vende te lira pune ferizaj 

 Online 28 lexues | 10 njoftime ne pritje

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 1,234,568 Leke
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -Banakier/e -Barist/e -Kamarier/e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune.Gjithashtu transporti...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN SPANJOLLE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN SPANJOLLE, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE AMBICIOZ. OFROH...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal eshte ne kerkim te njerezve me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nje nivel tjeter. Ne kembim ne u mesojme profesionin me elitar ne...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Krepier/Krepiere me eksperienc...

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Kerkohet Recepsioniste/Sekretare

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Weweb kerkon te punesoje nje vajze me paraqitje serioze per pozicionin e recepsionistes. Detyrat kryesore: - Mikpritja e vizitoreve dhe kandidateve per interviste - Pergjigja e telefonatave, dergimi i emaileve dhe transferimi i mesazheve ne sek...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

OPERATOR/OPERATORE INTERNET KANCELARI

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:36,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet Operator/e me afat te gjate punesimi per qender Interneti dhe sherbimesh si : fotokopje, scaner, printime, cd, dvd, kancelarike ...etj,E/I interesuari duhet te jet i/e sjellshme, duhet te dije te perdori shume mire programet: Word, Excel, P...

Kerkohet Punonjese Lodrash Part-time!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kerkohet Punonjese Lodrash Per Femije PART-TIME!!! -Ambjenti me kushte te mira -Paga e kenaqshme -Na kontaktoni ne cel ose whatsapp...
 • Profesioni: punonjese lodrash
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Kamarier Dhe Banakier/e.

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkoj te punesoj Kamarier edhe banakier/e me eksperienc pune. Me kushte shum te mira. ...

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...
 • Profesioni: AGJENT SHITJE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkoj Shites Per Tabacco Shop, Turni I III.

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/12/2019
Kerkor shites per Tabacco Shop, Turn i III. Me ose pa eksperience pune . ...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Arstl Group Kerkon Ndihmes Per Shperndarje Porosish

Rruga Jorgo Panajoti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
ARSTL GROUP, kompani me eksperience 20 vjeçare ne distribucionin nderkombetar te pijeve energjike, freskuese, alkoolike dhe jo vetem, tashme po kryeson tregun me produkte lider si: pija energjike B-52, pija energjike B2, Birra Warsteiner, lengjet T...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Oferte Pune Per Mototist 🍕

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:49,000 Leke
Pizza king hallall kerkon motorrist me eksperience pune.puna me turne 8 oraresh.pagesa 220 lek ora.2 te djela pushim dhe me siguracjon.per me teper na kontaktoni dhe ne faqen e picerise pizza king hallall ne facebook ose instagram....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Bare Porta Kerkon Te Punsoj Kamarier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar porta kerkon te punsoj kamarier / e me ose pa eksperienc pune kushte shum te mira pune paga shum e kenqshme kushte te mira pune te interesuarti te kontaktojn....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Pozicion Pune Vakant

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Menaxher" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne fakultetin ekonomik ( menaxhim biznes, marketing) -Aftesi te mira menaxhimi edhe nese ka studiur n...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkojme Personel Femra-meshkuj

Rruga Fabrika e Qelqit, Tiran, Arnavutluk, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkojme puntore (gra)ne sektorin e prodhimit te kartonit. mosha mesatare 25vjec, Te mos kene probleme shendetesore, te jene te afta ne pervtesimin e punes sidhe te shkathta. cdo person i interesuar mbi kete njoftim eshte i lutur te paraqitet ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohen Infermiere/ Asistente Dentare

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Në kuadër të zgjerimit të stafit Dilo Dental Center kërkon të punësojë asistente dentare/infermiere. Pranojmë dhe studente të Mjekësisë Dentare si praktikante....

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

AUTO CENTER

Rruga Vasil Shanto, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...
 • Profesioni: Furretar, Byrek
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Ofroj Vend Pune Shitese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Rrjeti i dyqaneve celular.al kerkon te punesoje shites/shitese. Kriteret: Te kete Aftesi te shkelqyera komunikuese. Te kete Aftesi te shkelqyera prezantuese. Te kete aftesi negociuese dhe bindese. Te kete njohuri kompjuterike te pergjithshem ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Fondacioni KejEr

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fondacioni KejEr nje fondacion qe esht i perhapur ne shum ne Angli dhe po vazhdojm dhe ta perhapim ne Shqiperi . Nje fondacion Bamiresie . Na duhen vajza per punetore paga e kenaqshme ....
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Oferte Pune Per Mototist 🍕pica King

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:49,000 Leke
Kerkojme shperndares picash me eksperience.pagesa 220 leke ora.te kete kotorrin e tij dhe patente.puna 8 oresh me turne dhe 2 dite pushim plus siguracjon.mund te ko taktoni dhe te faqja i pizza king hallall ne facebook dhe instagram....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/11/2019

Prodhim Dhe Montim Reklamash

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Graphic House kerkon te punesoje 4 profesioniste ne fushen e reklamave....

Kerkohet Motorrist Piceri ANI

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj motorrist me patent paga e kenaqshme. Adresa: Qyteti Studenti 50m siper rajonit te policise. Per me teper kontaktoni ne Nr: +...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: 1+1
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/11/2019

Perkthyes

Autostrada Tirane-Durres km 1, Tirane Pagesa:79,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Arabisht 2-Anglisht-Rumanisht Ajo qe ne po ju ofrojme: 1. Punesim te perhershem 2. Paga konkurruese 3. Ambient pune mot...
 • Profesioni: Perkthyes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/11/2019

Banakiere

Rruga prokop mima prane kristal center, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Marrakesh bar lounge kerkon te punesoj banakiere turni i pare,te kete ekperience,komunikim dhe korrektesi ne pune.te interesuarat te kontaktojne ne nr..faleminderit...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier/e Kamarier/e Kujdestare per kendin e lojrave ...

STUDIO LIGJORE"CAUSHAJ"

Rruga Viktor Eftemiu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:27,000 Leke
Kerkojme te punesojme Asistente Avokate : Puna konsiston ne: 1.Perfaqesimin e ceshtjeve ne gjykime civile ne te gjitha nivelet e Gjyqesorit, ne te gjitha Gjykatat e R.SH 2.Perfaqesimin e ceshtjeve ne gjykime penale ne te gjitha nivelet e Gjy...
 • Profesioni: As.Avokate
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/11/2019

Banakiere / Kameriere FEMRA

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2019
Kerkohen: 2 Banakiere me përvojë, mosha midis 20 dhe 30 vjec. 2 Kamerire me përvojë, mosha midis 20 dhe 25 vjec. Kerkohen per nje lokal i ri qe do hapet ne Zonen e kryqzimi Rruge Kosovarve. Rroga do varet nga esperienca. ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim