rent in tirane 

 Online 376 lexues | 40 njoftime ne pritje

Manager Junior / Servizio Clienti Inbound

Rruga e Durresit/Zogu i zi , Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen ITALIANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe man...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

Tirane, Ofroj Vend Pune Manager Junior - Sherbim Klienti - Gjermanisht

Rruga e Durresit/Zogu i zi , Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen GJERMANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Gjermane nivelin B2. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikues...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

Manager Junior - Sherbim Klienti - Frengjisht

Rruga e Durresit/Zogu i zi , Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen FRENGE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Frengjisht. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe manax...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/02/2021

MENAXHER SHITJESH PER MAKINA ME QIRA (F)

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:30,000 Leke
MENAXHER SHITJESH PER MAKINA ME QIRA. Personi ne fjale kerkohet te konsideroje klientin si prioritetin kryesor. Duhet te ofroje nje sherbim te plote e te kujdesshem per cdo klient, te komunikoje ne menyre korrekte, te ofroje sherbim profesional ...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/02/2021

Tirane, Ofrohet LIFE SH.P.K. ADDETTO MAINTENANCE DEM

Stacioni trenit/Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:55,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di pro...
 • Profesioni: Informatike
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/12/2020

📣 Per Lo Sviluppo Di Questo Business E Per L’apertura Di Nuove Sedi Stiamo Ricercando

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
👉20 ADDETTI/E TELESELLING CONSUMER E BUSINESS per: ✅ Energia ✅ Gas ✅ Internet ✅ Telefonia fissa e mobile. Le risorse si occuperanno della gestione dell’attività di teleselling consumer e business. Al nostro interno abb...

2.50 Euro Ora + Bonus Settimanali + Giornalieri + Bonus A Contratto Che Comincano Da 10euro

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 28/10/2020
2.50 euro ora + bonus settimanali + giornalieri + bonus a contratto che comincano da 10euro Per lo sviluppo di questo Business e per l’apertura di nuove sedi stiamo ricercando20 ADDETTI/E TELESELLING CONSUMER E BUSINESS per energia , gas , inte...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/09/2020

Konsulent Marketingu/ ANGLISHT

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes , Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen angleze. Personat e interesuar duhet: -Te zoterojne gjuhen Angleze ne nje nivel B1/B2 -Te jene me ose pa eksperience -Te kene aftesi komuni...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/09/2020

Web Design, Development And Marketing Manager

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:1,100 Dollar Afati i Aplikimit: 31/12/2024
[b]Web Design, Development and Marketing Manager, Tirane - Albania / Toronto - Canada[/b] Are you a true born leader, with a knack for web design, graphic design & web development? [b]Canada Solutions has created a new position to lead a t...

100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, ...

Nuk Ke Eksperience Po Di Nje Gjuhe Te Huaj? LEXO ME POSHTE

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

KE NJOHURI TE GJUHES SPANJOLLE, POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: Spanjolle Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditore mujore. Eksperienca nuk ...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

📣 FLET SHUME MIRE SPANJISHT? | APLIKO TANI! 📣

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Flet shume mire Spanjisht? Je ne kerkim te nje pune me page te kenaqshme? 📣 Premium Service kerkon te punesoje Operatore Telefonik ne Spanjisht. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze duke filluar nga 400 Euro • LIVE LEAD • Bonuse ditore...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrojme Pune Asistente Zyre

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/03/2021
RE/MAX Alpha pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon asistente zyre. Kandidatja duhet te plotesoje kritret e meposhtme : - Te kete perfunduar arsimin e larte - Te kete njohuri te gjuhes angleze (njohja e nje gjuhe te dyte perbe...
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Shard Lounge

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/04/2021
Shard Lounge kerkon : Banakier me eksperience pune te domosdoshme ose barist profesionist.Pagesa esht shume e kenaqshme . Sanitare mosha 30-45 vjece . Preferohet te jene afer me banim Ali Demi , Tregu Elektrik ...
 • Profesioni: Barist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Pizza Issus Kerkon Te Punesoje Picajol

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2021
Pizza Issus kerkon te punesoje picajol 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Mosha 20-25 vjec. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene te gatshem te punojne me turne. ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Kerkohet Staff Per Nje Resort Te Njohur

Thesari , Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/04/2021
Jemi ne kerkim per ; Kamarier Bari Kamarier Restoranti Nd.Kamarier Restoranti Kushte te mira pune, page konkuruese ne treg, kontrata afatgjate, dhe part time. Kerkohet fryme dhe motivim grupi....

Casa Della Pasta Fresca Shpall Vendin E Lire Te Punes Per Kamarier Ose Kamariere 0686118533

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Kerkohet kamarier/e per turnin e pare Pagesa dhe kushtet e punes shume te mira . Ambjent familjar dhe shume i rregullt Casa della pasta fresca ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh (Future Home Opportunity +)

fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2020
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧ë 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! 💥 Bëhu pjesë e Brandit më të madh Shqiptar që ofron shërbimin e palës ndërmjetësuese në t...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Ofrohet Pune

Rruga teodor keko, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Kompania Eco Water Zgjeron stafin e saj me zyrat e reja kerkon 10 Agjente Tregetare shitje indirekte me % me trajnime brenda vendit si dhe jashte me seminare nderkombetare .Kriteret qe duhet te plotesoj cdo agjent Te kete makine personale Te jete...
 • Profesioni: Agjente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

KE NJOHURI TE GJUHES SPANJOLLE, POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2020
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: Spanjolle Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditore mujore. Eksperienca nuk ...

Pozicion Vakant Si Konsulent Imobiliar (Future Home Priority)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Keni qënë në të njëjtin pozicion pune për një kohë të caktuar dhe po kërkoni te rriteni profesionalisht për të shkuar përtej rolit tuaj aktual? Ejani dhe bëhuni pjesë e ...

Kompania BN Kerkon Te Punesoje Nje Menaxher Shitjesh

Tirane Berxull Berxull Rruga Fshati - Gjokaj, pasuria me numer 706/6 Z Kadastrale 1167, Njesia Bashkiake Berxull, Tirane, Shqiperi, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/03/2021
Kompania BN per nevojat e saj kerkon nje menaxher shitjesh. Kanditati duhet te plotesoje kushtet e meposhtme: - Te jete mashkull i moshes 25-45 vjec - Te kete leje drejtimi te kategorise "B" - Te zoteroje programet baze te Office ...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Klaton Bistro & Coffe Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje -Banakier/ barist ✅Kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 🔸te jete i shkathet dhe pozitiv ...

Restorant Peshku FiShop Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fish Shop kerkon te punesoje -motorrist. -Shites ose shitese peshku -Pastrues ose pastruese peshku 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mia Spa Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mia Spa kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Fizioterapiste/Masazhatore - Estetiste /Masazhatore 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Tagoro Caffe Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 25-40 vjece. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
[u][i] 🔗Mundesi e arte punesim[/u]i :[/i] 👉Kerkohen: -Junior -Operator -Retention ⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience. Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune. 💵 Pagese e kenaqshme + bonuse . 📍Ad...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane 30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Motorrist

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkojm motorrist me eksperjenc pune...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Kerkoj Makiniste Per Rrobaqepsi

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
KERKOJ MAKINISTE RROBAQEPSE PER SUZATOR OSE LINEARE NE ...

Future Home Po Rekruton Konsulent Shitjesh, (Future Home Integrity)

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 19/12/2020
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent/e Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate🥇 Kjo është mundësia Jote!🤩 Cfarë do të gje...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. (Future Home Priority +)

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2021
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Future Home Real Estate, Kerkon Asistente Zyre Per Zonen E LIQENIT TE THATE.

Liqeni Thatë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Future Home eshte kompania me e madhe Shqiptare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane dhe e formuar nga nje grup me te rinje shume energjike dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te mire ne Qytetin e Tiranes. Pozicion vakan...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Konsulent Imobiliar ( Future Home Property+)

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2021
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompa...

AGJENT CLOSER PER ANGLISHT DHE ITALISHT

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 25/03/2021
Rekrutime Tirana kerkon agjent forex per gjuhet Anglisht dhe Italisht Kriteret per tu pranuar: *Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup. *Disponibilitet per te punuar FULL TIME, orari vetem nga ora 10:00 deri 19:00. *Ener...
 • Profesioni: Agjent Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Shperblime ditore / javore / mujore ✅ Dreka d...

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te kene ...

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Punetore HEKURI Ne Rrobaqepesi.

Rruga Tre Deshmoret, perballe KMY, Yzberisht, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Firma LAGHI shpk, rrobaqepesi kerkon te punesoje PUNETORE HEKURI ME DHE PA EKSPERIENCE .Paga e kenaqshme sipas nivelit te punetorit. Mundesi ngritje ne detyre dhe kushte shume te mira ne pune. Jeni te mirepritur Rr. Tre Deshmoret, perballe KM...
 • Profesioni: Punetore HEKURI
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER/E)

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/03/2021

Kerkohet Kamariere/kamarier

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/03/2021
Kerkohet kamariere ose kamarier per nje lokal (projekti i te cilit eshte ne perfundim).Adresa e lokalit ndodhet ne rrugen kryesore te barrikadave,disa metra poshte shkolles Sami Frasheri.Orari 8 or ,por ndryshon ne varesi te orarit te karantines.Rro...

Kerkojme Shitese Me Eksperience Ne Teg

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme shitese me eksperience per argjendari dhe ora. Te kete eksperience ne fushen e shitjeve, jo domosdoshmerisht ne argjendari ose ora, minimumi 6 muaj. Puna eshte me turne duhet dikush pa angazhime. Dergoni cv tuaj ne numrin e telefonit me pos...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/03/2021

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/03/2021
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te kene ...

KENI PASION ESTETIKEN

Rruga Sami Frashëri, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Keni pasion estetiken POR NUK KENI LEKE per shkollen apo per kurse ??? Ju japim mundesin te beheni profesioniste dhe te filloni punen menjehere . Per me shume info na kontaktoni ...
 • Profesioni: estetiste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/02/2021

Kerkojme Specialiste Graphic Design

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pershkrimi i punes: Pergjegjes per zhvillimin grafik dhe UX, permiresimin, modifikimin dhe/ose mirembajtjen e aplikacioneve ne mjedisin e BService. Graphic Designer dizenjojne, rregullojne dhe dokumentojne materiale multimediale, si dhe mbeshtesi...
 • Profesioni: Design
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara OptimusKerkon Te Punesoje Hostes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Optimus Kerkon te punesoje Hostes Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe e qeshur Orari 16:00 deri ne 19:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e...
 • Profesioni: Hostes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar:Kamariere Femer

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Twist ba...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Restorant Amor, Ne Treg Prej 16 Vitesh Kerkon Kamarjere Dhe Nd.Kamarjere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:7,500 Leke Afati i Aplikimit: 18/08/2021
Tirane, Restorant Amor, ne treg prej 16 vitesh kerkon kamarjere dhe nd.Kamarjere. Kerkohen Kamarjere dhe nd.kamarjere. Per me shum info Kontaktoni vetem Whatsapp : Cel. : ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/02/2021

Tagoro Caffe Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/05/2021
Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 25-40 vjece. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/02/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim