Panorama Resort Elbasan Elbasan

Bar Dhe Restorante Data: 19/04/2020 16:24

20 Euro

  • Panorama Resort Elbasan
  • Panorama Resort Elbasan
  • Panorama Resort Elbasan
  • Panorama Resort Elbasan


Pagesa 20 Euro
Qyteti - Zona Elbasan -
Adresa Rruga Elbasan-librazhd Km 1 , Rrapi i Manzit
Lexime 5240

Panorama Resort Elbasan eshte resorti me pamjen me te bukur ne qytetin e Elbasanit. Ambjente te mrekullueshme brenda ne restorant, ambjente fantastike perreth pishines dhe ambjente çlodhese ne lulishte. Nese deshironi te kaloni nje pasdite te kendshme dhe dreke me familjen apo njerezit tuaj me te dashur, Panorama Resort eshte zgjedhja e duhur.

24 ORE NON STOP +