vende pune ne dhermi 10929 njoftime

 Online 29 lexues | 1 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: ...

Punesim I Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Ne Italisht (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION : Ofron Punesim te menjeheshem si operatore, Team Leader ose GRUP i gateshme pune me...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Komania A&K GROUP Kerkon Agjente Tregtare Ne Terren

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkojme agjente tregtare ne terren me ose pa eksperience...mosha 20-35...aplikantet duhet...

TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE

Shkozet, Albania, Durres Me Marreveshje
RAILI SHPK ESHTE I INTERESUAR PER TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE TE RESTORANTEVE, SOBA...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka ekspe...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise Nr.1 ne Bote te Real Estate, eshte ne faze faze rekrutim...

Kerkojme Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,anglisht

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

KAMARIER/E - BANAKIERE - KREPJER/E ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2018
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Ndihms Kuzhinier

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:30,000 Leke
Ofroj vend pune ndims kuzhinier per sektorin e sallatrave ne dhermi paga e kenaqshme ofroh...
 • Profesioni: Ndihms kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Mobileri Gazi

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/08/2019
kerkojm persona qe jan te afte.Kerkojm nje usta marangos dhe nje zmerilues...
 • Profesioni: marangoz
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Stockholm Coffe&Lounge2 Kerkon Kamariere Femra !

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
Stockholm Coffe&Lounge2 kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

KERKOJ FURRXHI/BUKEPJEKES

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/06/2019
Kerkoj nje furrxhi/bukepjekes me eksperience minimale 5 vite, te dije te punoje lloje te n...
 • Profesioni: Furrxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Kerkohet KAMARIER,KAMARIERE Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Kristi Ofron kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Nqs jeni te interesuar kontak...

Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Jeni ne kerkim te mundesive me te mira ? Ka ardhur momenti per punen e endrrave . Kompan...

Kompania Gjermane Librex Ofron Mundesi Punesimi

Rruga Aleksandri i Madh, Albania, Tirane 300 Euro
Je I ri? Energjik? Kerkon pavarsi ekonomike? Kjo eshte mundesia qe ke pritur.Kompania Gjer...

ASLA INTERNATIONAL

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
ASLA INTERNATIONAL OFRON VENDE PUNE PER VAJZA DHE DJEM TE GRUPMOSHAVE 20 - 33 VJEC. OFRO...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes ita...

Punesim Per Fizioterapiste Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Punesim per fizioterapiste/fizioterapist Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerku...

Ofrohen Vende Pune Masazhjere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Ofrohen vende pune masazhjere me ose pa eksperjenc pune ...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish-Bllokut, kerkon te punesoje 50 operator/e & 1...

Stockholm Coffe&Lounge2 Kerkon Kamariere Femra !

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2 kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) ...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone ...

Ofrohet Vend Pune Si Asistente Zyre

Rruga Sulejman Kadiu, Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
Studio Ligjore TIVARI kerkon te punesoje 2 asistente zyre me kohe te plote. E interesua...

Smartcom New Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Italiane

Rruga Selvia, Albania, Tirane 2,000 Euro
Smartcom New ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe ...

Vende Pune Per Punonjes Marketi

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet kasier, punonjes banaku , salle...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane/Angleze...

GRIND LONDON - Oferte Pune Kamarier/e

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2019
Kerkojm te punesojm kamarier/e. Mosha mbi 18vjec. Orari Full-Time. Te kete eksperience ne ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

Banakier/e

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkohet banakiere me ekspersienc pune, kushtet e punes dhe paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Ofrohet Vend Pune Tour Guide

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/09/2019
Hotel Adriatik, a 5 star resort in Beach, part of the Luxury Group, seeks to employ energe...
 • Profesioni: Tour Guide
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Oslo Bar Kaffe Tek Komuna Parisit Kerkon Staf

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2019
Oslo bar kafe ,kerkon te punesoje kamarier me eksperience .banakiere femer me eksperience ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Kerkoj Kamariere

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj Kamariere (femer) mosha 25-35 me orar te plote me eksperience pune, te jete e komun...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

Kamarier/Banakier

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Bar-Kafe Prado kerkon te punesoje kamarier qe di te beje dhe banakun , te jete me eksperie...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

Kamarjere

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2019
Kerkoj kamarjere femer te jete e komunikueshme dhe e sjellshme...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

Kerkojm Marangoz Me Eksperince

Shkozet, durres Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Kerkojm marangoz, te jete i kualifikuar ne fushen e mobilerise , orari i punes 8 orarsh rr...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Crepes & Juice

Rruga Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2024
Kreperia me e re Ne zonen e 21 pas inxhinierise COCO CREPES & Juice ...
 • Profesioni: Njoftim
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Fast-food

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/07/2019
Kerkojme fast foodier me eksperience, paga plus siguracione me nje turn ose me 2 turne.per...
 • Profesioni: fast-food
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Kerkohet Kamarier Restoranti

Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Kerkohet Nd/kamarier per restorant me ose pa eksperienc. Kushte shum te mira pune cel:06...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
-Banakier/e (Paga 35000 leke) -Kamarier (Paga 20000 leke) ...

Kopshti

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Kopshti "Topoxhixho", kerkon te punesoje : Edukatore Kopshti : - Kandidatu...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

Kerkojme Staf

Rruga Hamdi Sina, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkojme banakjer/e kamarjer/e me eksperience pune. Paga dhe kushtet e punes shum te kena...
 • Profesioni: banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

Shitese Ne Dyqan

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Dyqani "All Brands" pjese e Auto Start Group "ASG" Sha kerkon te punes...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
-Banakier/e (Paga 35000 leke) -Kamarier (Paga 20000 leke) ...

Pastrim Profesional

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kompania "Diamante Pastrim" qe ofron pastrime profesionale per apartamente, zyra...

Kamarier / Kamariere

Rruga Ded Gjo Luli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2019
Kerkojme kamarier rroge te kenaqshme 20000 leke + sigurime Whats app 0685515281...

Kerkohet Kamarier, Turni I Pare

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Bar Sarah, Yzberish kerkon te punesoje kamarier. Turni i pare, ora 7-15. Adresa, yzberish ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Ofrojme Vend Pune Kamarjer/e

Rruga Muhamet Deliu, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Floa Caffe ofron vend pune per kamarjer/e Te ket eksperienc pune te pakten 1 vit Vendo...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/04/2019

Kerkoj Marangoz

Rruga 14 nendori, Durres Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2019
Vend pune per marangoz ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/04/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim