sekretare gjirokaster 10917 njoftime

 Online 255 lexues | 6 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: ...

Punesim I Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Ne Italisht (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION : Ofron Punesim te menjeheshem si operatore, Team Leader ose GRUP i gateshme pune me...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE

Shkozet, Albania, Durres Me Marreveshje
RAILI SHPK ESHTE I INTERESUAR PER TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE TE RESTORANTEVE, SOBA...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka ekspe...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise Nr.1 ne Bote te Real Estate, eshte ne faze faze rekrutim...

Kerkojme Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,anglisht

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

KAMARIER/E - BANAKIERE - KREPJER/E ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
KAZA MARKET kerkon kasiere me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkoj Shitese Per Furre Buke Dhe Pasticier/e

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj shitese per furre buke dhe pasticier/e. Te kete eksperience pune. Paga eshte shume ...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

GRIND LONDON

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkojm te punesojm kamariere femra. Mosha mbi 18vjec. Orari Full-Time. Me ose pa eksperie...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Ndihmese Banakiere Dhe Sanitare

Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/08/2019
Bar coffee lounge delirios kerkon te punesoje ndihmese banakiere dhe sanitare ...

Kerkohet Puntor Turni 3

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/05/2019
Tabacco Shop kerkon puntor turni 3. Orari 22:00-08:00 Adresa Rr. Bardhyl , prane spitali...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Bar-Restaurant

Rruga komuna e parisit afer cristal center, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar restaurant kerkon te punesoj personel kamarier,sanitare,ndihmes kuzhinier. Ofron page...
 • Profesioni: Puntor/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet KAMARIER,KAMARIERE Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Kristi Ofron kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Nqs jeni te interesuar kontak...

Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Jeni ne kerkim te mundesive me te mira ? Ka ardhur momenti per punen e endrrave . Kompan...

Kompania Gjermane Librex Ofron Mundesi Punesimi

Rruga Aleksandri i Madh, Albania, Tirane 300 Euro
Je I ri? Energjik? Kerkon pavarsi ekonomike? Kjo eshte mundesia qe ke pritur.Kompania Gjer...

ASLA INTERNATIONAL

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
ASLA INTERNATIONAL OFRON VENDE PUNE PER VAJZA DHE DJEM TE GRUPMOSHAVE 20 - 33 VJEC. OFRO...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes ita...

Punesim Per Fizioterapiste Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Punesim per fizioterapiste/fizioterapist Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerku...

Ofrohen Vende Pune Masazhjere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Ofrohen vende pune masazhjere me ose pa eksperjenc pune ...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish-Bllokut, kerkon te punesoje 50 operator/e & 1...

Stockholm Coffe&Lounge2 Kerkon Kamariere Femra !

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2 kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) ...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone ...

Ofrohet Vend Pune Si Asistente Zyre

Rruga Sulejman Kadiu, Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
Studio Ligjore TIVARI kerkon te punesoje 2 asistente zyre me kohe te plote. E interesua...

Smartcom New Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Italiane

Rruga Selvia, Albania, Tirane 2,000 Euro
Smartcom New ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe ...

Vende Pune Per Punonjes Marketi

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet kasier, punonjes banaku , salle...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane/Angleze...

Casa Caffe

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkon kamarjer me eksperience pune ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kërkoj Punonjës Për Furrë Buke - Furrxhi ( Burrë Ose Grua)

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2018
Kërkoj një punonjës Burrë ose Grua që të ketë eksperiencë pune në furrë buke ( F...
 • Profesioni: Furrxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Kamariere

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/04/2019
Le petit caffe kerkon te punesoje kamariere me ose pa eksperience pune. Paga e kenaqshme, ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Ofrohet Vend Pune Per Kuzhinier,kushiniere Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/05/2019
Ofrohen page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Per cdo info kontaktoni nr 0699810410 ne...

Kompania Gjermane Librex Ofron Mundesi Punesimi

Rruga Aleksandri i Madh, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Je I ri? Energjik? Kerkon pavarsi ekonomike? Kjo eshte mundesia qe ke pritur.Kompania Gjer...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Ndihmes Guzhinier

Lagja 13 plazh , Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Hotel Lubjana kerkon te punesoj Ndihmes Guzhinier , te kete eksperenc , te jete i afte per...
 • Profesioni: Ndihmes Guzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Sanitare Hoteli

Lagja 13 plazh , Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Hotel Lubjana kerkon te punesoj sanitare per pastrimin e hotelit ,te kete eksperienc , te ...
 • Profesioni: Sanitare Hoteli
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Kamarier Bari

Lagja 13 plazh , Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Hotel Lubjana kerkon te punesoj Kamarier Bari me eksperienc pune , te jete serioz dhe korr...
 • Profesioni: Kamarier Bari
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Ofrohen Vende Pune Masazhjere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Ofrohen vende pune masazhjere me ose pa eksperjenc pune ...
 • Profesioni: Masazhjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Piceria

Rruga e Barrikadave, ish kinema 17 nentori,Tirana, Albania, Tirane Pagesa:42,000 Leke
Kerkojme picjer me ekspwrience pune.puna eshte me turne 1 jave i pari 1 jave i dyti dhe m...
 • Profesioni: Picjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Ekonomiste/Financire

Stadiumi Selman Stermasi, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/04/2019
Kerkojme te punesojme nje punonjese per zyre sherbimi. Prefererohet te kete eksperience...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

KAMARIER, KAMARIERE, BANAKIER, BANAKIERE

Rruga NIKOLLA JORGA PRAN ISH EKSPOZITES, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Bar FIRST Kerkon te punesoj, KAMARIER, KAMARIERE BANAKIER, BANAKUERE. ME EKSPERIENCE P...

Kamarier/e

Rruga Astrit Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkohet kamarier/e Me eksperienc pune.Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kamarjere

Yzberish 1, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj nje kamarjere femer . Ne yzberisht per me shum info kontak. 0692762005 ...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Restorant Kuzhin Tradicjonale..kerkohen Dy Kamarier Me Eksperience

Rruga Shenasi Dishnica, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Restorant kuzhin tradicjonale..kerkohen dy kamarier me eksperience dhe njohes te gjuhes an...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
-Banakier/e (Paga 35000 leke) -Kamarier (Paga 20000 leke) ...

Pizza" King "Kerkon Motorrist Me Eksperience Pune

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke
Kerkojme motorrist me eksperience pune...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2018
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Ndihms Kuzhinier

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:30,000 Leke
Ofroj vend pune ndims kuzhinier per sektorin e sallatrave ne dhermi paga e kenaqshme ofroh...
 • Profesioni: Ndihms kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Mobileri Gazi

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/08/2019
kerkojm persona qe jan te afte.Kerkojm nje usta marangos dhe nje zmerilues...
 • Profesioni: marangoz
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Stockholm Coffe&Lounge2 Kerkon Kamariere Femra !

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
Stockholm Coffe&Lounge2 kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim