seo specialist  

 Online 240 lexues | 8 njoftime ne pritje

Cerchiamo Te?

Via :Xhorxh W Bush Di Fronte Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
3upcall SHPK,Cerca Operatori Outbound anche Team Leader Per La Campagna Telecom Italia. Offriamo ottimo stipendio 💵 • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • Pagamenti ottimi , piu alti del mercato. Ti a...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer (me ose pa eksperienc pune) Orari:15:00-23:00 Paga: 26000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte sh...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Kerkojme Te Punesojme Vajza Per Krupiere

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Keni deshire punosh si Crupiere? N...
 • Profesioni: Krupiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Te Punesojme Vajza Ne Pozicionin E Mbikqyreses Se Lojerave

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Tirane, vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency Internacional Casino Tirana ne zemer te Tiranes tek Kompleksi Taiwan eshte i vetmi ambient ne Shqiperi ku mund te argetoheni ne tavolinat dhe Slotet e lojerave te ndrys...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Femra

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 46,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Kerkohet te punesohen vajza ne poz...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar edhe per here te pare. Jemi ne kerkim te...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Konsulent Imobiliar

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
REALinvest – Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar. Mirepresim djem/vajza per tu bere pjese e REALinvest te cilet jane: - Ambicioz dhe energjik - Te mireorganizuar dhe te orientuar drejt rezultatit - Kane aftesi te mira drejtuese dhe nego...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovak

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovake dhe gjermane , bashkepunues, ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Per Fushata Marketingu Ne Italisht, Anglisht, Spanjisht.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht, Anglisht, Spanjisht! 👨*💼 *Pagese baze e negociueshme sipas eksperiences + sistem bonusi progresive! 💰 *Na shkruani per te lene nje Interviste! 📨 ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovak

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovake dhe gjermane , bashkepunues, ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkojme Kamariere (F)

Rruga Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkojme kamariere (F) Bar... Mosha 18-25 vjece... Me ose pa eksperience pune. Kushtet shume te mira pune. Paga 200 € Kushtet tona jane : Korrektesa ; Cilesia e sherbimit ; Komunikimi !!! ...
 • Profesioni: Kamariere Bari
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkoj Te Punesoj Banakjere Dhe Kamarier/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkoj te punesoj kamarier/e dhe banakjere me eksperience pune.Te jene t afte te perballojne flukset dhe serioze ne pune....
 • Profesioni: Banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkoj Kamarjer Ose Kamarjere

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar destino kerkon kamarier ose kamariere paga e kenaqshme puna 8 oraresh me turne nr i kontaktit +...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Ofroj Pune Ne Bujqesi

Rruga Gjokaj, Gjokaj, Albania, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/12/2019
Kerkoj te punesoj nje punojes per pune blegtorie.dhe bujqesie. Vendi i punes ndodhet ne fshatin Gjokaj te bashkise vore, 2 km nga Qendra tregtare City- Park. Orari i punes eshte nga ora 8 deri ne 17 Te interesuarit te kontaktojne ne wotsap, ...

Bar Pasticeri KRITEA Kerkon Banakier/e Me Page 42000 Leke😊!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkohen Goca Operatore Per Monitorim Te Kamerave Te Siguris...

Rruga Gjin Gjergji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen goca operatore per monitorim te kamerave te siguris... E Hene - E Shtune 08:00 - 16:00...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Banakiere , London City Tek Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/01/2020
Kerkojme banakiere femer me ose pa eksperienc, mosha 18-45 vjec ,lokali london city ndodhet prane karburantit kastrat ne myslym shyr, paga e kenaqshme, ju mirepresim!...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkojm Kamariere Me Eksperience

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/12/2019
Kerkohet kamarjere me eksperience ...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier restoranti. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Dajti, Bathore, Kamez , Tirane 200 Euro
KAZA MARKET kerkon kasiere. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Adresa: Rruga Dajti, Bathore , Kamez. Te interesuarit te telefonojne ne nr +...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane 3,000 Euro
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Bar Pasticeri KRITEA Kerkon Banakier/e Me Page 42000 Leke😊!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojmë Kamarier/banakier

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Bar Lux kerkon te punesoje kamarier/banakier me eksperience pune. Kandidati duhet te jet fleksibel dhe teper korrekt. Paga dhe kushtet e punes te kenaqshme. Te interesuarit te paraqiten prane lokalit me adrese Rr.Dibres kompleksi Orion 3 oss te kin...
 • Profesioni: Kamarier /Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkohet Rrobaqepese Me Eksperience

Rruga Hamdi Sina, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkohet rrobaqepese me eksperience, per atelie. Te dije metodat e prerjes dhe qepjes. Orari 9:00-14:00, nga e hena ne te shtune. paga e kenaqshme....
 • Profesioni: rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

BANAKJERE FEMER

Medreseja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm banakjere femer me eksperienc pune Te ket te pakten 2 vjet pune VETEM TURNI I PARE MOSHA 30-40 vjece Adresa:TEK TREGU I MEDRESES ...
 • Profesioni: Banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

AUTO CENTER

Rruga Vasil Shanto, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

OPERATORE SHQIP

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kompania lider ne treg Shop Tv ,është në kërkim të zgjerimit në staf. Pozicioni vakant pune꞉ Operatore Kriteret꞉ Të jetë e komunikueshme dhe të dijë të punoje në grup Me ose pa eksperiencë pune Të jetë fleksibel gjat...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Parukiere

Bulevardi i ri yzberisht , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj parukiere orar paradite 9 me 5 ...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

KERKOHET SHITES KARBURANTI

Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
OFROJME PUNE NE POZICIONIN SHITES KARBURANTI. NDODHET NE AUT. TR-DR . ME OSE PA EKSPERIENCE. PAGA E KENAQSHME + SIGURACION. MOSHA E KERKUAR 18-40 VJEC . GJINIA FEMRA DHE MESHKUJ PER ME TEPER INFO KONTAKTO ...
 • Profesioni: SHITES
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Picier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj picier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: picier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente B,C te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komun...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Punonjes Bilardoje

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Bar Kafe “ Vila 25” kerkon: —Punonjes bilardoje Paga e kenaqshme me mareveshje me siguracion Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr ...

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 25/12/2019
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...
 • Profesioni: AGJENT SHITJE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Ndihmes Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj ndihmes kamarier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: ndihmes kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier bari. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompleksi Taiwan Kerkon Ndihmes Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj ndihmes kamarier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Kujdestare Lodrash

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Kamarier /e Kujdestare lodrash...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

ASISTENTE SHITESE PER MARKET

Rruga Barrikadave , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Asistente Shitese per Market ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim