punetore fast food 

 Online 279 lexues | 19 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Tirane, Ofrojme Vend Pune Si Drejtor Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Astoria Group is looking for candidates for an open positions as Marketing Director for different marketing campaigns in campaign with products and services in various industries like e-commerce, entertainment media production and programming. ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

SHANTI LOUNGE KERKON BARIST\E

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣SHANTI LOUNGE KERKON TE PUNESOI :📣 ✅BARISTE 🔔KRITERET: 👉TE KETE EKSPERIENC 3 VJECARE NE KETE FUSHE 👉TE JETE PROFESIONIST, POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE 👉TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET 👉TE J...
 • Profesioni: BARISTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Fs Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Angleze, Italiane,Gjermane dhe Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Angleze/Italiane/Gjermane/Spanjolle ;...

Bar Restorant Pizzeri ENIGMA Kerkon Te Punesoje Krye Kamarier Dhe Kuzhinier

Himare, Vlore Me Marreveshje
Bar Restorant Pizzeri ENIGMA ne qender te Himares Kerkon te punesoje : Krye kamarier -Te jete me eksperience pune te meparshme. -Te dije anglisht. -Te kete njohuri per servirjen e peshkut dhe sherbimin e verave. Paga : Baze + bo...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
VOBEM.COM, platforma me e re e rezervimeve ne Shqiperi eshte ne kerkim te nje Specialiste Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete pozicion ti do te kontaktosh me hotelet Shqiptare ne menyre qe te ndihmosh klientet te rezervojne pushimet e tyre. Ind...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Lider Forex Kerkon Te Punesoje 100 AGJENTE BURSE FOREX 🇮🇹

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania lider FOREX ne treg kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇮🇹 👉Pozicionet : •Agent Forex •Retention (Account Manager) 👉Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane 🇮🇹 •Te kete eksperience ...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Jeni te lodhur duke punuar me orare te zgjatura dhe perseri nuk po arrini nje page te kenaqeshme? Flisni gjithmone me te njejtet kliente dhe nuk arrini kurre te kapni bonuset e vendosur nga kompania? Tek ne do gjeni kliente te interesuar dhe te gats...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Puno Me Real Deal Dhe Fito Deri Ne 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal ka dy vende te lira per Agjent Imobiliar Bashkohu me skuadren me te suksesshme ne industrine imobiljare dhe fito shume Leke. Ekipi yne perbehet nga 10 agjente me pervoje dhe ti ke nga kush meson. Nese ke eksperience te meparshme ne shit...

Kerkohen Te Punesohen AGJENTE FOREX Ne Gjuhen Gjermane 🇩🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
📣Kompania FOREX TRADE kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇩🇪 👉Pozicionet : •Agent Forex •Retention (Account Manager) 👉Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Gjermane 🇩🇪 •Te kete eksperience ne kete fush...

📣Kerkohen Agjente Ne Terren

Astir Sha, Rruga Hysen Zeqo, Ballsh, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret!📣 👉Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per pune - te keni qel...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

CALL CENTER - SKY OFFICE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Sky Office nje kompani me eksperience ne fushen e telekomunikacionit kerkon : Operatore ne gjuhen italiane dhe spanjolle dhe greke me eksperience . Orari i punes 10-19:00 dhe e shtune e djela pushim . Te interesuarit te kontaktojne ne : ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fai La Scelta Giusta ?? Scegli 3UP

Xhorxh W Bush Di Fronte Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
3UP e' Alla Ricerca Di Team Leader per la campagna Luce Gas . -Cerchiamo operator/e Per La Campagna Luce e Gas & Telecom Italia. Offriamo: - Pagamento fino a 500 lek/ora per operator/e - Bonus variabili - Buona conoscenza della lingua ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOKA GAS Shpk Kerkon Te Punesoj Ekonomist/e Dhe Magazinier

Astir , Tirane Me Marreveshje
👉KOKA GAS shpk kerkon te punesoj: -Ekonomist/e -Magazinier 👉Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme. 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. 📍Adresa:Astir, Titane ...

Flisni Gjermanisht Ose Spanjisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000+ Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cfare ju duhet : - Gjermanisht ose Spanjisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME/PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkushtim ne pune - Aftesi te mira komunikimi Cfare ju ofrojme: -Pagese baze 70 000(Brut...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2020
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

Shofer

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Te jete me arsim te mesem, preferohet mosha 28 - 40 vjec. Rroga 35.000 leke...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 12/07/2020

Banakiere

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Coopers bar kerkon te punesoje Banakiere. Korrekte dhe serioze, e shkathet, me eksperience pune dhe me deshiren per bashkepunim ne pune! Paga konkuruese ne treg, siguracion dhe bonuse. Adresa: Rruga Haxhi Dalliu, ngjitur me Prokurorine e Tirane...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Sanitare

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
ejona restaurant kerkon te beje pjese te stafit nje Sanitare. Pune me turne Turni I orari 07:00-15:00 Turni II orari 15:00-23:00 Pergjegjshmeria dhe pastertia jane kushtet tona kryesore. Paga 30000 + Siguracione....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Kerkojm Kamarier Dhe Banakier

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier dhe banakier me eksperienc Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Bar Xhuliano

Rruga e thesarit, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme banakier/e dhe kamarier/e me eksperience pune....

Farmaci Goldi Kerkon Te Punesoje:

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2020
Te kete eksperience pune, Ofrohen kushte shume te mira pune...
 • Profesioni: farmacist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Kerkes Per Specialist Robaqepes

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje person qe te ket eksperienc pune te pakten 2 vjet, te di te qepi edhe ta coj deri ne perfundim procesin e qepjes te nje produkti (fustan,pallto,bluz,fund,pantallon) edhe produkte te tjera per femra....
 • Profesioni: Robaqepes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Pozicion I Lire Pune Estetiste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Klinika Ykm.aesthetic shpall vend vakant si estetiste. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin me poshte: ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Kerkoj Ndihmes Parukiere Dhe Estetiste

Rruga Shefqet Musaraj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Ofroj vend pune per 2 Ndihmes Parukiere dhe 1 Estetiste. Orar paradite dhe pasdite. Page e kenaqshme!...
 • Profesioni: Parukeri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Hotel Restorante Ne Himare Kerkon Sanitare

Himarë, Albania, Vlore Me Marreveshje
👉 Hotel Restorante ne Himare Kerkon Staf: -Sanitare -👉Kriteret e kandidatit : -Te jete jete e komunikueshme. - Te permbushe objektivat e percaktuara 👉Ofrojme : -Page te kenaqshme -Akomodimim i siguruar nga Hoteli (...

Danimarke Punesim Ne Agrokulture Per Studente Dhe Te Diplomuar

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
#INTERSHIP_NE_DANIMARKE🇩🇰🇩🇰🇩🇰 #PUNESIM_NE_AGROKULTURE #KONTRATE_1_VJECARE😊😊 KOMPANIA GARANTON: 🏠 - AKOMODIM. ✍️ - DOKUMENTACIONIN. 🧾 - LEJE PUNE. 📋 - SIGURIMIN SHENDETESOR. 🛤 - PUSHIME TE PAGUARA. ...
 • Profesioni: Agriculture
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni 2(Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier me ekperience pune. Adresa:Rruga:"Teodor Keko", Unaze e re, Tirane....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Bar Lulishtja 1 Maj Kerkon Banakier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje -Banakier Kriteret e kandidatit : -Te kete eksperienc te mepareshme pune -Te jete i komunikueshem -Te jete i perkushtuar ne pune Ofrojme: Kushte te mira pune dhe pagese te kenaqshme + Siguracione ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Affiliate Marketing Kerkon Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣Affiliate Marketing kerkon te punesoj operator telemarketingu📣 👉Ne gjuhen: ✅Italiane dhe Gjermane 🇮🇹🇩🇪 👉Kriteret e kandidatit : ✅Te zoteroj nje nga gjuhet: Italisht ose gjermanisht ✅Te kete aftesi te mi...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Agjente Telefonike Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane Dhe Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
KUR TE VJEN NJE MUNDESI ME E MIRE, MOS HEZITO TA KAPESH ! Po kerkojme operatore per gjuhen GJERMANE, SPANJOLLE dhe ITALIANE! Kusht i domosdoshem: -Njohuri minimalisht mesatare te nje prej gjuheve te mesiperme. -Eksperienca e meparshme perben ...

Convenience Store 7 Eshte Ne Kerkim Te Nje Shiteseje Me Eksperience

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Convenience Store 7 eshte ne kerkim te nje shiteseje me eksperience. Te kete njohuri ne programet baze te microsoft office. Detyrat qe duhet te kryeje jane: rimbushjet elektronike, pagesave e faturave, shitje te produkteve te ndryshme tobacco. ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Wood Green Kerkon Kamariere

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Wood Green kerkon te punesoje : -Kamariere (femer) *Te jete me ose pa eksperienc *Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme 📍Adresa: Rruga Bardhok Biba ,prane Ministris se Drejtesis ...
 • Profesioni: PICIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

🔔Bar Gold Kerkon Kamarier Dhe Banakier

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Gold kerkon : ✅Kamarier ✅Banakier -Preferohet te jete me eksperience pune. 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. 📍Adresa : Rruga Sadik Petrela, prane Clab Venus. ...

BAR SNACK MON AMI KERKON STAF

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR SNACK MON AMI KERKON TE PUNESOI: KAMARIERE (femer) SANITARE KRITERET TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE TE JETE E GATESHME TE PUNOI ME TURNE TE J...

Kerkohet Furretar Dhe Nje Specialist Byreku - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune, afatgjate dhe me dokumenta te rregullt ne Varshave, Poloni. Kerkojme furretar me nje ose me shume nga aftesite e meposhtme: - Prodhim byreku me dore - Prodhim bukeve te ndryshme ne mase - Pr...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

GRIND BAR LOUNGE KERKON STAFF

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
GRIND BAR LOUNGE KERKON TE PUNESOI : BANAKIERE (femer) KAMARIERE (femer) KRITERET E KANDIDATIT PER VENDIN E PUNES TE JENE TE GATESHME PER TURNIN E DYTE TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENT...

Bar Restorant Shkalla Tujanit Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Restorant Shkalla Tujanit kerkon : -Zgarist -Ndihmes kuzhinier -Kamarier Kandidatet preferohen te jene me eksperinec pune. Ofrojme : -Pagesa te kanqshme + siguracione -Transporti i siguruar Adresa: Kilomatri i 7 i Rrug...

Pozicione Te Lira Ne Profilin Forex

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Aegon Holding po kerkon risorse per pozicionet e meposhtme (foles te gjuhes greke, spanjolle, gjermane ose italiane): - Broker - Sales - Retention - C.T Ofrohet: - Pagesa nga me te lartat ne treg, baze + bonuse - Mundesi rritjeje profes...
 • Profesioni: Forex Jobs
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

KAMARIER $1000 -$1300 NE ARABINE SAUDITE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Dollar
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_ARABINE_SAUDITE_ #RIYADH 📢🔥🔥🔥🔥 📍#50_POZICIONE_PUNE_VAJZA_DHE_DJEM. #PRANOHEN_APLIKANTE_NGA_KOSOVA_DHE_MAQEDONIA #KAMARIER/E 📍#PAGA_1000_1300_USD_NE_MUAJ 🎯Kompania garanton: ✅ Akomodim. ✅ Ushq...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Bar Restorant Shkalla Tujanit Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/08/2020
Bar Restorant Shkalla Tujanit kerkon : -Zgarist -Ndihmes kuzhinier -Kamarier Kandidatet preferohen te jene me eksperinec pune. Ofrojme : -Pagesa te kanqshme + siguracione -Transporti i siguruar Adresa: Kilomatri i 7 i Rrug...

Fai La Scelta Giusta ?? Scegli 3UP

Xhorxh W Bush Di Fronte Toptani Center, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/07/2020
3UP e' Alla Ricerca Di Team Leader per la campagna Luce Gas . -Cerchiamo operator/e Per La Campagna Luce e Gas & Telecom Italia. Offriamo: - Pagamento fino a 500 lek/ora per operator/e - Bonus variabili - Buona conoscenza della lingua ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2018
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/07/2020

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2017
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/07/2020

Caffe D'Anvees Kerkon Staf .. Kamariere ....Banakiere

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Danvers coffee kerkon staf .... Kamariere ....Banakiere...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

BAR LULISHTJA KERKON KAMARIER

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 11/08/2020
BAR LULISHTJA KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET E KANDIDATIT: TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR LULISHT...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/07/2020

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

County Fast Food Kerkon Fast Food-ier Dhe Picier

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
County Fast Food kerkon te punesoje: -Picier -Punonjes Fast Food Kriteret : Te kene eksperienc te meparshme pune. Te jene te gatshem te punoin me turne. Te jene eksperte ne kete fushe. Ofrojme : Page te kenaqeshme +sigurac...

📣Sallon Estetike Lola Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Manikyr Pedikyr💅

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sallon Estetike Lola kerkon te punesoje Estetiste per manikyr pedikyr💅 👉Kandidatja duhet te jete e komunikueshme dhe te kete eksperience pune 📍Adresa: Rruga Mine Peza ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Lekli 2 Kerkon Punonjese Fast Foodi Dhe Kamariere

Yzberisht, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast Food Lekli 2 kerkon te punesoje : Punonjese Fast Foodi ( femer) Kamariere( femer) Kriteret e kandidatit : Te kene eksperience te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet Te jene pozitive dhe me integritet n...

KOMPLEKSI DINE KERKON STAF

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPLEKSI DINE KERKON TE PUNESOI: KAMARIERE (femer) KAMARIER MOTORRIST KREPIER KRITERET KAMARIERE TE DIJE TE PERMBUSH DHE PUNEN E BANAKIERES PER SHKAK TE FLUKSIT TE PAKET NE PUNE TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE ...
 • Profesioni: KERKOHET STAF
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BAR KREPERI PICERI 'SYRI' KERKON KAMARIER

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR KREPERI PICERI SYRI KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET TE KETE EKSPERINEC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSIN E PUNES TE JETE POZITIV DHE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR KREPERI PICERI S...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 Grade Bar&Lounge Kerkon Staf

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
100 Grade Bar&Lounge kerkon te punesoje: -Kamarier ose Kamariere -Banakier ose Banakiere Kriteret e kandidatit : -Te jete me ose pa eksperience pune te meparshme. -Per presonat me eksperience pune te meparshme ofrojme page te kena...

Piceri Kleri Kerkon Picier, Fast Food-ier, Motorrist

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje : - Picier -Fast Food-ier -Motorrist Preferohet te jene me eksperience pune te meparshme Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, pallati 15...

FLAER FOOD & DRINK KERKON MOTORRIST

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FLAER FOOD & DRINK KERKON TE PUNESOI: MOTORRIST KRITERET TE KETE MOTORRIN PERSONAL TE JETE I PAISUR ME PATENT TE DIJE DISA ZONA TE BYRRYLIT TE JETE I KOMUNIKUESHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE AD...
 • Profesioni: MOTORRIST
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PATISSERIE FRANCAISE KERKON SHITESE

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
PATISSERIE FRANCAISE KERKON TE PUNESOI: SHITESE VETEM PER DITET E DIELAVE KRITERET TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E SJELLESHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIVE DHE ORATORE TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE P...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Grill Hause Kerkon Te Punesoje Fast Food-ier

Dhërmi, Albania, Vlore 60,000 Leke
📣Grill Hause Martino kerkon te punesoje 📣 ✅Fast Food-ier 👉Kriteret e Kandidatit : -Te kete eksperience pune te meparshme ( Specialiste i fushes). - Te di mire mbeshtjelljen e sufllaqes 👉Ofrojme: -Pagen Baze 60.000 mij...
 • Profesioni: Fastfood-ier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BAR LULISHTJA KERKON KAMARIER

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR LULISHTJA KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET E KANDIDATIT: TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR LULISHT...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Goni's Kerkon Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast Food Goni's kerkon: - Kamariere Kriteret : Te jete me eksperenc pune. Te jete e afte te perballoj fluksin e punes. Pagesa 300 mij leke te vjetra+ siguracione Adresa: Rruga e Elbasanit perball ish Shtat Xhuxhat ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Motorrist

Mbrapa Ambasades Amerikane, tek Universiteti Metropolitan, Tirane 30,000 Leke
📣Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Motorrist📣 👉te jete i pajisur me patent 👉paga 300 mije leke 📍Adresa: Mbrapa Ambasades Amerikane, tek Universiteti Metropolitan...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Neri Caffe Kerkon Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Neri Caffe Kerkon Kamarier Kriteret e kandidatit: Te jete me eksperienc pune Ofrojme: Page e kenaqeshme +bakshishe+siguracione Adresa: Rruga 5 Maj tek Concord Center ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Gjermane Dhe Italiane Ne Durres

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
📣Nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para!📣 Nese flet rrjedhshem ne gjuhen ITALIANE ose GJERMANE , nxito te kontaktosh! 👉Kriteret e kanidatit : -Te jete njohes i gjuhes Italiane ose Gjermane 🇩🇪 🇮...

Rada Bar Kerkon Banakier Dhe Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Rada Bar Kerkon te punesoj : -Banakier dhe Kamarier Kriteret e kandidatit : -Te jene me eksperience pune te meparshme -Mosha preferohet mbi 22 vjec Page e kenaqshme + bakshishe + siguracione Adresa: Rruga 5 Maj brenda Concord C...

RESTORANT BALA KERKON STAF

Jalë, Albania, Himare Me Marreveshje
RESTORANT BALA KERKON TE PUNESOJE : PICAJOL NDIHMES KUZHINIER KRITERET : TE KENE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JENE SPECIALIS NE FUSHAT PERKATESE R...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Tirane, Kerkohen Broker, Sales, Retention, C.T Ne Gjuhen Italiane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2020
AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: Broker, Sales, Retention, C.T me kohe te plote per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korr...
 • Profesioni: Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 11/07/2020

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
VOBEM.COM, platforma me e re e rezervimeve ne Shqiperi eshte ne kerkim te nje Specialiste Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete pozicion ti do te kontaktosh me hotelet Shqiptare ne menyre qe te ndihmosh klientet te rezervojne pushimet e tyre. Ind...

Kerkohet Furretar Dhe Nje Specialist Byreku - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune, afatgjate dhe me dokumenta te rregullt ne Varshave, Poloni. Kerkojme furretar me nje ose me shume nga aftesite e meposhtme: - Prodhim byreku me dore - Prodhim bukeve te ndryshme ne mase - Pr...
 • Profesioni: Furretar, Byrek
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 11/07/2020

Wood Green Kerkon Kamariere

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/07/2020
Wood Green kerkon te punesoje : -Kamariere (femer) *Te jete me ose pa eksperienc *Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme 📍Adresa: Rruga Bardhok Biba ,prane Ministris se Drejtesis ...
 • Profesioni: PICIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/07/2020

RESTORANT BALA KERKON STAF

Jalë, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 26/07/2020
RESTORANT BALA KERKON TE PUNESOJE : PICAJOL NDIHMES KUZHINIER KRITERET : TE KENE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JENE SPECIALIS NE FUSHAT PERKATESE R...

Vivien Kondor London Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Vivien Kondor London Bar kerkon te punesoje: Kamariere (femer) Banakiere (femer) Kriteret e Kandidatit: Te kene eksperienc pune te meparshme Te jete e perkushtuar ne pune Te jete nje punonjes me integritet, te jete pozitive, e sj...

Caffe Polis Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Caffe Polis kerkon te punesoje : -Kamarier/e -Banakier/e -Sanitare Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Rruga Bardhyl...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni 2(Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier me ekperience pune. Adresa:Rruga:"Teodor Keko", Unaze e re, Tirane....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/07/2020

Kerkoj Te Punesoj Banakier/Kamarier

Rruga Shefqet Musaraj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Espresso Bar kerkon te punesoj Banakier/Kamarier !! Rruga Shefqet Musaraj , Tirana, Albania Espresso Basr ne Tirane tek “Rruga Shefqet Musaraj ” mbrapa Universitetit Europian kerkon te punesoje: Banakier/Kamarier ( me eksperience pune)...
 • Profesioni: Banakier/Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/07/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim