Trucks 1000+ Kamiona

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

85,000 Leke Makina Kamiona mercedes benc 1117

mercedes benc 1117 - Tirane

Don Bosco, Tirana, Albania, Don Bosko | Tirane

B Shitet mercedes benc 1117 viti 1995 shitet per arsyje se kemi 2 kamiona eshte me letra eshte gati per cdo lloj prove ....

85,000 Leke

Tirane
10,800 Euro Makina Kamiona MAN TGA 18.430 EURO4

MAN TGA 18.430 EURO4 - Tirane

B B, Zone Periferike | Tirane

B Shitet kamion man tga euro 4. kamioni eshte ne gjendje te shkelqyeshme, eshte regjistruar me pllake bullgare. kemi zevendesuar lamelen, injektoret, turbinen, vajin ne leven e marsheve, diferencial, astronic pllake, kompresori, webasto, interkuler, dinamo, bateria, amortizatorin, gomat 60%, filtrat dhe vajin zevendesuar perpara 50km. kamioni eshte mega me goma me dimenzione 315/70. kontakt me viber, whatsup...

10,800 Euro

Tirane
59,000 Euro Makina Kamiona Mercedes-Benz Actros 1840 Autotransporter Rolfo

Mercedes-Benz Actros 1840 Autotransporter Rolfo - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mercedes actros 1840 autotransporter rolfo 10 makina...

59,000 Euro

Tirane
39,000 Euro Makina Kamiona Mercedes-Benz Actros 1844 Autotransporter Eurolohr

Mercedes-Benz Actros 1844 Autotransporter Eurolohr - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mercedes-benz actros 1844 autotransporter eurolohr, 700000km...

39,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Makina Kamiona Renault Premium 450 dci

Renault Premium 450 dci - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Renault premium 450 dci, vetem kamione per shitje pa rimorkio, 800000km...

9,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Makina Kamiona Renault Premium 420 dci Autotransporter

Renault Premium 420 dci Autotransporter - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Renault premium 420 dci autotransporter motori kaloi 500,000 km. kamioni mund te ngarkoje 10x makina me te vogla ose 9x me te medha. trupi eshte galvanizuar....

9,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Makina Kamiona Iveco Stralis 360 eur 5

Iveco Stralis 360 eur 5 - Tirane

Doboj Bosna I Hercegovina, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Iveco 360 ne kamion u bene nje tufe dhe nje marshe. kamioni eshte ne gjendje te mire. 700000km...

9,000 Euro

Tirane
6,500 Euro Makina Kamiona kamion 814 mercedes benz

kamion 814 mercedes benz - Kukes

Kukes, Albania, Qender | Kukes

B kamion mercedez-benz 814 ne gjendje shum te mir..me letra te paguara deri ne fund te vitit...vit prodhim i 1997...

6,500 Euro

Kukes
15,000 Euro Makina Kamiona Okazion

Okazion - Vlore

Vlore, Zone Periferike | Vlore

B Kamion volvo me tre akse fl10 fuqia 296 kuaifuqi. viti i profhimit 1996 10 goma te reja. 24 ton. motorr kamio diferencial pies xhenerike perfekte. kontaktoni ne nr ‭069 776 1811‬...

15,000 Euro

Vlore
30,000 Euro Makina Kamiona Shese skanja ne gjendje shume te mire Pune.

Shese skanja ne gjendje shume te mire Pune. - Elbasan

Cerrik , Zone Periferike | Elbasan

B Shese skanja per motivi emigracioni,kamjoni eshte ne gjendje shume te mire pune se jeni te interesuar na contatoni....

30,000 Euro

Elbasan
9,000 Euro Makina Kamiona MAN 7,5 Ton Frigorifer. 850.000km viti i prodhimit 07.2005

MAN 7,5 Ton Frigorifer. 850.000km viti i prodhimit 07.2005 - Tirane

6-brryli, Brryli | Tirane

B Kamioni ndodhet ne gjermani. sipas interesit mundesi kontaktimi direkt ose edhe ne tirane. ...

9,000 Euro

Tirane
5,500 Euro Makina Kamiona Kamjonqine 409D

Kamjonqine 409D - Tirane

Rruga E Durrsit, Laprake | Tirane

B Vetshkarkuese: me vinc: vinci ngre deri 1.5 t: dekumenta te rregullta: makina eshte ne gjendje te mire! gati per cdo lloj prove....

5,500 Euro

Tirane
20,000 Euro Makina Kamiona Man TGX 480

Man TGX 480 - Tirane

Autostrade Mamurras, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet kamion man tgx 480 viti prodhimit 2008 ,km 800,000 i sapoardhur nga jashte ,dogane e paguar ne gjendje shum te mire....

20,000 Euro

Tirane
27,000 Euro Makina Kamiona Renault + Trajler

Renault + Trajler - Tirane

Autostrade F Kruje-milot, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet koke dhe trajler,renault viti 97,km 270.000 origjinale gomat e reja,pompe hidraulike ,taksa dhe siguracion deri ne janar 2019,ne gjendje shum te mire,trajler de angelis,me balestra,organelle pedana hidraulike,ne gjendje perfekte....

27,000 Euro

Tirane
35,000 Euro Makina Kamiona Iveko cursor - 2005

Iveko cursor - 2005 - Lezhe

Mamurras, Albania, Zone Periferike | Lezhe

B Shitet iveko viti 2005 ne gjendje shum te mire pune,gomat e reja,me dogane te paguar...

35,000 Euro

Lezhe
42,000 Euro Makina Kamiona Kamion actros 41-46

Kamion actros 41-46 - Lezhe

Mabe, Albania, Qender | Lezhe

B Okazionnnnn!!!! shes kamion actros 4 aks 41-46 ,viti 2004 . ne gjendje te mire pune . per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit 0676191978...

42,000 Euro

Lezhe
5,000 Euro Makina Kamiona shitet per arsye largimi nga shqiperia

shitet per arsye largimi nga shqiperia - Durres

Spitalle, Qender | Durres

B Man8-153 frigorifer ngrires ne gjendje perfekte. dokumenta te rregullta te paguara deri ne tetor. kamioni ne gjendje shume te mire....

5,000 Euro

Durres
15,000 Euro Makina Kamiona Mercedes-Benz ,Atego 1224 ,viti 2007

Mercedes-Benz ,Atego 1224 ,viti 2007 - Lushnje

Allkaj,lifaj I Ri, Zone Periferike | Lushnje

B Eshte me letra shqiptare,goma te reja,ngarkesa 12 ton,240 cv.shitet per arsye mos perdorimi,ka pak me teper se nje vite qe ka ardhur nga italia.nr kontakti 0697486311...

15,000 Euro

Lushnje
600,000 Leke Makina Kamiona Akmioncine KAMA

Akmioncine KAMA - Vlore

Vlore, Qender | Vlore

B Shes kamioncine kama autoshkarkuese dhe me gabine qe ngrihet. viti 2011 dokumenta te paguara deri ne 23.02.2019 cel. 0692439932...

600,000 Leke

Vlore
10,000 Euro Makina Kamiona Kamion Man LE180C

Kamion Man LE180C - Fier

Rruga Cameria, Patos | Fier

B Shes nje kamion te markes man le180c. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. prodhim i vitit 2002. kamioni eshte i pajisur me pedane hidraulike. makines i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte ne gjendje shume te mire. nuk eshte perdorur shume ne shqiperi. per me teper informacione kontaktoni ne nr e tel. +355695407523...

10,000 Euro

Fier
8,000 Euro Makina Kamiona Shitet per arsye emigrimi

Shitet per arsye emigrimi - Tirane

Bejleri Farke E Madhe , Sauk | Tirane

B Kamjoncine mercedes benz 412 ne gjenje shume te mire pune me letra te prena deri ne janare 2019 , me 5 pistona vet shkarkuse ne 3 anet,viti prodhimit 99 ,per me shume me tel ne 0688431333 cmimi 8000 i diskutushem...

8,000 Euro

Tirane
14,000 Euro Makina Kamiona Man17.232

Man17.232 - Korce

Erseke, Qender | Korce

B Shitet man 17.232 vitit1993. 4x4 i paisur dhe me vinc 2ton xhama elektrik abs etj...

14,000 Euro

Korce
2,500 Leke Makina Kamiona Shitet makina

Shitet makina - Vlore

Lagjia : 24 Maj, Qender | Vlore

B Per me shume informacione kontaktoni ne numrin 0699335543...

2,500 Leke

Vlore
4,000 Euro Makina Kamiona SHitet IF L60 me arrganello ne gjendje te mire pune

SHitet IF L60 me arrganello ne gjendje te mire pune - Korce

Stavri Shkurti, Qender | Korce

B Shitet kamioni ne gjenfje te mire pune me arganello...

4,000 Euro

Korce
8,000 Euro Makina Kamiona Kamion iveco tre akse me gru 14.5 mt

Kamion iveco tre akse me gru 14.5 mt - Vlore

Novosele, Zone Periferike | Vlore

B Shes kamion iveco 159/17 tre akse me gru. kamioni eshte i vjeter por ne gjendje te mire mekanike . e shes per mosperdorim ....

8,000 Euro

Vlore
3,500 Euro Makina Kamiona KAMJOCIN 410

KAMJOCIN 410 - Tirane

Te Thesari, Fresku/Linze | Tirane

B Shitet kamjocin 410 viti 91 me letra te rregullta ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloi prove nga ana juaj.shitet per arsye emigrimi ...

3,500 Euro

Tirane
13,000 Euro Makina Kamiona Man 2007

Man 2007 - Fier

Brigada Xi, Qender | Fier

B Shitet nje kamion i markes man tgl 18 430 ne nje gjendje shume te mire motorrike dhe karrocerie viti i prodhimit 2007 i ardhur nga gjermania. me letra dhe dogane te paguar. kamjoni ka bere linjen e gjermanise vetem 3 here mbasi esht blere dhe shitet per arsye te tonazhit sepse na duhet nje me i madh. kamjoni eshte i pajisur me dere hidralulike mbas. ka amortizim me jastek ajri dhe me balestra qe ulet ngrihet sipas deshires. eshte i pajisur me katalit dhe ka normen( euro 4) eshte i lejushem futja e tije brenda ne qytet ne shumicen e vendeve te eu . per me teper informacion na kontaktoni +355672040020 cmimi 13.000 i diskutushem per te interesuarit....

13,000 Euro

Fier
1,200 Euro Makina Kamiona mercedz-benz

mercedz-benz - Shkoder

Shkoder, Qender | Shkoder

B Mercedes-benz 207 viti 1988 motorr 200 tip i ri super ekonomik ka dy vite pa pagu taksat viber-whatsap 0693828889...

1,200 Euro

Shkoder
4,500 Euro Makina Kamiona Shes kamioncin

Shes kamioncin - Shkoder

Rrojej, Qender | Shkoder

B Marka:nissan trade viti:1996 kambjo:manuale lenda djegese:nafte targa:aa 428 kx ngjyra:e bardhe vendndodhja:shkoder cmimi 4500 nr telefoni:0692859603...

4,500 Euro

Shkoder
4,000 Euro Makina Kamiona Shitet furgon mallrash

Shitet furgon mallrash - Elbasan

Pajove (peqin), Zone Periferike | Elbasan

B Shitet furgon mallrash ne gjendje te mire siguracion dhe taksat te paguara deri ne 16/09/2018.. me timon ne krahun e djatht...

4,000 Euro

Elbasan

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas