zyra e punes kucove 

 Online 122 lexues | 5 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

OFROJME PUNE SHOFER /MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:11,111 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Ofrojme pune per shofer dhe motorrist per shperndarje te barnave dhe produkteve farmaceutike. kushte shume te mira pune dhe siguracione. page e kenaqshme....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkoj Pastruese Shtepiake

Rruga Aleksander Goga, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:100,000 Leke
Kerkoj pastruese shtepiake 24 ore per te sherbyer nje personi me probleme shendetsore(femer),do ishte ideale ndonje person qe jeton vetem ,keshtu mund te bashkohet ne familje.per te interesuarit kontakto ne ose e-mail simakuandi1184@gmail.com .page...

Call Center - SHQIP

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkohen agjen per call center ne gjuhen shqipe Orari i punës: 6 orë në ditë Të gjithë kandidatët e interesuar të dergojne [u]CV[/u] ne: contact@bionatural.al...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/04/2020

Kerkojme Sanitare

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm sanitare Sigurancjone + paga me marrveshje Njerez punetor dhe serjoz Per afatgjate ne pune . ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkoj Pastruse Shtepie

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pastruese shtepie dhe dado.per me teper kkomunikojme ne telefon wats up....
 • Profesioni: Arsim
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Sanitare

Rruga durresit, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kemi nje variant pune te lire per sanitare ne zyra tek rruga durresit, Puna eshte 8 ore, nga e hena ne te shtune Kushdo i interesuar te kontaktoje ne ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkoj Punntore

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Kerkojm puntore Per ne Club Mosha 18-29 Info whatssupp ...
 • Profesioni: puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Vizion Barbers Kerkon Berber Me Eksperienc Pune

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Vizion barbers kerkon berber me eksperienc pune...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojme Berber

Tregu elektrik kompleksi grand , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme berber me eksperienc pune , sallon i ri i sapohapur , pagesa me marrveshje , , ...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofroj Vend Pune Asistente Zyre Dhe Arketare

Rruga Prush, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Përshkrimi Ofrohet Vend Pune Arketare dhe Asistente Zyre. Orari i punes eshte 08:00-17 :00 ( me pushimin e drekes te perfshire ) . Adresat e Zyres : Prush (zona pas kombinatit), prane shkolles 9 vjecare Ibrahim Hima, Tirane Transporti mundesoh...
 • Profesioni: ASISTENTE ZYRE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Puno Nga Shtepia

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
HR.com.al ofron mundesi punesimi per pozicionet “PR”( Publik Relation) dhe “SMM” (Social Media Management ). Mos e humbisni kete mundesi! Na deroni CV-ne tuaj ne email-in hr@eliteinternational.al, ose na kontaktoni ne nr. ...
 • Profesioni: Marketing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Speedshop.al Kerkon Te Punesoje Operatore Femer 🙂

Rruga 5 maji , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Speedshop.al kerkon te punesoje operatore femer per shitjet online kushte komode pune te jete e sjellshme e komunikueshme me klientin te lutem te interesuarat te na dergojn cv me email paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Baby Sitter , Teacher

Komuna e Parisit, Tiran, Arnavutluk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Hello Im looking a babysitter ,nanny for my 2 years old kid. *Who knows English very well *Who has experience before *Age: 30 - 45 Working hours is 07.30 - 18.30 Sunday is off Salary 350 Euro Please send me whatsapp msg. or email...
 • Profesioni: kujdestar
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkon Té Punesoj Kuzhinier Dhe Ndihmese. Té Jen Cift Dhe Té Duan Té Punojn Jasht Shtetit

Ali Demi, Tirana, Albánsko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kontaktní ne email ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

KERKOHET EKONOMISTE E BRENDSHME

Yzberisht, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/02/2020
Kerkojme te punesojme nje ekonomiste te brendshme per pike magazinimi te artikujve ushqimore Tirane.Te kete aftesi te mira kompjuterike (kryesisht ne exel) si dhe te kete njohuri te plota ne perdorimin e Financa 5. Per inormacione te metejshme te k...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkoje Staf Per Guzhine

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/02/2020
Kerkoje Guzhinier per Restorant mosha mbi 22 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni: Guzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kuzhinier/e Per Mence

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Orari 08:00 deri me 17:00. Nga e hena ne te shtune.e diela pushim. Me kontrate pune dhe me siguracione.vetem marredhenie afatgjate . Paga 40 000 deri ne 50 000 ne varesi te experiences....
 • Profesioni: kuzhinier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojme Nje Vajze Qe Te Mude Te Kujdeset Per Shtepi.

Unaza 21, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme nje vajze qe munde te kujdeset per shtepi. Jemi nje familje nga Mali i zi dhe jetojme ne France. Kerkojme per ne France. Rroga 1000€ ne muaje. Qendrimi dhe ushqimi tek neve. Mudesojme garaci dhe kontrate pune. Faleminderit. ...
 • Profesioni: Kujdes per shtepi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohen Punetore (F)

Lanabregas, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen puntore (F) per: - prodhim te shisheve plastike - linje mbushje dhe ambalazhim uji Adresa: Lanabregas Dajt...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Zyra Imobiliare “Ark Prona” Hap Aplikimet Per Punesim Ne Pozicionin :Agjentë Imobiliar

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Zyra imobiliare “Ark Prona” ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyres se re “Ark 2 Real Estate"hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: 1.Agjentë Imobiliarë Ne qofte se jeni ne kerk...
 • Profesioni: agjente imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Recepsioniste Per Klinik

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet recepsioniste per klinik. Kushte pune perfekte. Primare te di italisht. Paga e kenaqshme. Aparenca e kendshme perben avantazh ! Kontaktoni ne nr e tel : 069 530 8 350...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet Ekonomiste Part Time

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet Ekonomiste part Time Rroga e negociueshme . Kushte te mira pune ....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim