PATA NEGRA TIRANE Tirane

Bar Dhe Restorante Data: 25/12/2018 19:30

20 Euro

  • PATA NEGRA TIRANE
  • PATA NEGRA TIRANE
  • PATA NEGRA TIRANE
  • PATA NEGRA TIRANE

PATA NEGRA TIRANE

Excellent quality and service.


Pagesa 20 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Reshit Collaku, Tirana, Albania
Lexime 2917

Kuzhine me mish te eger, prodhime fshati dhe menu me baze peshku.
Shumellojshmeri vererash te kantinave me te njohura italiane.

Cilesi dhe sherbim i shkelqyer.