shitese ne kioske  

 Online 459 lexues | 12 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

WE ARE HIRING REMAX KONCEPT

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek “Komuna e Parisit” perball “Kompleksit Dinamo” kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00. Paga:26000 lek+siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kon...

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire . or...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Kerkohen Operatore

Rruga Sali Butka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkohen operatore ne gjuhen Italiane dhe Spanjolle me eksperience pune ne call center. Disponibiliteti full time. Pagesa te kenaqshme duke filluar 500 euro plus bonus objektivash. Adressa Ish parku i aurobusave Cel ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Hegis Bistro Lounge & Bar Kerkon

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet Kamariere Femer me Eksperienc pune Paga e Kenaqshme me Sigurime Shoqerore. Kerkohet PR ( Piare ) Femer Paga e Kenaqshme ....
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Motorrist Vend I Lire Pune.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/11/2019
Restorant Shtepia Shijes ofron vend te lire pune ne rolin e motorristit. Orari 11:00-17:00. Paga 220 leke ora, siguracione te paguara. Dita e diel pushim. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Kerkojme Punetore Rrobaqepesie Per Makine Qepese Dhe Hekur Pergatitor

Rruga Zenel Bastari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme punetore rrobaqepesie ne zonen e ish bllokut te magazinave perballe frigoriferit ne rrugen Siri Kodra. Kemi nevoje sa me shpejt per punetore hekuri gjithashtu,por jo me te njejten urgjence,per punetore makinerie qepese lineare. Jemi fabrik...

Kerkohet Kamariere/banakiere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2019
Kerkohet kamariere/banakiere . Nje person do ti beje te dyja. Adresa: te rruga e Barrikadave . Orari: turni i dyte 3/11. Paga:300 mije leke....

Kerkohet Kamariere

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/10/2019
Kerkohet kamariere, Kushte te mira pune,paga e kenaqshme Rr.Frosina Plaku ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Kerkohet Shitese Me/pa Eksperience

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shitese ne Furre Buke. Me / pa eksperience. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Punetor Qeramike

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Kompania po kërkon të zgjerojë stafin e saj në pozicionin: Punëtor Qeramike Profili i Kandidatit: Të ketë punuar në degën e Qeramikës. Kandidatët duhet të kenë përvojë pune mbi 2 vjet. Të karakterizohet nga saktësia, prod...
 • Profesioni: Punetor Qeramike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Kërkohet Recepsioniste

Farkë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkohet recepsioniste për turnin e parë. 08:00-16:00 Preferohet me banim në zonën Sauk,Farkë. ...
 • Profesioni: recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Ndihmes Furrxhi / Shitese /Kamarier

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bakery Ardi ofron vende te lira pune ne pozicionin ndihmes furrxhi /shitese/Kamarier me kushte shume te mira pune,paga e kenaqshme ,Adresa Rr,Fortuzi ,Komune e Parisit....

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane 99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

KERKOHET KAMARIERE

KOMPLEKSI VIZION PLUS, Tirane 20,000 Leke
DIVINUS BAR KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE. LOKALI NDODHET NE RRUGEN DON BOSKO BRENDA NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. NR TEL. ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier te kete eksperienc pune,...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacionit ne fuqi - Trajnim prane zyr...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkohet Banakier/e Me Ekperience Pune 34000+ Siguracione Te Paguara!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,400 Euro
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

SOFTWARE DEVELOPERS NE MALTE 2800 Euro Ne Muaj.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,800 Euro
🗣 📭 #MUNDESI_PUNESIMI_NE_MALTE📣📣📣📣🔥🌐 #📣🌐📭 VENDE TE LIRA PUNE PER: 📍#SOFTWARE_DEVELOPERS_2800_EURO_NE_MUAJ _______________________________________________ Kerkohet njohuri e mire e gjuhes angleze. Eksperienc...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,te kete punuar me perpara me kete lloj pune...

Kerkoj Punetor Per Servis Celularesh

rruga tish daija, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkoj punetor per servis celularesh dhe kopjuterash. Shumica e punes bazohet tek celularet. Duhet te kete njohuri bazike mbi a) celularet si - cmontim celualaresh (ndrim kasash) - ndrim ekranesh - ndrim baze karikimi - programime - ...
 • Profesioni: shites sherbime
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

G.S.E Security Kerkon Te Punesoje Teknik /Instalatore

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 09/11/2019
Vend pune teknik montimi Ofrohet vend pune : Teknik Montimi (Sisteme Alarmi dhe Kamera Sigurie) Preferohen me eksperience ne kete fushe ose ne instalimet elektrike ,instalime te tjera te ngjashme. Dergoni CV me foto ne adresen info@gsese...
 • Profesioni: teknik montimi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Manovrator

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
MANOVRATOR (për mjetet e rënda si Fadroma dhe Mini Fadome) Profili i kandidatit: Të jetë i pajisur me patentë për mjetet e rënda. Të ketë përvojë pune të mëparshme si Manovrator. Të jetë i pajisur me Dëshmi Aftësie Profesi...
 • Profesioni: Manovrator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Kerkoj Pastruese

rruga petro korcari perballe me zyrat e reja te KESH-it, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Bar Valencia kerkon pastruese me kohe te pjesshme ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

AMA Bllok - Kamariere Femer

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamariere femer me eksperience per AMA Bar ne Bllok! ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Tirane, Kerkojme 100 OPERATOR TELEFONIKE Per Fushatat LUCE/GAS Dhe TIM

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jeni njohes i gjuhes italiane? Doni fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent pozitiv e dinamik? Renovatio po te kerkon! Jemi ne kerkim te 100 operatoreve per fushatat LUCE E GAS dhe TIM. Ofrojme kompensim dhe komisionet me te larta ne treg. Orari ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Moskat Lounge Kerkon Ndihmes/e Banakier/e Me Eksperience Pune

Rruga Moskat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Moskat lounge kerkon ndihmes/e banakier/e me eksperience pune...
 • Profesioni: Nd banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Kerkohet Kamarier/e Basel Lounge

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier/e me eksperience punepaga e kenaqshme + siguracione ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Restorant Klosi

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Restorant Klosi kerkon te punesoje nje Zonje qe te bej NDIHMESE Kuzhinjere dhe PASTRUSE nr tel ... ...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

Web Developer Dhe Webdesigner PHP .NET

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kerkohet Web Developer dhe Webdesigner me eksperience Gjuhe programimi PHP, .NET - Te pakten 3 vjet eksperience PHP / MySQL .NET / SQL server - Njohuri te gjuhes italiane - Njohuri te mira MySQL , SQL server - Njohuri te mira HTML / CSS / J...
 • Profesioni: webdeveloper
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Agjent Shitje

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/10/2019
Kompania EuroAsia Automobiles kerkon te punesoje Agjent shitje. Kriteret: Arsim i larte , perparesi Administrim biznesi. Ekperience minimumi 2 vite ne fushen e Marketingut. Gjuhe e huaj It ose Eng. Pagese shume e mire me bonuse. Dergoni Cv-ne tu...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Kerkohet Pjatalarese & Pastruese

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkone te punesoje Pastruese & Pjata Larese. Preferohen me eksperience pune. Adresa: Prane Shkolles se Baletit, Tirane...

FARMACI M&SONS KERKON TE PUNSOJE 2 FARMACISTE Ose FARMACIST

Lordi Bajron Road, Besianë, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Farmaci M&Sons kerkon te punsoje 2 farmaciste ose farmacist me eksperience pune .kushte shum te mira pune page e kenaqshme ,...adresa laprake ne hyrje te spitalit ushtarak ....turni pare 07-15turni dyte 14-22 ...paga 45 000+ne muaj....1 dit ne...
 • Profesioni: Farmaciste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Banakiere(F) -Banakier Paga 35000 (mije leke) -Kamariere (F) Paga 25000 (mije leke) -Kamarier 20000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...

KERKOHEN 10 OPERATORE KAZINOJE NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,100 Euro Afati i Aplikimit: 10/11/2019
#MALTA 🌐 📢📢📢📢🔥🔥🔥🔥 🌼#KERKON_10_OPERATORE_ONLINE_NE_KAZINO🌼 🎯🎯🔥3 VENDET E FUNDIT ✔️ #APLIKO_DHE_PUNESOHU ✔️💰💰💰💰 🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼...
 • Profesioni: OPERATORE KAZINOJE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/10/2019

Kerkohen Agjent Imobiliar

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 25/12/2019
Tregu imobiliar eshte ne rritje te vazhdueshme dhe per rrjedhoje dhe kerkesat jane ne rritje. Jemi te vetedijshem qe Tirana po popullohet cdo vit e me shume. Ne si agjensi kemi nevojen e bashkepunetoreve per ta bere kete treg te funksionoje sa me ...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim