vende pune spitali amerikan prishtine 

 Online 56 lexues | 7 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 tek Komuna Parisit perball “Kompleksit Dinamo” Kerkon: Ndihmese banakiere femer (me ose pa eksperienc pune). Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te tel...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 50,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Shitese Butiku

Rruga Ramiz Aranitasi, Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme shitese butiku. Sms ne ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/07/2019

Kerkohet Coban Me Eksperience Dhe Nje Punetor Ndihmes

Çarçovë, Albania, Permet Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2019
Kerkohet nje çoban me eksperience dhe nje ndihmes per te punuar ne nje ferme me 300 dele ne Carçove te Permetit. Cobani duhet te kete pervoje ne mirembajtjen dhe menaxhimin e deleve. Ai duhet te dije te mjele dhe te qethe. Ndersa ndihmesi i tij du...
 • Profesioni: Coban
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Ofroj Pune Per Kamarier Ose Kamariere

Rruga Hysen Gjura, Tiran, Arnavutluk, Tirane Pagesa:200 Euro
İstanbul bar kafe & shisha ofron pune per kamarier ose kamariere.lokali ndodhet afer tv klanit.te interesuarit te kontaktojn ne nmr e tel ...

Kerkoj Banakier

Inxhinieria e Ndertimit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje.. Kerkoj Banakier me eksperienc pune,, +...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Bistro Wintergarten Te Blloku I Ambasadave Kerkon Ndihmes Kuzhine Me Eksperience.

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkojme ndihmes kuzhine me eksperience me premisa per te punuar nje kohe te gjate per tu bere kuzhinier I dyte. Paga e kenaqeshme. ose ...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Estetiste

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kërkojm estetiste ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Marangoz

Fshati Thane, Elbasan Pagesa:35,000 Leke
Kerkojme te punesojme marangoz me eksperience pune te meparshme. Paga e kenaqshme sipas nivelit. Preferohen moshat e reja.Te interesuarit te kontaktojne ne nr ...
 • Profesioni: montator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Kamarier / E

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Coko bistro-bar, ofron vende pune per kamarier /e : 1.Te jete mbi moshen 20 vjec. 2.Te kete perfunduar shkollen e mesme. 3.Te kete eksperience 4.Te kete aftesi te mira komunikuese. 5.Te jete i perkushtuar ne pune dhe te kete vetebesim. ...
 • Profesioni: kamarier /e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Stockholm Lounge Kerkon Te Punesoj

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Stockholm lounge kerkon te punesoj KAMARIERE DHE BANAKIRE paga e kenaqshme kushte shume te mira pune . adresa Tirane Fresk konktakt :...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkojme Shitse

Allias, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2019
Kerkojeme shitse me ose eksperienc paga e knaqshme orari me turne furre buke koleci adresa allias ...
 • Profesioni: Furre buke
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Gjermane/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Salon Masazherie LUXEVA France Kerkojme Punonjes/e

Rruga Myslym Shyri 5, Tirana, Albanie, Tirane 1,800 Euro
Salon masazherie LUXEVA France kerkojme punonjes/e Me dhe pa eksperience. Kushtet e punes ekselente. Me nje ekpe qe ka vite eksperience te shkelqyer. Rroga shume e kenaqshme. Nuk jemi ne Shqiperi Jemi ne France Faleminderit ...
 • Profesioni: Masazherie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 34,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Pasticier Profesionist Ose/dhe Teknolog Ushqimor

Autostrada Tirane Durres km 11, Tirane 70,000 Leke
ALTA Group, kompania lider ne importin dhe distribucionin e nje game te gjere produktesh profesionale, lende te para per pasticeri furra buke, akullore, industrite ushqimore dhe ato te prodhimit te qumeshtit me qender ne Tirane, ka hapur konkurs per...

AGJENT MARKETINGU

bulevard kashar, Tirane Me Marreveshje
Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 2,000 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Moskat Lounge Kerkon Kamariere Me Eksperience Pune..Rroga E Kenaqshme.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Moskat Lounge kerkon kamariere me eksperience pune..Rroga e kenaqshme....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkojme Pastruese Per Shtepi

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Kerkojme nje zonje per pastrim shtepie. Te kete eskperience ne gatim dhe ne hekurosje. Te interesuarat mund te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Puntor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Duralumin Zani&Koci kerkon te punesoje punetor per duralumin. Eksperienca do te perbente avantazh. Ne cel ...
 • Profesioni: Puntor duralumin
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Te Punsoj Berbere

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Gerti.Sallon kerkon te punsoj berber me eksperienc pune ...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Banakiere Femer

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:38,000 Leke
Kerkohet banakiere femer , te kete eksperience pune dhe te jete e komunikueshme . Pagesa 38000 me siguracione . Orari 07:00 - 19:00 (12-orarsh) .Adresa Rr Elbasanit .Kontakt ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2021
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke Baholli kerkon te punesoje Shitese. Turni i dyte, orari 14:00 - 22:00. Rruga Myslym Shyri, Pallati Vodafone-it....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Pastruese Dhe Lavapjatese Per Nje Hotel Ne Dhermi. Paga 500 Mije Leke

Rruga Perivolo, Albania, Himare Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet pastruese per nje hotel ne Drimadhes, Dhermi. Hoteli quhet Noan Resort...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Hegi Lounge Kamariere (F) Pastruese

Rruga Isa Boletini 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Pagesa e kenaqshme +1 dit pushim javor te interesuarit te kontakt ne nr : dhe whatsup...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Nome Trade Kerkon Operator/supervizor Me Eksperience Pune, Ne Gjuhen Italiane Luce-gas.

Myslym shyri, Tirane Pagesa:550 Euro
Nome Trade kerkon operator/supervizor me eksperience pune, ne gjuhen italiane luce-gas. Me pagese te kenaqeshme. Supervizor 550 euro+siguracione Operator 270-300 leke ora+siguracione+kontrata...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

NOMA TRADE SHPK,AZIENDA LEADER DEL SETTORE ENERGETICO , RICERCA 2 TEAM LEADER

Rruga Shyqyri Ishmi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:550 Euro Afati i Aplikimit: 15/08/2020
NOMA TRADE SHPK,AZIENDA LEADER DEL SETTORE ENERGETICO CON SEDE IN ITALIA E ALTRI PAESI ESTERI,PER NUOVA APERTURA A TIRANA OFFRIAMO: - STIPENDIO FISSO CON PAGA ORARIA A PARTIRE DA 550 Euro la BAZE - INCENTIVI E BONUS A RAGGIUNGIMENTO D'OB...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

NOMA TRADE SHPK,AZIENDA LEADER DEL SETTORE ENERGETICO , RICERCA 15 OPERATORI CON ESPERIENZA

Rruga Shyqyri Ishmi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 16/11/2020
NOMA TRADE SHPK, AZIENDA LEADER DEL SETTORE ENERGETICO CON SEDE IN ITALIA E ALTRI PAESI ESTERI, RICERCA 15 OPERATORI CON ESPERIENZA ESCLUSIVAMENTE NEL SETTORE LUCE E GAS. OFFRIAMO: - STIPENDIO FISSO CON PAGA ORARIA A PARTIRE DA 270 LEK AD ORA FINO...
 • Profesioni: Operatori
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Kërkohet Edukatore

Rruga Bilal Golemi, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Edukatore çerdhe per grupmoshen 6 muaj 1 vjec e gjysem. Kandidatja preferohet të ketë eksperiencë me fëmijet e vegjel, e buzëqeshur dhe e kujdesshme, te kete deshirë të pnojë në grup dhe të ketë aftësi shumë të mira omunikuese. Pr...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Masazhatore/Fizioterapiste F

Rruga Peti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Ofroj pune per studentet femra Na ndiqni ne instagram @spaleonora_tirane Ofroj trajnim falas per vajzat pa eksperience pune,me te drejte punesimi ne fund te trajnimit Masazhatore /Fizioterapiste (ne tirane cdo dite ) ne (velipoje pune sez...

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Shqip

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania lider ne treg SHOPTv ofron vend pune per 40 operatore ne gjuhen shqipe . Mosha mbi 22- vjec , te jete e komunikueshme dhe te dije te punoje ne grup me ose pa eksperience pune te jete fleksibel gjate orarit te punes , te kete njohuri ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkohet Mjeke Stomatologe

Bulevardi Blu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Amel Dental, kerkon te punesoje mjeke stomatologe. Te interesuarat te kontaktojne ne: 📧 arberdodaj85@gmail.com 📲 Adr. Qender Kamez...
 • Profesioni: mjeke stomatologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

BAR RESTORANT VATRA..ofron Vende Pune .Kuzhiniere (f) Ndihmese Kuzhiniere .Pjatalarse.Kamarier . Kus

Rruga Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
BAR RESTORANT VATRA..ofron vende pune .Kuzhiniere (f) Ndihmese Kuzhiniere .Pjatalarse.Kamarier . Kushte te mira puna .siguracione te paguara .adresa.rruga strudenti pran konvikteve te inxhinieris se ndertimit .na kontaktoni....

Operatori Per Vendita Su Clienti Gia Interessati All` Aquisto

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania , pallati raifasen , Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkohet: - Njohje e mire e gjuhes italiane. Ofrojme: -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit -Kontrate pune ne perputhje me ligjin shqiptar -Pagese per ore pune 230-270 Lek /ore -Pagese per kontrate deri ne 4000 leke, sipas garave. ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Agjent Imobiliar

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2019
PROPEX Real Estate eshte duke kerkuar Agjent Imobiliar. Personat te cilet jane energjike, ambicioz dhe duke kerkuar te ardhura te menjehershme: Bashkohuni me PROPEX Ju ofrojme: Trajnim profesional, falas. Ekspertize tregu dhe support adminis...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim