teleperfomanca 

 Online 392 lexues | 12 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
Vatic Markets kerkon te punesoje konsulent telefonik me eksperience per gjuhen italiane. Cfare ju duhet: - Nivel i gjuhes mbi mesatar - Disponibilitet full time - Eksperienca ne call center eshte prioritet - Perkushtim ne pune - Aftesi te mi...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

Ofroj Vend Pune Banakiere (F), Kamariere (F) Me Eksperience Pune

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Ofroj vend pune Banakiere (F), Kamariere (F) me ekperience pune Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta , ish ekpozita prane Gjykates se Rrethit , Tirane...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Gjermane! Mos Kerko Me Shume, Mundesia Jote Jemi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek Rruga “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek+ siguracione. Te interesuarit ju lutemi te na kontaktojn ne nr ton te...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pastruese Hoteli 4 Ore Ne Dite

Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/11/2019
Kerkohet SANITARE hoteli 4 ore ne dite Kushte te mira pune Paga e kenaqshme Adresa:rruga "Kongresi Manastirit" Kontakt: viber/whats up...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkoj Banakier Dhe Kamarier

Inxhinieria e Ndertimit, Tiranë , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj Banakier dhe Kamarier me Eksperienc pune.Te jene korrekt dhe te komunikueshem ne pune. Paga e kenaqeshme dhe me siguracione....

Kerkojme Banakjer Kamarjer

Rruga Dervish Bej Mitrovica, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkojme nje djal qe punon dhe banakjer dhe kamarjer. Banakjer kuptohet ekspres etj jo kokteile. Rroga 300 mij lek. Turni par 7 me 3, turni dyt 3 me 11. Kerkohen dy turnet...
 • Profesioni: Banakjer kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkojme Kamariere ( Femer )

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Xo Bar kerkon te punesoj kamariere me kohe te plote kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Puna eshte e organizuar me 2 turne me nderrim. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin : +...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Restorant Kerkon Staf

Komuna e Parisit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/09/2019
"Eden Breeze" Fish Restaurant, ne krah te Qendres Kristal (Komuna e Parisit) kerkon Staf (Kamarier, ndihmes kamarier, banakier, sanitare) Kandidati duhet te kete: - Eksperience ne fushen e sherbimit ne restorante. - Te jete person i s...
 • Profesioni: staf
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkojme Kamariere / Banakiere

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamariere banakiere , te kene eksperience . Sjellja dhe korrektsia prioritet ....

Agjent Shitje (Tirane)

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/10/2019
Resa sh.p.k tregton produkte te ndryshme ushqimore dhe aktualisht kerkon agjent shitje per Tiranen. Kerkesat: Eksperience pune si agjent shitje ne terren Mosha mbi 23 vjec Patente B Te interesuarit dergoni CV ne info@resa.al Resa shpk R...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Pun Per Restaurant

Heidelberg Straße , Tirane Pagesa:12,000 Euro Afati i Aplikimit: 06/06/2023
Kerkese per puntor Femer/ Mashkull per Restaurant, Guzhin ose banakier...
 • Profesioni: Restaurant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

CTC DURRES Kerkon Te Punesoje 50 Operatore Telefonike.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2024
CONTACT TRADE CENTER DURRES kerkon te punesoje 50 operatore ! Cdo person qe di gjuhen italiane, me ose pa eksperience ne kete sektor, eshte i ftuar te beje nje interviste ne zyrat tona. Kompania jone ofron pagesat me te mira ne treg, si dhe bonu...
 • Profesioni: OPERATOR
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkohet Kamarier Per Mbasdite Nga Ora 3 Deri Ne 9

Rruga e Barrikadave, Tiranë, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkohet kamarier per mbasdite perball gjimnazit SAMI FRASHERI orari mbasdite 3me 9 rruga barrikadave mosha nga 17 vjec deri 30 paga e kenaqeshme ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....

OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE KAMARIER/E DHE BANAKIER/E

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamarier/e, banakier/e dhe sanitare me kohe te pjesshme....

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

CAVALLI CLUB DUBAI KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3 Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon staf punesimi per ne Cavalli Club DUBAI ne pozicione te ndryshme si : -MENAXHER RESTORANTI - $2500 -SUPERVIZOR RESTORANTI - $1500 -SUPERVIZOR BARI - $1200 -VAJZA MIKPRITESE NE RESTORANT - $11OO -BANAKI...

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane 35,000 Leke
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...

Fraterie Kerkon Sanitare Dhe Kamarier Restoranti

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/10/2019
Restaurant frateie eshte ne kerkim te nje sanitare-je dhe kamarier kushte shume te mira pune..........2 te djela te muajit pushim me ose pa experience rruga komuna e parisit 100 metra larg big market...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkojme Operatore Telefonike

Prane Vizion Plus, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht!📞 Na kontaktoni ne whatsapp ose na telefononi 📞 Dergoni CV ne hr@businessdata.ltd ✉️ Pagese baze e negociueshme sipas eksperiences + sistem bonus progresive!💰...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Banakier/e Yogurterie

Rruga Frank Bardhi, Tirane Pagesa:25,000 Leke
AMLA FroYo Chocolate kerkon banakiere jogurterie me eksperience. Pagesa e kenaqshme!...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Agjent Imobiliar

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Je person energjik dhe ke pike te forte komunikimin? Je i hapur per sfida te reja dhe deshiron te zhvillosh karrieren tende ne nje sfere tjeter? Te pelqen te jesh pjese e nje ekipi profesionist dhe te suksesshem ne Real Estate? Atehere eshte koha t...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Dreams Cofe

Farmacia 10, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj 2 kamajer/e 2 banakjer/e...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkoje Guzhiner,Ndihmes Guzhinier

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/11/2019
Kerkoj Guzhinier dhe ndihmes guzhinier mosha mbi 20 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira...
 • Profesioni: Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkojme Krepier/e Te Jete I/e Afte Te Perballoje Fluks , Dhdhe Te Jete Me Eksperience Pune

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkojme krepier/e te jete i/e afte te perballoje fluks , dhdhe te jete me eksperience pune ...
 • Profesioni: krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Operatore Turistik

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 16/10/2019
Albania Travel & Voyage shpall vakant pozicionin Operatore Turizmi. Ne menyre qe te vazhdojme te rritemi me te njejtin ritem qe kemi aktualisht, ne kemi nevoje te kemi ne ekipin tone te punes profesioniste te talentuar dhe te motivuar. Provo t...

LPA Legal Ofron Vend Pune Per 3 Asistente Administrative Me Profil Jo-ligjor.

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/10/2019
LPA Legal ofron vend pune per 3 Asistente administrative me profil jo-ligjor. Kriteret: - Njohuri te mira te gjuhes Angleze dhe Italiane; - Edukim i Larte: Fakulteti i Gjuheve te Huaja, Fakulteti i Histori dhe Filologjise, Fakulteti i Shkencave...

Ndihmes/e Kuzhinier

Kryqezimi i rruges Naim Frasheri me rrugen Frederik Shiroka Mbrapa ambasades greke, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet ndihmes/e kuzhine ne restorantin Gastro Organic. Kushte shume te mira pune. Paga e diskutueshme ne varesi te orarit te punes....
 • Profesioni: Ndihmes/e kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkohet Rekrutuese/FEMER

Rruga Perlat Rexhepi, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
KERKOHET REKRUTUESE/FEMER 😌 #weweb Weweb kerkon te zgjeroje Departamentin e Burimeve Njerezore me Rekrutuese (Formatore/ Femer) 👩👩‍💻 Kompania jone operon ne treg qe prej vitit 2015 dhe stafi yne eshte gjithnje ne zgjerim. Per te ...
 • Profesioni: Rekrutuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Asistente Zyre

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Detyra lidhur me pozicionin 1. Te beje publikimin ne website, shperndarjen dhe azhornimin e listimeve ne portale. 2. Te kujdeset per korrespondencen (telefonike, elektronike, etj) 3. Te mbaje komunikimet me agjentet ne terren, te beje ndjekjen d...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkojme Puntor

Rruga Fabrika e Qelqit, Tiran, Arnavutluk, Tirane Pagesa:27,000 Leke
kerkohen puntor puntore qe te kene punuar me pare ne shtypshkronja ose ne firma ambalazhi. mosha 20-40vjec. te afte dhe te shkathet ne pune,te mos kene pengesa fizike ne trup.te interesuarit duhet te paraqiten prane zyrave tona bashke me cv-te.Ne...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Per Muaji Shtator 2019

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje per muajin Shatator 2019: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke)+ Siguracion -Kamarier (M) Paga 20000 (mije leke) + Siguracion...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani Kerkon punetor fast foodi per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon kreper/ picier per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon motorrist per turnin 17:00 me 1.00 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Homeplus Albania Po Rekruton Agjente Terreni Ne Fushen E Pasurive Te Patundshme.

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Detyrat 1. Gjetja dhe identifikimi i pronave dhe krijimi i rrjetit te bashkepunetoreve. 2. Komunikimi dhe vendosja e kontakteve te vazhdueshme me pronare apo administratore. 3. Organizimi i vizitave ne prone, pershkrimi dhe fotografimi i ambient...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Ofroj Vend Pune Fotografe(f)

Rruga Rrapo Hekali, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Studios tone i nevojitet fotografe(f)qe te dije te perdori photoshopin shume mire.Orari i punes i plote(8 ore). Per detaje te tjera kontaktoni ne nr tel watsap, viber ...
 • Profesioni: Fotografe
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim