vende pune ne angli 2018 11814 njoftime

 Online 263 lexues | 2 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te tele...

(TIRAN & FIER) SEI IN CERCA DI UN LAVORO STABILE?

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
TIRANA CERCASI - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA TELEFONIA (multibrand) - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA IN ENERGIA (multibrand) - 2 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA (POSSIBILITA DI SCEGLIERE LA CAPAGNIA CHE SI VUOLE LAVORARE) ...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Kerkohet Kamarier

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier per restorant peshku me eksperience pune,kushte te mira pune dhe page te kenaqshme...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkoj Shitese Me Eksperienc

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kerkojm vajze / djal mbi moshen 25 vjec , pa obligime shkollore dhe pa preukopime me eksperienc ne shitjen e rrobave per femra dhe meshkuj.Te jen te paraqitshem dhe te komunikueshem me klientin, te ken qellime afatgjata punesimi(kontrata 1 vjecare)....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Banakjer Ose Kamarjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkoj banakjer turni i pare, kamarjer/banakjer turni i dyte...
 • Profesioni: Kamarjer Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kamarjer Banakjer

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/05/2019
Ofrohet vend pune kamarjer/e banakjer/e Lokal afer petroninit. Paga 25000 leke...
 • Profesioni: Kamarjer Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkohet Sanitare(Pastruese)

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Pastruese per te Zgara Carcani .. Kerkohet per vetem 4 Ore Mbazdite .. Pagesa eshte shume e mire po ashtu dhe kushtet e punes .. Adresa: Astir , Ne krah te bar Artistit , 100 metra me poshte (afer Conadit) Per me shume informacion Kont...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 10/06/2019
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore Pagesa:1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Kerkohet Ndihmes Picier

Dajt, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/06/2019
Kerkohet Ndihmes Picier...
 • Profesioni: Ndihmes Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkojme Kuzhinier

Velipoje, Shkoder 4042, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Kuzhinier te hotel Viktoria Velipoje. Te interesuarit te na kontaktojne ne ket Nr:...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Century 21 CPM Kerkone Menaxhere Zyre

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Century 21 CPM kompani me pervoje 5 vjeçare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi po kerkon te rekrutoje menaxhere zyre! Profili i kandidatit: - Te kete mbaruar arsimin e larte - Preferohet me eksperience te meparshme ne menaxhim...

URGENTE!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
URGENTE!!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO IN LINGUA ITALIANA PER CALL CENTER APERTO DA 6 ANNI OFFRIAMO DAI 250 AI 350 LEK ORA E BONUS DAI 5000 AI 23000LEK SECONDO GLI APPUNTAMENTI PRESI. ORARI DALLE 9,30 ALLE 15,30 ...

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Kekojme Banakiere

Rruga Arben Broci, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
BAR Valentino kerkon banakiere me eksperienc.te interesuarit te kontaktojne ne nr ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkojme Picier

Velipoje, Shkoder 4042, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Hotel Viktoria Velipoje Kerkon Picier Te interesuarit te na kontaktojne ne ket Nr:...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

KAMARIERE

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/05/2020
MAK Bar kerkon te punesoje KAMARIERE me eksperience.Lokali disponon nje klientel shume te madhe. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit. ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Wine Bar Kevin

Rruga George W Bush, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/05/2019
Kerkohet, banakiere , kamarier me eksperience pune . Paga e kenaqshme + siguracione...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkoj Picier/e

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 26/06/2019
Kerkoj picier ose piciere ose me rroge ose me % 50me 50 Duhet te jete i kalifikuar per picerin te gjitha moshat Jan kushte te mira pune per me shum komtaltoni tek numri + gjithashtu ofroj kurs falas per picier/e...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Pune Sezonale Gjiri Lalezit

Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet per sezon ne gjirin e lalezit. Kamarier Nd kamarier Banakier Nd banakier Guzhinier Nd guzhinier Fjetja ushqimi i perfshire ose transport ditor. Paga te kenaqeshme. Cel. : ...
 • Profesioni: Te ndryshme
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

The Rooms Restaurant Kerkon NDIHMES KUZHINIER

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/06/2019
The Rooms Restaurant prane Bllokut Tirane kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhinier. Kontaktoni ne numer tel. ....
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Jurist Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane ofrohet vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Jurist me eksperience pune Kriteret: Te kete mbaruar fakultetin Juridik Te kete eksperience pu...

Tirane, Kerkohet Asistente Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane, vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Asistente zyre Kerkesat: 1- Te dije gjuhen angleze ne menyre perfekte. Te shkruar dhe te folur niveli C2...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

SHITESE NE DYQAN-L'AVENIR BOUTIQUE(TEG)

Sauk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/06/2019
NJOFTIM PUNE (KOHE TE PLOTE) Profili i kompanise : L’Avenir eshte pjese e “KIDS FASHION GROUP”, I cili sjell per here te pare ne Shqiperi brand-et me te njohura te veshjeve per femije si: Moncler, Monnalisa, Karl Lagerfeld Kids, Little Ma...
 • Profesioni: Shitese ne dyqan
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkojme Kamarier/Banakier... Turni I Pare 7:00-15:00

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Pershendetje, Kerkojme nje kamarier me eksperience te afte te perdore edhe ekspresin. Adresa: Hotel Town House. ...
 • Profesioni: Kamarier Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te tele...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Banakier Ne Dario’ S

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2019
Jemi duke zgjeruar stafin dhe jemi ne kerkim te personave me deshire per te punuar. Deshironi nje pune ne te cilen jepni me te miren? Deshironi nje grup pune entuziast? Jeni korrekt , te sjellshem dhe komunikues? Ju mirepresim ne Dario’s. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Aplikoni Tani Per T'u Bere Pjese E Kompanise Imobiliare Me Te Madhe Shqiptare !

Rruga Sulejman Delvina , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
•Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: 📩priority@futurehome.al 🌐 http://futu...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere -Kamarier -Banakier ...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 300 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Konsulent Imobiliar

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/04/2019
We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: property@futurehome.al Tel: Aplikoni : http://futurehome.al/apply Future Home Real Estate,Kompania me e madhe Shqiptare e Ndermjetesimit Te Pasurive Te Paluajtshme kerkon te zgjeroje stafin e saj me kol...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Ende I Pa Pune?

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : htt...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkohen Agjent-e Imobiliar Pagesat: 500 €

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkon agjent ose agjente imobiliare Pagesat : 500 € Adresa:Kryqezimi i 21 dhjetorit Agjensia Alesi-Real-Estate Tel:...
 • Profesioni: Agjent-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkoj Kamarier/e.

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/05/2020
Kerkoj kamarier/e vetëm per turnin e pare. Me eksperiencë të mëparshme. Paga e kënaqshme. Add: ish - markata vjetër....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2019

Kerkoj Nd.Guzhinjere (Femer)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/12/2020
Kerkoj ndihmse guzhinjere me ose pa eksperence Te kete njohuri ne gatimet baze tradicionale shqiptare gjella dhe tava. Orari 8 me 4 e 30 ose 12 me 8 e 30 Paga varion sipas eksperiences nga 220 deri ne 280 mije lek Siguracionet e paguara 1 dit n...
 • Profesioni: Nd.Guzhinjere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/05/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim