punotre 

 Online 83 lexues | 4 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer(me ose pa eksperienc pune) Mosha 18-25 vjece. Orari:15:00-23:00. Paga:26000lek+siguracione Ofro...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

3UP CALL Ju Ofron Zgjidhjen E Duhur .

Rruga Xhorxh Bush, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
3up Kerkon Operatore me eksperience per fushtaten Telecom Italia . -Kerkohet : Njohje e mire e gjuhes italiane . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune deri ne 300 lek /ore . -Pagesa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Operator Ne Gjuhet Italiane\spanjolle\gjermane!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 39,200 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ME NORMA . [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Njoftim Pune Per Ekonomiste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Njoftim Pune / Ekonomiste Shoqeri qe operon ne sektorin e sherbimeve kerkon te punesoje Ekonomiste per manaxhimin dhe kontrollin e sistemit kontabel te kompanise. Kualifikimet e kandidates: Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Eko...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Krepier/Krepiere me eksperienc...

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

Kerkoj Pune Kamarier Part Time

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 09/06/2024
kerkoj pune kamarier part time 19:00 - 23:00 ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkohet Sanitare Per Hotel

Rruga Artan Lenja, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/12/2021
Kerkohet sanitare per hotel Orari 09:00-17:00...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Day Off Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/kamariere

Rruga Joklin Persi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/kamariere paga e kenaqeshme . Te interesuarit te na kontaktojne....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkohet Recepsionist/e

Rruga Elbasanit tek Pallati Brigadave, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/10/2019
Kerkohet Recepsionist/e - Te kete njohuri shume te mira te Anglishtes. Njohja e nje gjuhe te huaj te dyte ka perparesi -Te kete njohuri te mira te kompjuterit -Mosha 25-40 vjec -Te mos jete ne marredhenie shkolle. Paga 37000 bashke me sigurime...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

KERKOHET SHITESE

Toptani Center, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Minus 417 kompani e cila operon ne fushen e kozmetikes kerkon te zgjeroje stafin me shitese. Pergjegjesite: Te siguroj nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve Te zoteroje principet baze mbi shitjen dhe sherbimin ndaj klientit Te k...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Beetle House Kerkone Staf Turn I Pare

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Beetle house kerkon staff Banakjer turni pare Kamarier turni pare Kamarier part time Kushtet shum te mira Me siguracione Nje dite pushim ne jave me organizim Nr telefoni Nr telefoni Ju lutem Kontaktoni vetem ne telefon ose sms. Sepse...
 • Profesioni: Banakjer kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

SHITESE

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkojmë një vajzë e cila duhet të jetë: -E sjellshme -E paraqitshme -Të ketë dëshirë për punë. -Të ketë aftësi komunikuese, bindëse, dhe shkathtësi. -Vajza duhet të jetë e aftë dhe për promocion pasi në orarin e punës du...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkohet Agjente (F) Per Prezantim Produktesh Tek Klienti

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 1 Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/02/2020
Kerkohet agjente (F) per prezantim produktesh tek klienti ne fushen e kozmetikes ...
 • Profesioni: Agjente (f)
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkojme Picajol, Kuzhinier ,Kamarjer Banakjer Pastruese

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
LaKolina kerkon PICAJOL, Kuzhinier, kamarjer banakjer dhe Sanitare. Te interesuarit kontakt sa me shpejt per te filluar pune kete jave. ‭‬ ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperience. Puna 8- orarshe. Pagesa 30000 te reja ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Pozicion Pune Vakant

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Menaxher" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne fakultetin ekonomik ( menaxhim biznes, marketing) -Aftesi te mira menaxhimi edhe nese ka studiur n...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

PUNESIM NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Euro
💤🎲🔑📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 📌🍧🍭📍 #KERKOHEN: 🍎SHEF KUZHINE 🍎SHEF PER SUSHI 🍎NDIHMES KUZHINIER 🍎PICIER 🍎BARIST 🍎SANITARE 🍎PJATALARESE 🌼🌺🌻 #PUNESIM_I_SHPEJ...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mesuese E Ciklit Te Ulet

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkohet mesuese e ciklit te ulet per 1 ore ne dite pasdreke , Hene-Premte. Te interesuarit te lutem te kontaktojne ne ....
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Publikime Ne Rrjete Sociale

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,500 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkohet nje vajze per publikim ne rrjete sociale! Aktivitetet kryesore te pozicionit jane: - Krijimi dhe planifikimi I postimeve - Dizajn minimalisht I postimeve Aftesite dhe Njohurite e kerkuara: - Njohuri e mire e Facebook/Insta...
 • Profesioni: shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Zonje Per Hekurosje

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:6,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet nje zonje per hekurosje rrobash 1 here ne jave (4 here ne muaj), pagesa 6.000 leke te reja ne muaj...

Njoftim Pune Per Ekonomiste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/11/2019
Njoftim Pune / Ekonomiste Shoqeri qe operon ne sektorin e sherbimeve kerkon te punesoje Ekonomiste per manaxhimin dhe kontrollin e sistemit kontabel te kompanise. Kualifikimet e kandidates: Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Eko...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Success Lounge Cafe Kerkon Kuzhiniere

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Success Lounge Cafe kerkon te punesoje Kuzhiniere: *Te jete e disponueshme me orar te plote. *Te zoteroje aftesi komunikuese dhe te jete i/e korrekte. *Te kete eksperience te meparshme si Kuzhiniere ne Mensa/Katering/Restorante. Te interes...
 • Profesioni: Kuzhinjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Bar-Luna Kerkon Te Punesoje Kamariere-Banakiere

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Luna Bar kerkon te punesoje banakjere/kamariere me eksperiec pune. Paga e kenaqshme Adresa:Rruga"Siri Kodra" pallati kontakt Nr.kontakti:...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkoj Shitese

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme shitese per butik rrobash, turni pasdites, pra 16:00-21:00, pagesa shume e mire...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkojme Motorrist Per Shperndarjen E Picave

Rruga Albanopoli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkohet motorrist me motorrin e picerise, pagesa e kenaqshme...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Bar Channel

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/12/2019
Kushte te mira pune ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkoj Kamarier

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj kamarier per turni pare me sigurime ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

AMA TEG, Kamarier

Tirana??Elbasan Highway, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier me eksperience per Bar Caffee AMA ne TEG. Te interesuarit ju lutem te na kontaktoni. ...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Menaxher

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Menaxher...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Krepier/Krepiere me eksperienc...

Koordinator/e

Mëzez-Fushë, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kompania Globe, e krijuar në vitin 2002, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me Çelësin e suksesit “ Stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit...
 • Profesioni: Koordinator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim