 5-Anglisht-Arabisht 6-Anglisht-Rumanisht 7-Anglisht-Sp...
 • Profesioni: Perkthyes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

CONDATA E In Cerca Di CONSULENTI FINANCIARI

Rruga Kajo Karafili prane IL GUSTO BISTRO , Tirane Pagesa:650 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2020
ConData, ricerca e seleziona consulenti per ampliamento nostro organico. Si offre: Assunzione di legge. Premi produzione. Incentivi. Carriera. Formazione sul prodotto, sulle tecniche. Si richiede: Esperienza minima 2 anni nel t...
 • Profesioni: CONSULENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Agjent Imobiliar

Rruga e barrikadave, Tirane Pagesa:50 Euro Afati i Aplikimit: 31/02/2020
Kerkohen agjent agjent imobiliar Kriteret kryesore: Mosha mbi 22 vjec Arsimi i Larte Te jene fleksibel me oraret I komunikueshem Eksperiencat ne shitje perbejn avantazh Pagesa me marreveshje Kontaktoni ne numrin e tel...
 • Profesioni: agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/12/2019

CONDATA E In Ricerca Di Un IT

Rruga Kajo Karafili pran IL GUSTO BISTRO, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Cosa cerchiamo? · Conoscenza di : · PHP 7 · Framework Lavarel 6 · ORM Eloquent · Blade · Composer · JavaScript · Framework JQuery · Node.js e NMP · Framework React.js · SASS · Bootstrap 4 · MySQL · CRM Mant...
 • Profesioni: IT
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/12/2019

Pozicione Vakante Pune Si

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/12/2019
Keni plane te medha? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj? Behuni pjese e kompanise te pasurive te paluajtshme, Pata Real Estate. Pata Real Estate eshte duke rekrutuar konsulent imobiliar energjik dhe me ambicie...

Kerkohet Banakier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bar Basel kerkone te punesoje banakier/e.Paga kenaqshme+siguracion....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Masazhatore

Rruga Komuna e Parisit, Pall nr 7 Kati i 1, Tiranë, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Kerkohet nje person (preferohet femer) per pozicionin e masazhatores/estetiste Personi duhet te ket rreth 5 vite eksperience Te ken informacion pothuajse rreth te gjitha llojeve te masazheve dhe trajtimeve Avantazh do kene personat te cilet kan...
 • Profesioni: masazhatore
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Kerkojme Puntore Fast Foodi Dhe Kamajer

Fushë-Krujë, Albania, Kruje Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
kerkojme picier ,byrektore ,kamajer me rastin e hapjes se nje dyqani ne qender te fushe krujes ,dyqani ka nevoje per dy turne punetoresh ,te interesuarit te kontaktojne ne nr etel ...
 • Profesioni: picier ,byrektore
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Shitese/sanitare

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Bakery Ardi shpk ka shpallur vende vakante ne pozicionin shitese /sanitare me kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme perkatesisht ne adresat Komune te Parisit,prane shkolles se Baletit....
 • Profesioni: shitese/sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

Mundesi E Menjehershme Punsimi

Kombinat, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Mundesi e menjehershme punesimi Kerkoi Djem per ndimesa Paga mjaft e mir 28000 Leke Me Siguracion E diela Pushim Orari 07.30 - 16.00...
 • Profesioni: Pune te ndryshme
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/12/2019

Future Home Real Estate Kerkon Konsulent Imobiliar Ne Zonen E Komunes Se Parisit Dhe Liqenit Te That

Rruga Sulejman Delvina , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
•Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: 📩priority@futurehome.al 🌐 http://futu...

Kerkojm Nje Puntore Si Vet Jo Ma Shum

Unaza e Madhe, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Pershendetje mir se erdhet ne Faqen ton Ju Lutem Lexone me ngadal ndoshta kam ber gabime kerkoj ndjes per ket arsye lexone nje her apo edhe dy her por ju Lus shum te me kuptoni para se te na Kontaktoni. Kerkojm Femer jo Mashkull jo aben ta ma...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/12/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Barist Banakier Kamarier/e Arketare Kujdestare

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: Arketare Kujdestare per lodrat Kamarier /e Barist Banakier...

Kerkohet Kamarier

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:13,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/01/2020
Kerkohet Kamarier...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/12/2019

Kerkohen Guzhinjer Per Snack

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Pershendetje Kerkohet guzhinjer per Snack Te ket eksperience ne kete fush Ofrohen kushte te Mira Pune dhe komoditet Pages e kenaqshme dhe siguracione te paguara...
 • Profesioni: Guzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/12/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim