vende te lira pune 2018 

 Online 480 lexues | 5 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 38,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. WHATSAPP / NUMERI F...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

WE ARE HIRING REMAX KONCEPT

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek “Komuna e Parisit” perball “Kompleksit Dinamo” kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00. Paga:26000 lek+siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kon...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Consulente Commerciale B2B_Settore Vendita Auto

Kompleksi i Delijorgjit, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group, e' una web company multinazionale tedesca leader nel E-Commerce Automotive, presente in più di 30 paesi in Europa, specializzata nella compravendita di auto usate. Per la propria sede centrale di Tirana ricerca e seleziona: Ref...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

Kerkohet Staf

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/11/2020
Wilson lounge kerkon te zgjeroj stafin me kamarier banakier dhe kamarier/banakier turni i 3...

Kerkoj Punetore Shtepie

Rruga Him Kolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
Kerkoj nje punetore shtepie. Orari fleksibel: Kushtet: 2 ore çdo dite ose 4 ore 2 here ne jave. Paga e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Punëtore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkojme Punetore Kontrollore Cilesie Ne Rrobaqepsi

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj punetore kontrollore cilesie ne rrobaqepsi ne Laprake, kontrollore xhaketa cilesore me eksperience pune ne kete fushe , ofrohet paga mujore shume e mire me sigurime te paguara dhe Bonus mujor per arritje objektivash nga 5.000 deri ne 10.000 l...
 • Profesioni: administrator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkohet Ekonomiste

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Alb Vernici shpk -Astir Tirane, kerkon te punesojme ekonomiste te brendeshme, per perpilime faturash TVSH , prerje kuponi, mbajtje llogarije te brendeshme. Preferohet me eksperience pune. Mosha 25-35 vjec.te interesuarit te telefonoj...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Pune Lavazh Paga E Kenaqshme

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punetor lavazhi me eksperience....
 • Profesioni: Punonjes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkoj Ndihmes Marangoz

Rruga Mustafa Haska, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj ndihmes marangoz....
 • Profesioni: Ndihmes
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkojme Punetore Rrobaqepesie Dhe Sanitare

Rruga Vangjel Noti 169, Tirana, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Kerkon te punesoje Punetore Rrobaqepesie dhe me eksperience pune ose jo per procese te ndryshme pune, paga fillon nga 26000 deri ne 30.000 lek neto me sigurime te paguara , punetore hekurosje me page 26000 neto ne muaj me sigurime te paguara dhe bon...
 • Profesioni: administrator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Market M&Sons Kerkon Te Punsoje Shitese.

Lordi Bajron, Prishtina, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/11/2019
Market m&sons kerkon te punsoje shitese me ose pa eksperience .kushte te mira pune ..per me shum informacion kontaktoni ne nr e meposhtem(ne what app)...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkohet Kamarier/kamareiere, Turni I Pare

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Bar Roma ne Yzberish, prane KMY, kerkon te punesoje kmarier ose kamariere, turni i pare. Paga 18 mije leke...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkohet Kamariere

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Bar Kafe Te ING kerkon te punesoje: KAMARIERE Kriteret: - Kandidatet duhet te kene eksperience pune te meparshme; - Te jene serioze dhe korrekte ne pune; - Te jene te sjellshme me klientet dhe koleget. Ofrohen kushte shume te mira pune; Pa...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,400 Euro
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier te kete eksperienc pune,...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gjermani - Pizzaiol

Leipzig Gjermani, Vlore 1,200 Euro
Kerkohet nje Ndihmes Pizzaiol me pervoje Pune dhe Vetem me Dukumenta Europiane. Nese jeni te Interesuar na kontaktoni ne Nr e meposhtem. Ju Faleminderit . ...

KERKOHET KAMARIERE (F)

KOMPLEKSI VIZION PLUS, Tirane 20,000 Leke
DIVINUS BAR KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE. LOKALI NDODHET NE RRUGEN DON BOSKO BRENDA NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. NR TEL. ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane 99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA “F-V” HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa eksperience pune. PAGESA: Baze dhe perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime fantastike jashte vendit per ...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacionit ne fuqi - Trajnim prane zyr...

' MUNDESI E MENJEHERSHME PUNESIMI '

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
"KOMPANIA A&ZH" ofron vende te reja pune per agjente/menaxhere shitjesh me/pa eksperience. Perfitoni: *Trajnime profesionale falas *Page ne standarte europiane *Udhetime jashte vendit Perben avantazh : *Leja e drejtimit *Makin...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,te kete punuar me perpara me kete lloj pune...

Kërkohen 2 Pjatalarëse

Kthesa e Kamzës, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/12/2019
Kërkohen dy pjatalarëse. Njëra brenda ambienteve të spitalit Amerikan 3 dhe tjetra brenda ambienteve të spitalit Hygeia. Oraret te Spitali Amerikan 3: Turni i parë 07:00-15:00 Turni i dytë 13:00- 21:00 Oraret të Spitali Hygeia: Turni...

Vend I Lire Pune Ne Star Hotel.

Rruga Mustafa Xhabrahimi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/10/2019
Star Hotel kerkon te punesoje recepsionist me ose pa eksperience. Paga arrin deri ne 40000 leke. Ambjent dhe kushte pune te mira. Ju mirepresim....
 • Profesioni: Recepsion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Shitese Dyqan Ushqimor

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/11/2019
Kerkojme shitese me eksperience ne sektorin e bulmetit dhe produkteve te tjera! Mosha 25-45 vjec Te jete e komunikueshme e shkathet dhe te kete deshire pe pune! ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Banakier/e Kamarier/e

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/11/2019
Kerkohet banakier/e kamarier/e per turnin e dyte. Te kete komunikim te mire, arsimi minimalisht i mesem. Eksperienca e punes avantash per perzgjedhjen. Te interesuarit te telefonojne per 1 interviste te shkurter. Paga e kenaqshme ne baze ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Kamariere Femer

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme kamariere femer per turnin e paradites puna 8 ore paga e kenaqshme plus siguracionet te kete sjellje profesionale dhe me deshiren per te punuar...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Camel Bar Kerkon Nje Kamariere Femer

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Camel Bar kerkon te punesoje nje kamariere femer Me siguracione dhe kushte te mira pune!...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Banakjer

Perball Gklan HD, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkjme banakjer me eksperie pune kushtet dhe paka shume te mira ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Kerkojme Ndihmes Kuzhunier/e Me Eksperience

RR At Zef Valentini nje stacion para Laprakes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme ndihmes kuzhunier/e me eksperience. Rroga e kenaqshme. RR At Zef Valentini nje stacion para Laprakes. Cel / ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Pjatalarese

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Restaurant ne Zonen e ish Bllokut kerkon te punesoj Pjatalarese 10:00-18:00 e Djela pushim ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2021
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehomepriorityplus.al Tel: + A...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Kerkohet Elektricist Me Eksperience Per Ne Tirane

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet elektricist me eksperience pune ne fushen e impianteve civile dhe industriale Te kete patente b Mosha max 30 vjec Experience min 1 vit ...
 • Profesioni: Elektricist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

Sanitare/Pastruese

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet sanitare per nje ambjen lokal dhe tabaccino. Paga eshte shume e kenaqeshme. Te interesuarat ju lutem te kontaktojne ne numrin e shenuar. Ambjenti ndodhet tek Rruga Xhanfize Keko, perball conadit , 100 metra siper sheshit te Xhamllikut....
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/07/2019
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/10/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Kamariere (F) Paga 25000 (mije leke) -Banakiere (F) Paga 35000(mije leke)...

ITALISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane. Kandidatet duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2 Te jene 18-30 vjec Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale. Pagesa: Pag...
 • Profesioni: Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

GJERMANISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe te zoterojne gjuhen Gjermane. Kandidatet duhet: - Te zoterojne gjuhen Gjermane ne nje nivel B1/B2 - Te jene 18-30 vjec - Te jene me ose pa eksperience - Te kene aftesi komunikuese dhe manaxheriale Pagesa...
 • Profesioni: Gjermanisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim