zyra e punes tirane vasil shanto 

 Online 55 lexues | 5 njoftime ne pritje

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Baboon Food Delivery 80.000 Leke Rroge Motorr/ Biciklete/ Makine Ne TIRANE

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tira...
 • Profesioni: Korier/Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/04/2020

Pasticeri Dhe Furre Buke Era Kerkon Staf: Furrxhi, Shperndares, Shitese!

rruga ismail qemali, astir, tirane, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/04/2020
📣Oferte pune 📣 Pasticeri dhe Furre Buke Era kerkon staf! 👉Furrxhi ✅-me eksperience pune, ✅-paga fillon nga 50.000-80.000, ✅-orari 20:00-04:00. 👉Shperndares...

AUTO CENTER

Rruga Viktor Eftimiu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:18,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -14.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 6 ore PUNE - 18.000 lek...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/04/2020

Shofer

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/11/2019
Kompania Globe, e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me Çelësin e suksesit “ Stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klien...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/04/2020

Kerkoj Motorrist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/04/2020
New Medical Plus kerkon te punesoj motorrist -Orari 9 ore/dite, -Paga e kenaqshme, -E djela pushim Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel. ose te paraqiten prane zyrave ne rrugen "Don Bosko" mbrapa hotel Ferrarit....
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/04/2020

Elinikon - Pasticeri- Furre Buke Kerkon Te Punesoje: Shofer

Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit kompleksi Kika 2, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Elinikon - Pasticeri- Furre Buke Kerkon te punesoje: Shofer. - Edukimi: Me profil te arsimit te mesem. -Eksperience Pune: Preferohen kandidate me experience. -Mosha mbi 25 vjec. -Te disponoje Patente e Klasit B. ( transporti i produkte...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/04/2020

OFROJME PUNE SHOFER /MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:11,111 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Ofrojme pune per shofer dhe motorrist per shperndarje te barnave dhe produkteve farmaceutike. kushte shume te mira pune dhe siguracione. page e kenaqshme....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/04/2020

KERKOJ OPERATOR PER GREQISHT

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 05/12/2020
KERKOHET OPERATOR PER GJUHEN GREKE DJEM/VAJZA NGA 20 VJEC DERI 40...
 • Profesioni: OPERATOR
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/04/2020

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/09/2019
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Puno Nga Shtepia

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
HR.com.al ofron mundesi punesimi per pozicionet “PR”( Publik Relation) dhe “SMM” (Social Media Management ). Mos e humbisni kete mundesi! Na deroni CV-ne tuaj ne email-in hr@eliteinternational.al, ose na kontaktoni ne nr. ...
 • Profesioni: Marketing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Manaxhimi I Porosive Te Klienteve Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon punesoje punonjese(femer) per manaxhimin e porosive te klienteve. E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakultetit politeknik ose te ekonomise. Aplikantja duhet ...
 • Profesioni: administrate
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne email: axl...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

ANGLISHT/ Mundesi Punesimi Nga Shtepia

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2020
Tashmë #Weweb ofron mundësi punësimi dhe nga shtëpia deri në kalimin e situates se krijuar prej virusit covid-19 😉 Falë avancimit të teknologjise, intervistat, trajnimit dhe puna do të zhvillohen virtualisht. 💻 Nëse: -Zoteroni ...

Kerkojm Motorrist Me Motorrin Tone

Rruga Dajti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/06/2023
Kerkojm motorrist 7 ore ne dite dy djelat pushim motorristit i nevoitet te ket patent dhe me pak Experience nuk ka problem motorrin e kemi ne per me teper na kontaktoni ne numrin ton ju + ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkojme Nje Vajze Qe Te Mude Te Kujdeset Per Shtepi.

Unaza 21, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme nje vajze qe munde te kujdeset per shtepi. Jemi nje familje nga Mali i zi dhe jetojme ne France. Kerkojme per ne France. Rroga 1000€ ne muaje. Qendrimi dhe ushqimi tek neve. Mudesojme garaci dhe kontrate pune. Faleminderit. ...
 • Profesioni: Kujdes per shtepi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Motorrist Per Shperndarje Porosish

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/01/2020
Kerkohet motorrist per shperndarje porosish. Paga 50.000 lek Te disponoje patenten perkatese ose klasin B. Ditet e punes nga e Hëna ne te shtunen Kontaktoni ne telefon...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

KERKOHET EKONOMISTE E BRENDSHME

Yzberisht, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/02/2020
Kerkojme te punesojme nje ekonomiste te brendshme per pike magazinimi te artikujve ushqimore Tirane.Te kete aftesi te mira kompjuterike (kryesisht ne exel) si dhe te kete njohuri te plota ne perdorimin e Financa 5. Per inormacione te metejshme te k...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

' MUNDESI E MENJEHERSHME PUNESIMI '

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
"KOMPANIA A&ZH" ofron vende te reja pune per agjente/menaxhere shitjesh me/pa eksperience. Perfitoni: *Trajnime profesionale falas *Page ne standarte europiane *Udhetime jashte vendit Perben avantazh : *Leja e drejtimit *Makin...

Shofer Per Shperndarje

Rruga Fransua Pukvil, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Punishte brumi kerkon nje shofer per shperndarje. Mosha 30-40 vjec...
 • Profesioni: Shperndares
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Agjent Shitje

Rruga Zenel Bastari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/11/2019
Resa sh.p.k tregton produkte te ndryshme ushqimore dhe aktualisht kerkon agjent shitje per rrethet. Kerkesat: Eksperience pune si agjent shitje ne terren Mosha mbi 23 vjec Patente B Te interesuarit dergoni CV ne info@resa.al Resa shpk R...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkojme Punonjese Per Banak Pasticerie Dhe Krepiere, Kamariere Dhe Pastruese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Pasticeri Bar Kafe "Tamel" kerkon te punesoje vajza te reja per banakun e pasticerise dhe krepiere. Tamel do te punosoje edhe kamariere vajza qe kerkojne nje vend pune te mire. Ambienti eshte klas, cilesor ne qender te Tiranes. Page e ken...

Tirane, Ofroj Vend Pune Kasiere, Kamariere, Banakiere

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:29,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/11/2019
Pasticeri Pastel Pastry & Bakery, kerkon Kasiere, Kamariere, Banakiere Personat e interesuar duhet te plotesojne keto kritere: Mosha nga 20 - 30 vjec Të ketë eksperience të mëparshme Të ketë aftësi të mira komunikuese...
 • Profesioni: Kasiere/banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkohet Sekretare!

Rruga Shyqyri Brari, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet sekretare me kohe te plote ose te pjesshme orari 10 me 18 ose 13 me 18 kushte shume te mira pune dergoni cv tuaj ne email fatmirimiri639@gmail.com...
 • Profesioni: Sekretare!
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Pasticeri Shinjatari Kerkon Shitese

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/06/2020
Kerkohet Shitese me ose pa eksperience: 1-shitese per turnin e dyte ne dyqanin ne 21 dhjetori. 2- shitese me dy turne ne dyqanin ne rrugen Fortuzi, perball shkolles Jeronin De Rada 3- Ndihmese dhe punetore pastrimi ne Pasticeri ne Astir. ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkojme Te Punesojme 1 Shites/e-Arketar/e Dhe 1 Ekonomist/e

Rotondo Shkozet-DURRES, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Pershendetje! Shoqeria "ADI GAZ 2014" Sh.P.K. ka nje eksperience 5 vjecare ne fushen e hidrokarbureve,dhe me konkretisht ate te gazit,naftes dhe benzines. Shoqeria eshte e interesuar te punesoje nje Shitese/Arketare,e cila te kete te...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Kerkoj Pastruese Shtepiake

Rruga Aleksander Goga, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:100,000 Leke
Kerkoj pastruese shtepiake 24 ore per te sherbyer nje personi me probleme shendetsore(femer),do ishte ideale ndonje person qe jeton vetem ,keshtu mund te bashkohet ne familje.per te interesuarit kontakto ne ose e-mail simakuandi1184@gmail.com .page...

Kerkoj Shitese

“Shkelqim Fusha”, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj punetore ne pozicionin e shiteses per dyqan rrobash tek “Komuna e Parisit” Part time, turni pasdites orari 17:00-21:00 Kriteret: shkathtesi, korrektesi, ti dije te perdore rrjetet sociale Ofroj pagese shum te mire ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim