shitese ne kioske  

 Online 216 lexues | 4 njoftime ne pritje

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

“Stockholm Coffe&Lounge2” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2 tek RRUGA DURRESIT Kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune). Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te telefonit....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

KERKOHEN BARISTE DHE KAMARIERE ME EKSPERIENCE

Shetitorja e himares, Himare Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
KERKOHEN BARISTE DHE KAMARIERE ME EKSPERIENCE PER LOUNGE BAR NE SHETITORE TE HIMARES NE LOKALIN BOCCA LOUNGE...

Kerkohet Kamarier/Banakier

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Ennio Bar kerkon te punesoje Kamarier/Banakier Kanditati duhet te jete me experience te mepareshme pune ne kete sektor,te jete i komunikueshem,i shkathet,freksibel dhe teper KORREKT Paga dhe kushtet e punes te kenaqeshme. Te interesuarit te konta...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

KERKOHET OPERATORE, Zona Berat

Poshnjë, Albania, Berati Pagesa:Me Marreveshje
Kompania "SHYTI31" kerkon te punesoje operatore per shitjen e lendes se pare te mobilerise. Kandidatja te kete perfunduar shkollen e mesme ose te larte, te kete njohuri mbi programet baze te kompjuterit, te jete e komunikueshme me punen...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Pasticier Profesionist Ose/dhe Teknolog Ushqimor

Autostrada Tirane Durres km 11, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ALTA Group, kompania lider ne importin dhe distribucionin e nje game te gjere produktesh profesionale, lende te para per pasticeri furra buke, akullore, industrite ushqimore dhe ato te prodhimit te qumeshtit me qender ne Tirane, ka hapur konkurs per...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 09/06/2019
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkojme Pastruese

ngjitur me Drejtorine e Policise se Tiranes, Rruga Myslym Shyri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 24/07/2019
Kafe Pasticeri TAMEL, kerkon te punesoje pastruese . Pagese e kenaqshme, te gjitha sigurimet e paguara, ambient i kulturuar. Personat e interesuar mund te paraqiten prane ambienteve te TAMEL ose te kontaktojne me telefon/whatsapp. Adresa: ngji...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkohet Kamarier.

Rruga Pandi Dardha, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Bar Pantera - kerkon kamarier me eksperience pune ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2021
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Gjermane/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Gjermane/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

AGJENT MARKETINGU

bulevard kashar, Tirane Me Marreveshje
Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te...

Salon Masazherie LUXEVA France Kerkojme Punonjes/e

Rruga Myslym Shyri 5, Tirana, Albanie, Tirane 1,800 Euro
Salon masazherie LUXEVA France kerkojme punonjes/e Me dhe pa eksperience. Kushtet e punes ekselente. Me nje ekpe qe ka vite eksperience te shkelqyer. Rroga shume e kenaqshme. Nuk jemi ne Shqiperi Jemi ne France Faleminderit ...
 • Profesioni: Masazherie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 34,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pasticier Profesionist Ose/dhe Teknolog Ushqimor

Autostrada Tirane Durres km 11, Tirane 70,000 Leke
ALTA Group, kompania lider ne importin dhe distribucionin e nje game te gjere produktesh profesionale, lende te para per pasticeri furra buke, akullore, industrite ushqimore dhe ato te prodhimit te qumeshtit me qender ne Tirane, ka hapur konkurs per...

Bar Durresi

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/07/2019
Bar kafe Durresi kerkon kamarier per turn te dyte dhe te pare...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Sanitare Dhe Pjatalarese Turni II

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ejona Restaurant kerkon te punesoje nje Sanitare dhe Pjatalarese turni i 2. Orari i punes 16:00 - 24:00 Paga 30000 Lek neto + Siguracione dhe Vakt ne restorant. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ...

Kerkohet Kamariere

Kompleksi vizion plus, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Divinus Bar i cili ndodhet ne komleksin Vizion plus kerkon te punesoje banakiere me eksperience dhe kamrier/e. Te ineresuarit te kontaktojn ne nr e tel ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Bar Coffe East London Kerkon Te Punesoje Kamarier

Kthesa e kamzes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar coffe east london kerkon te punesoje kamarier. Preferohet me eksperience pune. Pagesa e kenaqshme+ siguracion. Adresa: kthesa e kamzes, ngjitur me spitalin hygeia,pallati me xhama blu. Te interesuarit te kontaktojne ne nr: + ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Pjatalarse & Pastruse

Bulevardi Zhan DArk, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2019
Restaurant Shtepia e Peshkut Kerkon Te Punesoj 1 Pjatalarse Dhe 1 Pastruse Te Interesuarat Te Kontaktojn Ose Vizitojn Ne Adresen Me Posht... Adr: Pallatet Shallvare 100 Metra Posht Taivanit Perball Me Kinema Agimi...

Shitese

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet shitese (Femer) per dyqan. 1- Te kete aftesi te mira komunikuese 2- Te kete njohuri te gjuhes Angleze 3 - Eksperienca perben perparesi Paga: E kenaqshme. - Per me shume informacione, na kontaktoni ne: - WhatssApp: + - E-mail:...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:34,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2018
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Dumrea Kerkon Shitese Me Eksperienc.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/05/2022
Kerkoj shitese te paraqitshme ne moshen 18-35 vjece. Paga 25000 mij leke vec nga keto puntorit i ofrohen dhe sigurimet te paguara.Adresa te ish stacioni fundit i tiranes re ura e selites. Kontakti : ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Esco Bar Lounge

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Esco Bar Louge kerkon te punesoje KAMARIER/E dhe BANAKIER/E me eksperience pune.Ofrojme kushte te mira pune dhe pagese te kenaqeshme....

Kerkojme Shitese

Rruga Dervish Hatixhe , Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Pet Shop Farmina kerkon te punesoje shitese me ose pa eksperience per orarin e pasdites (9-17) per dyqanin tone tek Rr.Dervish Hatixhe Kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme. Per me shume informacion kontaktoni ne numrat e meposhtem: ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkojme Kamarjer /e

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/08/2019
kerkojme kamarjer / e me eksperienc qe te arri te perballoi fluksin kushte shum te mira pune edhe paga e kenashme paga plus sigurime edhe me 1 dite pushimi ne jave ...
 • Profesioni: kamarjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkojme Banakier

Inxhinieria e Ndertimit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme te punesojme Banakier. Me eksperience pune.. Me siguracione.. +...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/07/2019

Ndihms Kuzhinier

Himarë, Albania, Himare Pagesa:40,000 Leke
Ofroj vend pune ndihms kuzhinier ne sektorin e sallatrave kushte te mira pune ofrohet akomodim ushqim +siguracion per me teper :...
 • Profesioni: Ndihms kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Kerkojme Zgarist

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2019
Kerkojme zgarist me eksperience rroga 400-mije,lokal i ri kushte te mira pune selite...
 • Profesioni: Zgarist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Punetore Peshku

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme punetore per pastrim peshku per ne dyqan. Kushte te mira pune. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr, tel ose te paraqiten prane dyqanit ne adresen Rr. Barrikadave, pas Mullirit te vjeter...

Kerkojm Shitese Me Eksperienc

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkojm nje vajz te sjellshme , serioze dhe te komunikueshme per shitese butiku.Vetem vajza me qellime afatgjata punesimi per kontrate 1vjecare pune....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkojme Picajol

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Urgjent....kerkojme picajol per pune sezonale,akomodimi dhe ushqimi te paguara,per me shum kontaktoni ne viber ose watsap...

Oferte Punesimi Ne Hotel

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Hotel Deluxe kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionet: Recepsionist (Turni 3) dhe Banakiere. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: ...
 • Profesioni: recepsionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkoj Te Punesoje Nje Shitese Me Eksperience Pune. Page E Kenaqeshme

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Kerkoj nje vajze, profili shitese per librari. Me eksperience pune, te jete e komunikueshme, te kete deshire te punoje.. Te interesuarat per me shume info te kontaktojne whatsapp/viber. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkojme Kamerier/e Dhe Picier

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOJME KMARIER ose KAMARIRE. Puna eshte me turne dhe nje dite ne jave pushim. KERKOJME PICIER orari 16:00 - 23:00 pushim nje dite ne jave. Paga eshte 4000 L dhe siguracion i paguar....

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim