shites 

 Online 352 lexues | 37 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Telecom Italia. Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:0...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Tirane, Ofroj Vend Pune Arkitekt/Inxhinier/BIM Technician

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2020
Crystal BIM Solutions part of Crystal System Group a company that provides BIM services worldwide to the AEC sector, bringing together Engineering competence and IT know-how is looking for the following position: Junior BIM Technician Key Roles...
 • Profesioni: Arkitekt/Inxhinier
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Menaxhere Eventi

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2020
AMI EVENT kërkon të punësojë MENAXHERE EVENTI PËRGJEGJËSITË KRYESORE: - Të ketë aftësi të mira planifikimi dhe shitjeje. - Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi ndërpersonal dhe të krijojë një ambient miqësor në ekip...
 • Profesioni: Menaxhere Eventi
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese.

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kerkohet te punesohet Rrobaqepese. * Me eksperience pune . *Paga e sigurt. *Sigurimet te paguara 100% nga firma *Dita e shtune orari i i punes deri ne 13:30, e diela pushim. *Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kamarier/e

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/e me eksperienc ne 21 dhjetor afer hotel mondial kushte te mira pune...
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkojm Banakier/e

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Alkimia Lounge Bar kerkon te punesoj banakier/e me kushte te mira pune dhe rrog te kenaqshme te interesuarit te na kontaktojn 😊Ju mirpresim ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

KERKOHEN SHITESE PER DYQAN TELEFONASH ME TURNE

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK ...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Agjent/ Ekspert Imobiliar.

Rruga e Barrikadave, Tirane Pagesa:1,111 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Λ B C H O M Ξ Λ B C H O M Ξ kerkon te zgjeroj stafin e saj me Agjent/ Ekspert Imobiliar. Kriteret qe duhet te permbushe kandidati: 1-Mosha mbi 23 vjec. 2-Arsim I larte perben avantazh. 3-Eksperience e meparshme ne fu...
 • Profesioni: Agjente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Sanitare/Ndihmese Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare Pagesa:40,000 Leke
📣Kerkohet sanitare ne Restaurant Himara 28 gjithashtu te ndihmoj edhe ne disa detyra ne kuzhine.📣 👉 Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. 👉Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme ne pune si edhe te respektoje koleget d...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Coko Bistro-Bar Ofron Vende Pune Per Ndihmes Kuzhinier / E

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Coko Bistro-Bar ofron vende pune per ndihmes kuzhinier / e : 1. Te jete mbi moshen 21 vjec. 2. Te kete perfunduar shkollen e mesme. 3. Te kete pak eksperience pune. 4. Te kete aftesi te mira komunikuese. 5. Te jete e perkushtuar ne pune dhe te...

Tirane, Ofroj Vend Pune Ndihmes Banakiere

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/03/2020
Coko Bistro-Bar ofron vende pune per ndihmes banakiere : 1. Te jete mbi moshen 21 vjec. 2. Te kete perfunduar shkollen e mesme. 3. Te kete pak eksperience pune. 4. Te kete aftesi te mira komunikuese. 5. Te jete e perkushtuar ne pune dhe te ket...
 • Profesioni: ndihmes banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Ne Kroaci Ne Ferme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
💤🎲🔑📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_NE_KROACI🌐⭐️🔥⭐️🔥 📌🍧🍭📍 #AGROKULTURE: 🌼🌺🌻 #VJELJE_FRUTASH💥🌠‼️ 🌼🌺🌻 #PERKUJDESJE_PER_PEME_TE_MEDHA💥🌠 🌼🌺🌻 #NGARKIM_KAMIONI💥🌠‼️ ...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Banakier

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kerkojme punonjes në pozicionin: Banakier Kriteret Të ketë eksperiencë pune si Banakier, minimumi 3 vjet. Aftësi shumë të mira komunikuese dhe të punuarit në grup. Adresa Brenda Rezidences ''Kodra e Diellit''...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kamarier

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kërkohet Kamarier Kriteret dhe Aftësitë Eksperiencë të mëparshme pune si Kamarier. Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizuese. Të ketë aftësi shumë të mira të punuarit në grup. Adresa Brenda Rezidences &...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Mekanik Per Makina Qepse

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/06/2022
Kerkohet mekanik makinash qepse me eksperience pune mbi 5 vjet...
 • Profesioni: Mekanik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/06/2020
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Teknik Ndertimi

Adresa Rruga Adem Jashari lagjia 8 10 AP 3 Garda, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Kompania "Kevin-Construksion" sh.p.k kerkon te punesoj Teknik Ndertimi . Te kete eksperience pune. Të njohë dokumentacionin Tekniko –Ligjor që duhet në objekt; Të ketë aftësi të monitorojë ecurinë e proceseve të punës në ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Ofroj Vend Pune Sanitare Per Bar Kafe

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Ofroj vend pune Sanitare ne Bar kafe "Amos Caffe" Lokali ndodhet tek Liceu Artistik.Page e kenaqshme+sigurimet e paguara. Per cdo info kontaktoni ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

New KING HOUSE Restorant Pizzeri Kërkon Të Punësojë Kuzhinjer Me Eksperiencë, Picier, Kamariere

Rruga Pavaresia, Tirana, Albania mbas casa Italia , Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Kërkon të punësojë kuzhinjer me eksperiencë & n/kuzhinjer, picier me eksperiencë, n/picier, sanitare, banakiere pa eksperiencë, kamariere për restorant dhe për bar. Kushte shumë të mirë, kërkohen mundësish afër lokalit. ...
 • Profesioni: Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Kerkohet Sanitare/Ndihmese Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 40,000 Leke
📣Kerkohet sanitare ne Restaurant Himara 28 gjithashtu te ndihmoj edhe ne disa detyra ne kuzhine.📣 👉 Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. 👉Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme ne pune si edhe te respektoje koleget d...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Te Komuna Lounge Kerkon Te Punesoj Banakier/e Turni I Pare

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/05/2021
Te komuna lounge kerkon banakier/e page e kenaqshme + bonuse ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Tirane, Future Home Real Estate Ofron Vend Pune Agjent Imobiliar

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : http:...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Asistente Zyre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune Asisitente Zyre. Future Home eshte kompania me e madhe Shqipetare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane, e formuar nga nje grup me te rinj shume energjik dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te ...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Menaxhere Zyre

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre. Future Home eshte kompania me e madhe Shqipetare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane, e formuar nga nje grup me te rinj shume energjik dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te mir...
 • Profesioni: Menaxhere Zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

Chef De Partie

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:1,111,111 Leke Afati i Aplikimit: 17/07/2020
Qellimi yne eshte sherbimi sa me cilesor ndaj klientit ne menyre te tille qe asnje klient te mos largohet i pakenaqur nga rezorti yne. Per t’ia arritur kesaj kemi nevoje per staf te pergatitur, me eksperience dhe te perkushtuar. Bashkoju dhe ti...
 • Profesioni: Chef de partie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Sous Chef

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:1,111,111 Leke Afati i Aplikimit: 24/06/2020
Qellimi yne eshte sherbimi sa me cilesor ndaj klientit ne menyre te tille qe asnje klient te mos largohet i pakenaqur nga rezorti yne. Per t’ia arritur kesaj kemi nevoje per staf te pergatitur, me eksperience dhe te perkushtuar. Bashkoju dhe ti...
 • Profesioni: Sous CHEF
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/05/2020

Njoftim Pune

Rruga Ura, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier Mosha 18-22 vjec Te Rruga Ura , prane komisariatit nr.4 ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/05/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim