vende te lira pune ne durres 2019 

 Online 354 lexues | 3 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek “Komuna e Parisit” perball “Kompleksit Dinamo” kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00. Paga:26000 lek+siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kon...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

ALPIKO TANI!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,angleze,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 38,000 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. WHATSAPP / NUMERI F...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Consulente Commerciale B2B_Settore Vendita Auto

Kompleksi i Delijorgjit, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group, e' una web company multinazionale tedesca leader nel E-Commerce Automotive, presente in più di 30 paesi in Europa, specializzata nella compravendita di auto usate. Per la propria sede centrale di Tirana ricerca e seleziona: Ref...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

WE ARE HIRING REMAX KONCEPT

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Banakier/e

Rruga Barrikada , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Caffe Marco Polo kerkon te punesoj banakier/e me eksperience pune Paga dhe kushte shume te mira...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

Telekom Lounge Kerkon /kamarier/banakier/hostes

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Telekom Lounge ne bllok kerkon te punesoje/ kamarier /banakier/ hostes. ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

Ofroj Vend Pune Banakier/e Barist/e

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/02/2022
Ofroj vend pune Banakier/e Barist/e Blv Gjergj Fishta prane ish ekspozites tek gjykata ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Ofroj Pune Punetor Per Armatur Dhe Usta

Lucie berkedheli, Durres Pagesa:250,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/12/2020
Ofroj vend pune per puntore armature dhe usta Rroge shume e mire dhe siguracione ...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Kerkoj Rrobaqepese

Instituti buqesor perball sallon beauty center linda , Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Kerkoj rrobaqepese me eksperience pune Ose minimalisht te ket mbaruar kurs per rrobaqepesi . Me shum per riparime ....
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

USTA DURALUMIN

Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dp Furniture kerkon te zgjeroje stafin me nje Usta Duralumin. -Aplikuesi duhet te kete eksperience minimumi 3 vjet ne kete pune -pagesa te kenaqshme...
 • Profesioni: Specialist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

Kerkoj Kamarier

Rruga Dajti, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
Bar restorant "Bio Tradit " Kerkon kamarier per restorant me/pa eksperience ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Ofroj Vend Pune Sanitare / Ndihmese Banakiere (F)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Ofroj vend pune Sanitare / Ndihmese Banakiere (F) Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta , prane Gjykates , ish Ekspozita...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Select Services Company . Kerkon Staff .

Ish parku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Select service company kerkon staf , punonjes/e me eksperience deshire per pune dhe ambicjoz . Mosha 20 - 40 vjec/e Select servis company eshte nje kompani e orjentuar drejt ofrimit te sherbimeve si rimbushje elektronike , imobilare dhe sherbime ...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kamarier Kamariere Kujdestare Femijesh(per kend lojrash) Ofrohen paga te kenaqeshme. Kerkohen me eksperience pune....

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Italiane Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tir...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Banakier/e Barist/e

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Ofroj vend pune Banakier/e Barist/e Blv Gjergj Fishta prane ish ekspozites tek gjykata ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA “F-V” HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa eksperience pune. PAGESA: Baze dhe perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime fantastike jashte vendit per ...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine (pjatalarese) ,te kete punuar me perpara me kete lloj pune...

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacionit ne fuqi - Trajnim prane zyr...

Telekom Lounge Kerkon /kamarier/banakier/hostes

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Telekom Lounge ne bllok kerkon te punesoje/ kamarier /banakier/ hostes. ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gjermani - Pizzaiol

Leipzig Gjermani, Vlore 1,200 Euro
Kerkohet nje Ndihmes Pizzaiol me pervoje Pune dhe Vetem me Dukumenta Europiane. Nese jeni te Interesuar na kontaktoni ne Nr e meposhtem. Ju Faleminderit . ...

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET KAMARIERE (F)

KOMPLEKSI VIZION PLUS, Tirane 20,000 Leke
DIVINUS BAR KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE. LOKALI NDODHET NE RRUGEN DON BOSKO BRENDA NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. NR TEL. ...
 • Profesioni: KAMARIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj kamarier te kete eksperienc pune,...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

' MUNDESI E MENJEHERSHME PUNESIMI '

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
"KOMPANIA A&ZH" ofron vende te reja pune per agjente/menaxhere shitjesh me/pa eksperience. Perfitoni: *Trajnime profesionale falas *Page ne standarte europiane *Udhetime jashte vendit Perben avantazh : *Leja e drejtimit *Makin...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

PUNESIM NE MALTE 8 VENDE PUNE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,400 Euro
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KERKOHEN: 1- KUZHINIER 1800 €/muaj 2- PICIER 1400 €/muaj 3-NDIHMES KUZHINE 1400 ...

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere/kamarier Per Turnin E Pare

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 100,000 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane 99,999,999 Leke
*Kasiere (Femer) per turnin e pare *Punetore(Femer) Fast-Food me/pa eksperience per turnin e pare *Punetor/e Fast Food me/pa eksperience *Specialist Fast-Food me eksperience (pagesa e kenaqshme) *Motorist me motorrin e tij *Pastruese ...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoi Punetor/e

Rruga Qelqit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2019
Mundesi punesimi e menjehereshme.. Kerkoi Punetor/e dhe sanitare me ose pa eksperienc pune....
 • Profesioni: Pune te ndryshme
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Kerkoj Punetor Per Salle Gaming..

Tirana, Shqipëria, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet operator per salle gaming center.. adresa 21 dhjetori ,perball Postes Shqiptare... te interesuarit te kontaktojne ne nr .......
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

PARUKERI ESTETIKE 'FANTASTIK' Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Thonj

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/12/2023
PARUKERI ESTETIKE "FANTASTIK" Kerkon te punesoje estetiste ne fushen e thonjeve eshte mire te dije dhe krehjet.Orari punes: 11/00 – 19/00. Paga e kenaqshme + sig. shoqerore.Adresa: Rr. "Myslym Shyri", (midis Vodafonit dhe T-mob...
 • Profesioni: estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. DREAM Albania Real Estate operon ne...

Kerkohet Staf Per Bar Kafe

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Xhoni kerkon te punesoje Kamariere, Banakiere & Sanitare. Preferohen me eksperience pune. ...

Ofrojme Vend Pune Per Hidraulik / Ndihmes Hidraulik (profili Termoteknik HVAC )

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kompania jone per nevoja te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje: 1 - HIDRAULIK DHE NDIHMES Kerkesat minimale: - Te njohe ose te kete ekperience ne instalimet dhe materialet hidraulike dhe sistemet e kondicionim - ngrohjes. - Minim...
 • Profesioni: hidraulik / ndihmes
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Inxhinier Ndertimi / Golem

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania, Durres Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kompania “Erjoni” sh.p.k kërkon të punësojë : Inxhinier Zbatimi pranë ‘Prestige Resort”, (Ish Mak –Albania) Mali i Robit ,Golem. VEND I LIRË PUNE PËR INXHINIER ZBATIMI DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË: • Hartim...
 • Profesioni: Inxhinier ndertimi
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Kerkohet Drejtuese Teknike Profesioniste Ne Kemishari

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/11/2020
Kerkohet drejtuese teknike profesioniste ne rrobaqepsi /kemishari me eksperience pune mbi 10 vjecare...
 • Profesioni: Drejtuese teknike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

Bar Lounge Piceri Te Fresku

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkojm 2 Kamarier /e 2 Banakier/e 1 Picier dhe 1 nd.guzhinjer/e me eksperienc pune .Puna me turne paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: piucier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

MOTORRIST

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Restorant-Piceri Family kerkon motorrist me motorrin e tij ose i vendosim ne dispozicion motorrin e picerise. Pagesa varet nga zgjedhjet e motorristit dhe nga oraret qe do biem dakort . Ju lutem te na njoftojme djem korrekte ne numrat e telefonit o...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Kuzhinjer

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkohet kuzhinjer me eksperienc pune markate peshku......
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Kerkoj Punetore Shtepie

Rruga Him Kolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke
Kerkoj nje punetore shtepie. Orari fleksibel: Kushtet: 2 ore çdo dite ose 4 ore 2 here ne jave. Paga e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Punëtore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

KERKOJ MOTORRIST

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/10/2019
Piceri restorant family kerkon motorris me ose pa motorrin e tij.Nese motorristi nuk ka motorr ja mundesojme ne ose mund te vi te punoj me motorrin e tij. KERKOJM NJEREZ FAMILJAR DHE KORREKT. PAGESA NE VARESI TE KUSHTEVE DHE BISEDIMEVE TE ORAREVE....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/10/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Kamariere (F) Paga 25000 (mije leke) -Banakiere (F) Paga 35000(mije leke)...

Kerkohet Shofer Shperndarje

Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet shofer per shperndarjen e produkteve te letres si kartopeceta etj Kriteret: Te kete leje drejtimi B Te dije te ngasi dhe motorrin papaq (motorri ska nevoje per patente) Te njofi mire zonat e Tiranes Personi do meret dhe me paketimin dh...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

Teknik Ekspresesh

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Nam Nam Shpk kerkon te punesoje teknik ekspresesh. Te kete eksperience te meparshme pune. Kontrate dhe kushte pune sipas Kodit te Punes te Republikes se Shqiperise Paga e diskutueshme...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim