shpallej per vende pune ne ulqin 

 Online 341 lexues | 7 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Banakier/e , Kamarier/e Me Ekperience Pune

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Banakier/e , Kamarier/e me ekperience pune Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta , ish ekpozita prane Gjykates se Rrethit , Tirane...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek Rruga “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek+ siguracione. Te interesuarit ju lutemi te na kontaktojn ne nr ton te...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Keshillues I Papar? Ofrojme Punen Qe Ben Per Ju!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
Vatic Markets kerkon te punesoje konsulent telefonik me eksperience per gjuhen italiane. Cfare ju duhet: - Nivel i gjuhes mbi mesatar - Disponibilitet full time - Eksperienca ne call center eshte prioritet - Perkushtim ne pune - Aftesi te mi...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Shites Per Tabacino

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tabaccino kerkon te zgjeroje stafin. Kerkon punetor turni 2-te. Kushte shume te mira pune. Pagese e kenaqshme. Te interesuarit te na kontaktojne per me shume informacion....
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet SHOFER

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/08/2019
Acqua Prima shpk kerkon te rekrutoje Shofer fugoni Kualifikimet / Kerkesat -Shtetesi Shqiptare -Patente e Klasit B -Eksperince e meparshme -Aftesi te mira komunikuese dhe menaxheriale Te interesuarit te kontaktojne info@ujeprima.al ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Shofer/Shperndares

Rruga Daut Borici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kerkohet nje person per shperndarje porosish. Te dije dije te perdori kasen. Perben avantazh eksperienca e puneve para ne te njejtin pozicion. Te kete patente te klasit B. Te jete korrekt dhe bashkepunues. Paga e kenaqshme page baze+ perqindje ...

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...
 • Profesioni: Business Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

KERKOHET SHITES NE KIOSKE (Mashkull)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/07/2019
KERKOHET SHITES NE KIOSKE (Mashkull) TURNI TRETE ORA 23:00-07:00 PAGA E KENAQSHME. Nr.kontakti : +...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Recepsioniste Ne Palester

Rruga Musa Maci, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet Recepsioniste ne palester. Personat e interesuar te kontaktojne. Paga e kenaqshme dhe orari i punes pasdite. ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

KERKOHET SHOFER PER BIZNES

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shoferi duhet te kete patente dhe eksperince prej disa vitesh. Te jete i sjellshem dhe serioz ne pune. Mosha mbi 25 vjec. Te kete dhe deshiren e shitjes pasi kerkohet qe te punoje dhe si agjent shitje. Duhet me patjeter te na dergoni referenca t...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Pozicion I Lire Pune Korier (shperndares Porosish Me Biciklete) Per Restorant Floga Te Rruga E Elbas

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/09/2019
Pozicion i lire pune Korier per restorant Floga te rruga e Elbasanit. shperndares porosish me biciklete. ...
 • Profesioni: Korier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Edukatore, Per Parashkollor

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:38,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Jam i interesuar per nje edukatore parashkollor, paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkoj Shofer Furgoni

Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj shofer furgoni per nxenes shkolle, dy ore ne dite, mosha mbi 40 vjec, te banoje ne zonen e kombinatit, misto mames ose astir...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

CAVALLI CLUB DUBAI KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3 Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon staf punesimi per ne Cavalli Club DUBAI ne pozicione te ndryshme si : -MENAXHER RESTORANTI - $2500 -SUPERVIZOR RESTORANTI - $1500 -SUPERVIZOR BARI - $1200 -VAJZA MIKPRITESE NE RESTORANT - $11OO -BANAKI...

MUNDESI PUNESIMI E MENJEHERESHME NE GJERMANI!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,850 Euro
Agjensia e punesimit SELOS Agency Recruitment Albania kerkon te punesoj STAF MJEKESOR DHE PERKUJDESJE NE GJERMANI! Punesim i shpejte dhe i sigurt! OFROHET : -PAGESE MUJORE 1850 EURO/NETTO ! -NISJA E MENJEHERSHME ! ...
 • Profesioni: Perkujdesje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....

OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE KAMARIER/E DHE BANAKIER/E

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamarier/e, banakier/e dhe sanitare me kohe te pjesshme....

Kompania E Kozmetikes Medicinale Farmasi

Lulishtja 1 Maji Tiranë , Tirane Pagesa:98,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kompania e Kozmetikes medicinale Farmasi! E njohur nga shteti Turk, kerkon te punesoj 10 agjent/e vajza/djem nga mosha 18-55. Nese deshironi te punoni ne nje kompani serioze jeni te mirepritur. Rregjistrimi shume I thjesht, vetem me karten e id! P...
 • Profesioni: Agjent/e shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

AUTO-CENTER

Rruga Viktor Eftemiu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet Punonjese Per AGJENSI DOGANORE

Dogana e Tiranës, Vorë e Vjetër, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjensia Doganore Delfini 2 kerkon punonjese femer (me ose pa eksperience) per filialin ne Vore, Tirane. Kerkesat : 1. Te kete mbaruar shkollen e larte. 2. Te di anglisht dhe italisht 3. Te kete njohuri baze kompjuterike. ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkoj Tapicier

Blloku Gintash, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/08/2020
Kerkoj tapicier me ose pa experience. Mosha 20-27 vjec, paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Tapicier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet SEKRETARE Dhe ASISTENTE DENTARE

Rruga sami frasheri nr 8, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/07/2019
Klinika dentare lako kerkon te punesoje ASISTENTE dentare dhe SEKRETARE full time. cel email info@klinikadentarelako.al...
 • Profesioni: asistente
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Ofroj Vend Pune

Rruga Elez Isufi, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Kerkoj punonjese agjensie udhetimi dhe punonjese exchange , per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel. Adresa: Rruga Elez Isufi, Ura Institutit, prane karburant Dakut...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

The Golden Salon Kerkon Berber Me Eksperience

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/05/2019
The Golden Salon kerkon te punesoje berber me eksperienc mbi 2 vjecare...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Asistente Ne Klinike Dentare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Klinika dentare Europa kerkon te punesoje nje asistente per turnin e paradites.Duhet te kete mbaruar stomatologji dhe te kete eksperience si asistente .Paga e kenaqshme....
 • Profesioni: asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Shites Karburanti

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkojme shites karburanti me ose pa eksperience paga e kenaqshme plus siguracion puna me 3 turne te interesuarit te telefonojn ne nr ...
 • Profesioni: shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kërkojmë- Kamarier / Banakier

Sami Frasheri , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/09/2019
Sanck & Bar, për shkak te zgjerimit te sherbimit kërkon të punesoje staf, me kamarier dhe banakier vajza dhe djem. Pagesa dhe kushtet e punës shume te kënaqshme!...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2017
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani Kerkon punetor fast foodi per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon kreper/ picier per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon motorrist per turnin 17:00 me 1.00 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Per Muaji Shtator 2019

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje per muajin Shatator 2019: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke)+ Siguracion -Kamarier (M) Paga 20000 (mije leke) + Siguracion...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Krepier

Rruga Barrikada , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Krepier me eksperience pune paga shume e mire plus siguracione ...
 • Profesioni: Krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkoje Kujdestar Per Te Moshuar Paradite.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoje kujdestar per nje zoteri. Orari 8.00 me 13.30 paradite. Adresa rruga Teodor Keko, Astir. Personat e interesuar te kontaktojne ne kete nr . Pagesa 20.000 leke....
 • Profesioni: Kujdestar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim