vende te lira call center fier 13465 njoftime

 Online 296 lexues | 6 njoftime ne pritje

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane 60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...

UNION: Ofron Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Telefonia / Energji, Italisht (TI

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION CONTACT : Ofron Punesim te menjeheshem per 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grup...

CERCHIAMO OPERATORI OUTBOUND PER LA CAMPAGNA TELECOM ITALIA

Rruga Muhamet Gjollesha, Pallati 34, AP 10 (0,23 km) 1001 Tirana, Tirane Me Marreveshje
•Cerchi lavoro ma non ti trovi bene il stipendio non ti basta? •Vuoi un ambiente acco...

NA Solution Kerkon Te Punesoje 40 Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.

Rruga ”Milto Tutulani”, Tirane 60,000 Leke
NA Solutions, kompani Telemarketing-u me misionin per te ofruar sherbime me nivel te larte...

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Altech Marketing Hap Zyrat E Reja, Ofron Vende Pune Si Agjent Marketingu.

Njësia bashkiake nr 5, rruga Abdyl Frashëri Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Nese je ambicioz, i vendosur, i shoqerueshem, dinamik dhe je ne kerkim te nje pune te re k...

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 500 Euro
Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! -Je duke kerkuar nje ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...

Equilibrium Ofron Mundesi Punesimi Si Agjent Marketingu.

Bulevardi Dëshmoret e Kombit Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Jemi ne kerkim te vazhdueshem te personave qe karakterizohen nga ambicia, iniciativa dhe i...

Kamarier/e - Banakiere - Krepjer/e ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane Pagesa:60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 09:26

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Punetor Magazine /Kompania DEGERT AUTO SH.A

Rruga Dritan Hoxha,Blloku Gintash,Laprake, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pozicioni i punes qe kerkohet/ Punetor Magazine: Detyrat e punetorit te magazines: •...
 • Profesioni: Punetor Magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 19/03/2019 08:03

Kerkohet Staf Per Sezon Veror !

Liqeni i Thate, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet staf per recepsion -recepsioniste Kerkohet staf per beach bar -barist/e ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 07:57

Kerkojme Kamarier

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Bar CasaBlanca kerkon Kamarier me eksperienc pune, puna me turne pagesa 22000 lek adresa ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 19/03/2019 07:57

Kerkohet Ndihmes Saldator Ne Punishte Hekuri

Babrru Kodër, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ndihmes saldator ne nje rrepart punimesh hekuri si dhe ndihmes montator...
 • Profesioni: Ndihes saldator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 19/03/2019 07:57

Agjent Apertura Forex Italist

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Cvss company mbi 2 vite ne treg,kerkon te punsoje agjent apertura forex ne gjuhen italiane...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Anglisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuad...

Kerkohen Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,anglisht

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Vende Te Reja Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
Kompania zviceriane librex ne kuader te zgjrimit te zyrave , hap fushaten per 20 vende te ...

Kerkohen Infermier/e Per Punesim Ne Gjermani

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 3,500 Euro
Pozicioni Infermier/e Infermieret qe ne kerkojme duhet te presin dhe te kujdesen me pro...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Smartcom New Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Italiane

Rruga Selvia, Albania, Tirane 2,000 Euro
Smartcom New ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe ...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjere (f) Dhe Banakjere (f) Me Eksperienc .

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f) dhe banakjere (f) me eksperienc pune . Adre...

PICJER /E

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Picjer Picjere ndihmes recepsion me eksperjence ose pak eksperience ...
 • Profesioni: picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 07:57

MOTORRIST Shperndares Pica Me Motorrin Tone Dhe ,,par Time ,,,kohe E Plote

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
MOTORRIST shperndares pica me motorrin tone dhe ,,par time ,,,kohe e plote...
 • Profesioni: motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 07:57

Kerkoj Pirunist

Zall-Herr, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkoj pirunist qe di te manovoj mir dhe te ket eksperienc pune ...
 • Profesioni: pirunist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 00:00

Bar Deus Kerkon Kamarier Dhe Banakier Me Ose Pa Eksperienc Pune

Rruga Reçi, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Bar Deus perball Eleonores kerkon kamarier dhe banakier . Paga eshte e kenaqeshme si dhe b...

Kerkojm Operatore Femer

Rruga Milto Sotir Gura, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme puntore operatore (femer ) turni1 , ne salle lojrash kompjuterike jo call center ...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/03/2019 23:59

Ofrojme Vend Pune Si Agjente Shitjesh Ne Agjensi Turistike

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Ofrojme vende pune si agjente shitjesh. Kandidatja duhet te jete femer dhe te kete eksperi...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/03/2019 20:38

Kerkoj Te Punesoj Edukatore !

Rruga Aleksandër Moisiu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kopshti Lala kerkon te punesoje edukatore ne kopesht dhe çerdhe me arsimin perkates . Te ...
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 20:23

Kerkojme Ndihmes Kuzhinier

Dhermi, Himare Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme ndihmes kuzhinier per punesim sezonal, per Bar Restorant. Periudhat Maj-Shtator d...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/03/2019 20:23

Kerkohen Agjent Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Doni te fitoni te pakten 300€ ne muaj? Kompania Zviceriano-Gjermane Librex kerkon njerz...

Kerkojme Ndihmes Kamarier

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme ndihmes kamarier per punesim sezonal per Bar Restorant. Periudhat Maj-Shtator dh...
 • Profesioni: Ndihmes kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/03/2019 20:23

Kerkojme Lavapjates

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme lavapjates per punesim sezonal, per Bar Restorant. Periudhat Maj-Shtator dhe Qers...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/03/2019 20:23

Kerkojme Kamarier Me Eksperience

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier me eksperience per punesim sezonal, per Bar Restorant. Periudhat Maj-Sh...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/03/2019 20:23

Kerkojme Banakier

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme banakier per punesim sezonal, per Bar Restorant. Periudhat Maj - Shtator dhe Qers...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/03/2019 20:23

Specialiste Buke

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet specialiste buke.Paga e kenaqshme dhe orari 07 deri 15.Te interesuarit te kontakt...
 • Profesioni: Specialiste buke
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 20:23

EKONOMIST/FINANCIER

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Arsim i larte ekonomik Te kete njohuri shume te mira te paketes baze MS Office (windows, ...

Kerkohet: Junior Project Manager Ne Kosove

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Weweb - Societa Internazionale di servizi che offre assistenza aministrativa e manageriale...
 • Profesioni: Manager
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/03/2019 20:23

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere (F) Dhe Kamarier (M)

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon Kamarier/e Ofrohen kushte te mira pune si dhe page e kenaqshme. Te jene...

KERKOHET PICAJOL ME EKSPERIENCE

Rruga Kokonozeve, Kodrta e Priftit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOHET PICAJOL ME EKSPERIENCE Kontakt:0693664754...
 • Profesioni: PIcajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 19:57

Kerkohet Shites

Kryqëzimi 21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkohet shites karburanti me ose pa eksperienc tek karburanti er petrol ne hyrje te don b...
 • Profesioni: shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/03/2019 19:37

Recepsionist/Marketing

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Metro Hotel Tirana eshte hoteli me i ri ne zonen e ish Bllokut – Tirane . Unik ne llojin...

Tirane, Ofroj Vend Pune Banakier/e & Kamarier/e

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Metro Hotel Tirana eshte hoteli me i ri ne zonen e ish Bllokut – Tirane . Unik ne llojin...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 19:11

Kompleksi Eiffel Ofron Pune

Autostrada Tirane-Durres km 7,Yrshek perballe Qtu , Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin e Shef Guzhine,Banakjer/e,Kamarjer/e me kohe te ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim