vende pune shitese ne supermarket 

 Online 1187 lexues | 43 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere, Kamariere Dhe Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj : Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune ...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

Kerkohen Operator Frengjisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jeni lodhur nga marketingu dhe shitjet telefonike? 😒 Ejani të punoni në një fushatë krejtësisht ndryshe 😉 Nëse keni disponibiliet për të punuar me kohë të plotë dhe dëshironi të përfitoni shpërblime të larta, na kontaktoni n...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Konsulent Marketingu/ GJERMANISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen gjermane. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Gjermane ne nje nivel B1/B2 Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komuniku...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

ITALISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane. Kandidatet duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2 Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale. Pagesa: Page Baze + Bonuse. Ofr...
 • Profesioni: Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Kamarjere

Pallatet vizioplus, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamarjere ska rensi eksperienca mjafton deshira per te punuar ambjent familjar..rroga shume e mire..k Nr ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkohet Picjer

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm picjer Me eksperjenc pune Orari 11:00 23:00 Te jete person korrekt . Per me shum informacjon ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkojme Staff

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkojme ekonomist ...
 • Profesioni: Ekonomist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

4 Ore Ne Dite -Paketim Produktesh Per Dyqan Online

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
**Dergoni te dhena ose CV ne whats app** -Kerkohet nje vajze per paketim produktesh per Dyqan Online(produkte kuzhine) -Puna 4 ore pasdite (15:00-19:00) ose (14:00-18:00) -Preferohet mosha 25-40 vjec -Paga e kenaqshme per Punen e kryer & Ora...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkojme Kamarier/kamariere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2021
Kerkojme kamarier dhe ndihmes kamarier...

Kerkojme Punetore

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Kerkojme staff te sherbej ne dyqan peshku shitje/pastrim...
 • Profesioni: Shitese/pastrim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
NJOFTIM_PER_PUNESIM_NE_️️SUEDI DHE ITALI #KOMPANI_NE_SUEDI_DHE_ITALI_KERKOJNE_PERSONEL_NGA_SHQIPERIA_PER_POZICIONIN_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#KUJDESTARE_NE_SHTEPI _____________________________________________ 🔖- Kandidatet e interes...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Tobacco Store "17 Nentori" kerkon te punesoje shitese. Paga shume e kenaqshme dhe mundesi per Bonus. Mosha e preferuar 18-25 vjec. Adresa;Rruga e Barrikadave tek qendra "Galeria"...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkohet Nje Vajze Per Marketing

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje vajze per Marketing ne terren per posten Turboo Albania ...
 • Profesioni: Marketing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

App Developer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 20/06/2020
Pershendetje, Kerkoj nje app developer me experience dhe portofolio. Pagesa eshte nga 300 deri ne 600 euro ne muaj dhe keni liri te punoni nga shtepija. Ju lutem me kontaktoni via email tek: hi@swaptic.com...
 • Profesioni: App Developer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Punetor

Rruga Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam nje repart mobilerie tek blloku i magazinave rr.Siri Kodra.Kerkoj te punesoj dike ne pozicionin e ndihmesit per repart e mobilerise .Personat te interesuar mund te me kontaktojne.Falemindeit...
 • Profesioni: Ndihmes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Lavazhier Me Eksperienc Pune

, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2023
kerkoj puntor lavazhi me eksperienc pune ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkojme Fastfoodier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2020
Kerkojme puntor fastfoodi me eksperience pune. Adresa rr: Myslym Shyri, perballe karburant Kastrati. Per me shume info kontakt nr me poshte. ...
 • Profesioni: Fastfoodier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

“Market24” Kerkon Te Punesoje Shites (M) -Shitese (F)

RrugaKongresi Manastirit, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2020
-Market24 kerkon te punesoje Shites (M) Turnin e trete -Market24 kerkon shitese (F) ne kase Kerkohet Shites Per turnin e trete -Me ose pa eksperience pune -Ofrohen kushte te mira pune -Pagat jane te kenaqshme -Marketi ndodhet perballe sp...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Music Books Kerkon Kuzhinier Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkohen Agjent Ne Terren📣

Tiranë, Albania, Tirane 400 Euro
📣Oferte per pune!📣 👉Kompania Gjermane Ritello kerkon te punesoj agjent tregtare ne terren ne fushen e mireqenies dhe shendetit me ose pa eksperience pune! 🤩Mundesia me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret dhe nqs ...

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier. Preferohet te jete me eksperience pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Kamarier

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Kamarier Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. Ofrojme kushte shume te mira pune * page te kenaqshme + siguracione Adresa : Ali Demi ,rruga Idriz Dollaku...

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Staf per Eiden Kopmpleks : *Kamarier/e *Ndihmes Kamarier/e *Banakier/e *Ndihmes Banakier/e *Kujdestare per tek lodrat Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....

Kamariere

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/07/2020
Bocca Caffe kerkone te punesoje kamariere part-time Pagea e kenaqeshme...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

KERKOHET SHITESE!

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/05/2020
Kerkohet shitese! Te interesuarit te telefonojne ne ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkohet Motorrist

Tish daija, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet motorriste me ose pa eksperience per posten Turboo Albania....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Motorist

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj nje motorist delivery per market dhe restorant me kohe te plote...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkoj Shites/e Marketi Me/pa Eksperience Pune.Kasjer/e,shites/e,sistemues/e

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Te kete komunikim te mire me klientet...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Ofrohet Vend Pune Kamarier/e Bar/Restorant/Lounge

Rruga Abdyl Frashëri, EGT Tower, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Mayfair Tirana kerkon te punesoj Kamarier/e ne Bar/Restorant/Lounge Kushtet dhe paga e kenaqshme Tel: ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkoj Kamariere (Femer)

Perball Ring Center, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2024
Kerkoj kamariere Paga e kenaqshme Kushte te mira pune Kontakt:...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/06/2020

Kerkojme Lavazhier Me Perqindje Te Restorant Durresi

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Kerkojme lavazhier me eksperienc te restoranr durresi paga e kenaqshme me perqindje...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/06/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim